Samochód marki Mercedes-Benz Klasa V

Nowa Klasa C

Poznaj najnowszą limuzynę Klasy C - uosobienie komfortu, elegancji oraz innowacji. Przekonaj się co potrafi premierowy model i już teraz zapisz się na jazdę testową oraz poznaj ofertę wyjątkowego finansowania!

Twoja Nowa Klasa C bliżej niż myślisz!

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy promocyjne finansowanie Lease&Drive dedykowane dla nowego modelu Klasy C. Teraz atrakcyjne warunki skierowane są zarówno do przedsiębiorców, jak i klientów indywidualnych:

 

Lease&Drive dla Twojej firmy to rata w wysokości 1% netto wartości samochodu, z zaledwie 5% wpłatą własną.

  • Okres umowy: 24 miesiące
  • Roczny przebieg: 15 tys. km

Finansowanie Lease&Drive dla Klientów Indywidualnych to rata w wysokości 1% wartości samochodu przy jedynie 10% wpłaty własnej.

  • Okres umowy: 24 miesiące
  • Roczny przebieg: 15 tys. km

Poznaj ją bliżej.

To ważne, abyś Nową Klasę C poznał bliżej. Dlatego w Duda-Cars czekają na Ciebie samochody demonstracyjne, dzięki którym zakochasz się w nowej generacji od pierwszej jazdy. Wypełnij formularz i wybierz najlepszą lokalizację dla Ciebie a my umówimy Cię na jazdę testową w dogodnym terminie.

Nowe oblicze

Nowe oblicze Baby Benz - Nowa Klasa C (W206)

Odświeżony design, elementy zewnętrza zaczerpnięte z Nowej Klasy S, lampy DIGITAL LIGHTS, grill ozdobiony gwiazdkami - nie mamy wątpliwości, że już na pierwszy rzut oka Nowa Klasa C skradła Wasze serca. Prezentowany przez nas egzemplarz ma wyjątkowy odcień. Spectral Blue Metallic to zupełnie nowy kolor w gamie Mercedes-Benz.

 

Zapraszamy do środka - wnętrze nowej Klasy C

Wsiadając do auta i zajmując miejsce kierowcy, uwagę od razu przykuwają dwa duże wyświetlacze, które dostępne są w każdej wersji W206. Środek samochodu jest bardzo minimalistyczny i elegancki.

Posłuchajcie co jeszcze oferuje.

 

Umów się na jazdę testową Nową Klasą C oraz poznaj dopasowaną do Twoich potrzeb ofertę finansowania!

Zostaw nam swoje dane, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą i przygotuje ofertę specjalnie dla Ciebie!
+ 48

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedmiotowym formularzu oraz kontakt w celach sprzedaży i marketingu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Ptasiej 4 oraz przez podmioty współpracujące z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16 oraz spółkom z grupy Daimler w tym Mercedes-Benz Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Gottlieba Daimlera 1 za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej i materiałów promocyjnych środkami komunikacji elektronicznej (e-mail), w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz od podmiotów współpracujących z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawo telekomunikacyjne, na udostępniony numer telefonu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz przez podmioty współpracujące Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w formie SMS na udostępniony przeze mnie numer telefonu od Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4, jak również od podmiotów współpracujących z Duda-Cars SA w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapoznaj się z Polityką Przetwarzania Danych