Nowy Smart EQ forfour

Inteligentny, w pełni elektryczny - dowiedz się dlaczego Smart EQ forfour jest idealnym czteroosobowym samochodem miejskim.

Smart EQ fortwo Cabrio

Na zewnątrz kompaktowy, w środku przestronny, nowoczesne rozwiązania we wnętrzu tworzą więcej miejsca zarówno dla kierowcy jak i wszystkich podróżujących. W pełni elektryczny silnik umożliwia jazdę buspasami czy darmowe parkowanie w centrum miasta, przez co unikniesz korków, a szukanie wolnego miejsca parkingowegp przestanie być problemem.

Design nadwozia

Poczuj powiew powietrza w mieście, nowa stylistyka nadwozia z bardziej wyrazistą osłoną chłodnicy dzięki czemu nowy Smart ma bardziej wyrazisty i dynamiczny design. Szeroki wybór personalizacji, dobierz linie wyposażenia do swojego stylu jazdy i ciesz się swoim Smartem Cabrio w pełni.

Design wnętrza

Dopasuj linie wyposażenia bezpośrednio pod siebie, wiele możliwych konfiguracji umożliwia pełną personalizację Twojego samochodu. Najnowsze technologie, przestronne wnętrze i pełne bezpieczeństwo z aktywnymi oraz systemami, które w zadbają o bezpieczeństwo kierowcy w każdej syutacji.

Zasięg i ładowanie

Pomimo baterii o niewielkiej pojemności, zasięg Smarta to 130 kilometrów co dla typowego miejskiego samochodu jest to zdecydowanie wystarczające nawet na cołodniowe miejskie podboje. Dzięki w pełni elketrycznemu silnikowi Smarta możesz korzystać z buspasów przez co ominiesz każdy korek i oszczędzisz swój cenny czas. Ładowanie Smarta EQ fortwo Cabrio trwa zaledwie 40 minut przy pomocy specjalnej ładowarki, ze standardowego gniazdka domowego ładowanie trwa poniżej 6 godzin.

Wypełnij formularz i uzyskaj dedykowaną ofertę na Nowego Smarta EQ forfour

Zostaw nam swoje dane, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą i przygotuje ofertę specjalnie dla Ciebie!
+ 48

Zgodnie z treścią OneDoc lub poprzednią z DMS.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej i materiałów promocyjnych środkami komunikacji elektronicznej (e-mail), w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz od podmiotów współpracujących z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawo telekomunikacyjne, na udostępniony numer telefonu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz przez podmioty współpracujące Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w formie SMS na udostępniony przeze mnie numer telefonu od Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4, jak również od podmiotów współpracujących z Duda-Cars SA w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapoznaj się z Polityką Przetwarzania Danych