Licytacje Duda-Cars dla WOŚP

Gramy z WOŚP

31. Finał WOŚP odbędzie się 29 stycznia. Wspólnie dołóżmy się do kolejnego sukcesu Fundacji! Na licytację przeznaczyliśmy to, co najważniejsze - bezpieczeństwo Twoje i Twoich bliskich w podróży.

Nasze licytacje zakończyły sie! Wszytkim licytującym bardzo dziękujemy za wsparcie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.


Dołączyliśmy do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przekazując na licytację udział w szkoleniu Driving Academy. Safety Experience zrobi z Ciebie lub obdarowanej osoby jeszcze lepszego kierowcę. Masz pełnoletnie dziecko? Zrób sobie i jemu prezent, który zagwarantuje mu bezpieczeństwo na drodze. Dodatkowo - w szczytnym celu, dla WOŚPSzkolenie kończy się przyznaniem certyfikatów potwierdzających uczestnictwo i zdobytą wiedzą. 

 

LICYTUJ: https://dcmb.pl/WOSP23

 

Safety Experience na torze Bednary

 

WAŻNE: termin szkolenia nie jest dokładnie określony. Zwycięzca aukcji będzie informowany na bieżąco o dokładnym terminie - w zeszłym roku szkolenie odbywało się na przełomie maja i czerwca.

 

Szkolenie, które odbywa się na torze, powinno być obowiązkowe w życiu każdego kierowcy. Nie będzie przesadą, gdy napiszemy, że dla wszystkich czynnych użytkowników ruchu drogowego. Dla każdej osoby, która ukończyla kurs prawa jazdy i posiada uprawnienia do kierowania samochodem. Bezpieczeństwo na drodze obowiązuje nas wszystkich! Polecamy szczególnie uwadze osób, które dopiero rozpoczynają przygodę z motoryzacją. Wielu młodych kierowców, dopiero szlifujących warsztat, odbiera z rąk instruktorów rokrocznie certyfikaty uczestnictwa w szkoleniu. Nie ograniczamy się - w szkoleniach uczestniczą także osoby, które przemierzają trasy nawet 80 tysięcy kilometrów w ciągu roku i kierują samochodami zawodowo - tak jak Krzysztof, który wziął udział w szkoleniu pomimo ogromnego doświadczenia w trasie. Zadbaj o bezpieczeństwo i weź udział w licytacji.

 

Licytacje WOŚP dla sportowców 

 

Motoryzacja i sport mają ze sobą wiele wspólnego. Wywodzimy się z Poznania, pierwszy salon i serwis Duda-Cars, który otworzyliśmy w 2005 roku, zlokalizowany jest przy ulicy Ptasiej, naprzeciwko stadionu Lech Poznań. Ze względu na sąsiedztwo obu obiektów, a także licznie podejmowane przez nas aktywności na rynku lokalnym, weszliśmy w posiadanie wyjątkowych koszulek. Dlatego oprócz nabywania nowych umiejętności na torze, do licytacji oddajemy także jedyne w swoim rodzaju, podpisane przez piłkarzy, sportowe koszulki:

 

 

 

Klikając w nazwisko powyżej zostaniesz automatycznie przeniesiony na stronę licytacji. W kolejnym kroku - weź udział w aukcji, w szczytnym celu. A następnie ciesz się wyjątkową, limitowaną koszulką z podpisem ulubionego piłkarza!

 

E-skarbonka Duda-Cars

 

Wzorem zeszłego roku uruchomiliśmy e-skarbonkę Duda-Cars. Wrzuć do puszki dowolną kwotę i wraz z Duda-Cars zagraj z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, która w tym roku zbiera środki na walkę z sepsą. Skąd to hasło?

 

Sepsa to zespół objawów wywołanych przez niekontrolowaną, gwałtowną reakcję organizmu na zakażenie. W przebiegu sepsy w ciągu kilku godzin może dojść do niewydolności wielonarządowej, wstrząsu i śmierci. Kluczowe jest jak najszybsze rozpoznanie i włączenie właściwego leczenia - optymalnie w ciągu pierwszej godziny. Z badań wynika, że każde opóźnienie rozpoznania sepsy i podania skutecznego antybiotyku o godzinę zwiększa ryzyko zgonu o 8 proc. Właśnie dlatego WOŚP chce wyposażyć szpitale w urządzenia pozwalające na przyspieszenie diagnostyki zakażeń - umożliwi to lepszą terapię sepsy poprzez szybsze wdrożenie celowanego i skutecznego leczenia antybiotykami.

 

Powrót do listy artykułów
Julia Liczner, Duda-Cars Leszno

2023-05-24

Kategoria: Mercedes-Benz Poznaj wartości Duda-Cars!

Duda-Cars daje zatrudnienie niemal 500 pracownikom, a nadal pozostaje firmą o rodzinnej genezie. Pomimo rozwoju i rozrostu pracownicy są sobie bliscy i identyfikują z pracodawcą. Jest to możliwe dzięki wspólnemu wyznawaniu tych samych wartości: troski, odwagi, szacunku i wiarygodności. Stosujemy je w życiu prywatnym i zawodowo.

Przeczytaj artykuł
Nowa Klasa E

2023-04-28

Kategoria: Mercedes-Benz Nowa Klasa E

Dostęp do TikToka, odbieranie muzyki kilkoma zmysłami, kompatybilność z aplikacjami, a do tego odświeżony design. Mercedes-Benz Klasy E młodnieje - paradoksalnie z biegiem lat. Zobacz, co oferuje najnowsza wersja kultowej limuzyny. Warto poznać nowy model Mercedes-Benz Klasy E, który właśnie miał swoją światową premierę. Premiera jest kolejnym dowodem na zmianę strategii marki – forma przekazu wskazuje na duży nacisk na zachęcenie młodego pokolenia, by dążyło do dołączenia do grona właścicieli Gwiazd.

Przeczytaj artykuł

2023-04-14

Kategoria: Mercedes-Benz Konkurs Duda-Cars Challange 2023

O Duda-Cars myślimy perspektywicznie. Dlatego wsłuchujemy się w głos młodego pokolenia, które niebawem dołączy do grupy naszych klientów i pracowników. Z Gen Z współpracujemy na różnych poziomach - w ramach stażów, ankiet i badań. Zaspokojenie potrzeb młodego pokolenia to jeden z naszych celów na nadchodzące lata.

Przeczytaj artykuł
×