Nowy Smart EQ fortwo

Idealny miejski samochód, który wraca do korzeni. Smart EQ fortwo jest w pełni elektrycznym samochodem, który zyskał nieco drapieżności względem swoich wcześniejszych wersji, ale nadal jest idealnym wyborem dla osób, które podróżują głównie po miejskich ulicach.

Smart EQ fortwo

Marka Smart od początku miała być marką samochodów w pełni elektrycznych, udało się tego dokonać w 2020 roku. Jest to pierwsza marka, która w pełni wyparła silniki spalinowe elektrycznymi. Smart fortwo jest idealnym miejskim samochodem, jego niewielkie wymiary sprawią, że każde miejsce parkingowe będzie Twoje. Niewielki samochód napędza silnik elektryczny o mocy 82 KM dzięki czemu niewielki mieszczuch rozpędzi się do 60 km/h w 4,8 s.

Design nadwozia

W porównaniu do poprzednich modeli niewielki miejski samochód nie zastał wielu zmian w wyglądzie swojego nadwozia. Atrapa chłodnicy została obniżona i dzięki jej wyraźnym kształtom, Smart EQ fortwo prezentuje nam nieco bardziej bojowe oblicz. Zmian doczekały się również przednie i tylne światła, które teraz wykonane zostały w technologii LED. Nowy Smart uróśł nieznacznie względem poprzednika jednak najważniejsza cecha - umiejętność zmieszczenia się w każdy możliwy kąt - nie zmienia się, a Smart EQ fortwo nadal jest idealnym samochodem miejskim.

Design wnętrza

Wnętrze samochodu nie doczekało się wielkich zmian ale na pewno kilku udogodnień. Jednym z nich jest dotykowy ekran multimedialny o przekątnej 8 cali. Idąc z duchem czasu Smart umożliwi komunikowanie się ze swoim samochodem poprzez smartfona, a dzięki specjalnej usłudze będzie mógł użyczać swojego samochodu bez potrzeby przekazywania kluczyka w fizycznej wersji. Poza tymi zmianami, Smart EQ fortwo wyposażony jest w większą ilość schowków, których w miejskim samochodzie nie może zabraknąć.

Zasięg i ładowanie

Smart jak wiadomo jest typowym mieszczuchem, który nie lubi wychylania się poza jego granice. To całkowicie zrozumiałe patrząc na jego gabaryty, jednak w mieście czuje się jak ryba w wodzie. Deklarowany zasięg 135 km zdecydowanie wystarczy na całodniowe miejskie podboje, co jeżeli potrzebujesz pokonać więcej kilometrów? Wtedy do akcji wchodzi przycisk "eco", który nieznacznie ucina osiągi, ale dodaje potrzebne kilometry zasięgu. Jak wygląda ładowanie Smarta EQ fortwo? Niezwykle prosto i przede wszystkim niezwykle szybko - Dzięki specjalnej ładowarki naładujesz swój samochód niemal w pełni poniżej 40 minut.

Wypełnij formularz i uzyskaj dedykowaną ofertę na Nowego Smarta EQ fortwo

Zostaw nam swoje dane, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą i przygotuje ofertę specjalnie dla Ciebie!
+ 48

Zgodnie z treścią OneDoc lub poprzednią z DMS.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej i materiałów promocyjnych środkami komunikacji elektronicznej (e-mail), w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz od podmiotów współpracujących z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawo telekomunikacyjne, na udostępniony numer telefonu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz przez podmioty współpracujące Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w formie SMS na udostępniony przeze mnie numer telefonu od Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4, jak również od podmiotów współpracujących z Duda-Cars SA w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapoznaj się z Polityką Przetwarzania Danych