Nowy Smart EQ fortwo Cabrio

Smart fortwo Cabrio to bez wątpienia członek rodziny smart, który posiada jednak własny charakter. Jego niepowtarzalny dwubarwny wizerunek rozszerzono bowiem o dach w wybranym kolorze. Rezultat: doskonały pod względem formy design, przy którym trudno jest stwierdzić, jak wygląda lepiej: „otwarty” czy „zamknięty”.

Smart EQ fortwo Cabrio

Idealna alternatywa na ciepłe dni dla Smarta EQ fortwo. Tak jak w modelu Coupe, w wersji Cabrio mamy do dyspozycji 82 KM, ale zgodnie z filozofią marki Smart - są one w pełni elektryczne. Dzięki temu przyśpieszenie spod świateł robi spore wrażenie biorąc pod uwagę niewielkie wymiary Smarta. Jakie są największe zalety Smarta? Przede wszystkim oczywiście brak problemów ze znalezieniem miejsc parkingowym, ten samochód wciśnie się wszędzie. Korki w centrum miasta? Dla Smarta to żaden problem! Wszystkie buspasy są Twoje dzięki czemu zaoszczędzisz naprawdę dużo czasu.

Design nadwozia

Poczuj powiew powietrza w mieście, nowa stylistyka nadwozia z bardziej wyrazistą osłoną chłodnicy dzięki czemu nowy Smart ma bardziej wyrazisty i dynamiczny design. Szeroki wybór personalizacji, dobierz linie wyposażenia do swojego stylu jazdy i ciesz się swoim Smartem Cabrio w pełni.

Design wnętrza

Pomimo niewielkich rozmiarów Smarta wnętrze jest niezwykle przestronne, a projektanci zadbali o to aby każdy element deski rozdzielczej był wspaniały w wyglądzie jak i w uzytkowaniu. Panel od klimatyzacji, ekran multimedialny do sterowania samochodem to elementy wyposażenia bez których ciężko sobie wyobrazić nowe samochody.

Zasięg i ładowanie

Pomimo baterii o niewielkiej pojemności, zasięg Smarta to 132 kilometry co dla typowego miejskiego samochodu jest to zdecydowanie wystarczające nawet na cołodniowe miejskie podboje. Dzięki w pełni elektrycznemu silnikowi Smarta możesz korzystać z buspasów przez co ominiesz każdy korek i oszczędzisz swój cenny czas. Ładowanie Smarta EQ fortwo Cabrio trwa zaledwie 40 minut przy pomocy specjalnej ładowarki, ze standardowego gniazdka domowego ładowanie trwa poniżej 6 godzin.

Wypełnij formularz i uzyskaj dedykowaną ofertę na Nowego Smarta EQ fortwo Cabrio

Zostaw nam swoje dane, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą i przygotuje ofertę specjalnie dla Ciebie!
+ 48

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedmiotowym formularzu oraz kontakt w celach sprzedaży i marketingu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Ptasiej 4 oraz przez podmioty współpracujące z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16 oraz spółkom z grupy Daimler w tym Mercedes-Benz Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Gottlieba Daimlera 1 za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej i materiałów promocyjnych środkami komunikacji elektronicznej (e-mail), w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz od podmiotów współpracujących z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawo telekomunikacyjne, na udostępniony numer telefonu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz przez podmioty współpracujące Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w formie SMS na udostępniony przeze mnie numer telefonu od Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4, jak również od podmiotów współpracujących z Duda-Cars SA w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapoznaj się z Polityką Przetwarzania Danych