SUV na wakacje

Letnie miesiące sprzyjają dalekim podróżom. Wybierz się w nią swoim nowym SUV’em Mercedes-Benz! Sprawdź ofertę specjalną na samochody z rocznika 2019 i 2020.

Wakacje bez VAT!

Prezentowane modele to samochody nowe z rocznika 2019 i 2020, dostępne od ręki w wyjątkowo korzystnych warunkach finansowania:

  • tyko 5% wpłaty wstępnej!
  • rata miesięczna to jedynie 1% brutto ceny katalogowej samochodu
  • umowa na czas 24 lub 36 miesięcy
  • roczny limit kilometrów – 15 000 (chętnie przygotujemy kalkulację z wybranym przez Ciebie limitem km)

Spiesz się! Liczba sztuk jest ograniczona.

Nowy GLA

Miesięczna rata w Lease&Drive 1%, to już nie
1 842 zł, a 1 497 zł netto!

Od wielkich zakupów po dalekie podróże – Nowy GLA jest gotowy na każdą przygodę. Szereg innowacyjnych systemów sprawi, że jazda w godzinach szczytu, czy podczas długich nocnych przejazdów będzie niezwykle komfortowa i bezpieczna.

 

Nowy GLB

Miesięczna rata w Lease&Drive 1%, to już nie,
1 848 zł a 1 500 zł netto!

Najbardziej wszechstronny i kompaktowy SUV na rynku. Nowy GLB to połączenie wygody i funkcjonalności na najwyższym poziomie, dodatkowy rząd siedzeń zapewni Ci jeszcze więcej wolnej przestrzeni oraz miejsce dla nawet siedmiu osób.

W Lease&Drive 1% Twoja miesięczna opłata wynosi jedynie 1% ceny wybranego przez Ciebie samochodu. Ale tylko teraz, jako cenę samochodu przyjmujemy jego wartość netto, a nie brutto. Dlatego każda miesięczna rata będzie niższa o wartość VAT.
Pamiętaj, że oferta jest ograniczona czasowo, a wiec wypełnij formularz już dziś i poznaj szeroką ofertę SUVów dostępnych od ręki!

Liczba dostępnych aut jest ograniczona. Skorzystaj z oferty już dziś!

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy szczegóły.
+ 48

Dbając o najwyższą jakość procesu przetwarzania danych osobowych oraz zgodność z aktualnym stanem prawnym informujemy, że Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapytania w zakresie ochrony danych osobowych należy kierować na adres e-mail: dane.osobowe@duda-cars.mercedes-benz.pl. Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust.1 lit a) ogólnego rozporządzenie o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO) w celach marketingowych. Po wyrażeniu odrębnej zgody, dane mogą być przetwarzane również w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną lub wykonywania telefonicznych połączeń w celach marketingowych – odpowiednio w związku z art. 10 ust. 2 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną lub art. 172 ust. 1 Ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku – Prawo Telekomunikacyjne. Administrator danych nie udostępnia danych do ani ich nie przekazuje do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej. Dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom współpracującym z Duda-Cars SA w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16. Dane osobowe przetwarzane w celach marketingowych objętych oświadczeniem zgody będą przetwarzane do czasu jej odwołania. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W przypadku stwierdzenia, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO, osoba której dane dotyczą ma prawo wnieść skargę do organu nadzorczego Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz przez podmioty współpracujące z Duda-Cars SA w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16, moich danych osobowych zawartych w przedmiotowym formularzu w celach marketingowych.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4 (Administrator Danych Osobowych) oraz od podmiotów współpracujących z Duda-Cars SA w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16, informacji handlowej i materiałów promocyjnych środkami komunikacji elektronicznej (e-mail), w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Wyrażam zgodę na używanie przez Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4 (Administrator Danych Osobowych) oraz przez podmioty współpracujące z Duda-Cars SA w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawo telekomunikacyjne, na udostępniony numer telefonu.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w formie SMS na udostępniony przeze mnie numer telefonu od Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4, jak również od podmiotów współpracujących z Duda-Cars SA w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.