Samochód marki Mercedes-Benz Klasa V

Duda-Cars w trosce o bezpieczeństwo i wygodę

Najwyższa jakość usług oraz poczucie komfortu, godne marki którą reprezentujemy, zawsze były nadrzędnymi wartościami, jakimi kierowaliśmy się w naszej pracy. W obecnej, wyjątkowej sytuacji, nie mniejszą wagę przykładamy także do kwestii bezpieczeństwa, oraz elastyczności i wygody realizowanych usług.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

W związku z trwającą epidemią koronawirusa Covid-19 robimy co w naszej mocy, aby wszyscy w Duda-Cars, zarówno pracownicy, jak i odwiedzający nas klienci czuli się bezpiecznie.

Dlatego jeszcze większą wagę przykładamy do zasad bezpieczeństwa, których przestrzeganie jest wyrazem odpowiedzialności o zdrowie.  Od samego wejścia do naszych obiektów czekają na Państwa stanowiska z żelami antybakteryjnymi – zapraszamy do korzystania z nich.
Dla zachowania bezpiecznego dystansu, wykleiliśmy linie ostrzegawcze na podłodze przed recepcjami, stanowiskami doradców serwisowych, blacharnio-lakierni i działów części – prosimy o ich przestrzeganie.

Nasz personel sprzątający regularnie dezynfekuje klamki, poręcze, blaty i inne często dotykane powierzchnie.

Naszych pracowników wyposażyliśmy w niezbędne środki ochrony osobistej – żele antybakteryjne i rękawiczki jednorazowe.
Prosimy o odwiedzanie nas w rękawiczkach, oraz w miarę możliwości, w maseczkach ochronnych. Pamiętajmy wspólnie o podstawowych nawykach niezbędnych w tym wyjątkowym czasie – myjmy dokładnie i często ręce, nie podawajmy sobie ręki na przywitanie, kaszlmy i kichajmy w zgięcie łokciowe.

Elastycznie i wygodnie

Dla zapewnienia ciągłości pracy oraz mobilności i sprawności Państwa samochodów Mercedes-Benz, wprowadziliśmy szereg elastycznych udogodnień.

Wśród wielu wygodnych rozwiązań warto wspomnieć o usłudze door-to-door, na terenie miast i okolic, w których funkcjonują nasze salony. W jej ramach odbierzemy samochód spod domu i odstawimy po wykonanej w serwisie usłudze lub naprawie.

Z kolei odwiedzając osobiście nasz salon Van ProCenter można liczyć na skrócone przyjęcie auta na serwis, ograniczające do minimum bezpośredni kontakt. Po każdej usłudze serwisowej wykonujemy także ozonowanie wnętrza pojazdu.

Wiele ułatwień czeka także na zamawiających części i akcesoria. Teraz są one dostępne również na telefon, poprzez e-mail lub specjalną platformę internetową. Proponujemy także szybkie dostawy kurierem, lub naszym własnym transportem w Poznaniu, Wrocławiu, Lesznie i okolicach tych miast. Przyjmujemy płatności on-line lub u kuriera za pobraniem.

Zainteresowanym zakupem nowego lub używanego Mercedesa proponujemy zdalne konsultacje i konfigurowanie pojazdów wspólnie z naszych doradcami, którzy pozostają do Państwa dyspozycji. Pomagamy także w załatwieniu wszelkich formalności i transporcie pojazdów naszymi lawetami we wskazane miejsce.

Wierzymy, że wprowadzone rozwiązania spotkają się z Państwa zadowoleniem oraz, że wkrótce będziemy mogli cieszyć się powrotem do wytęsknionej normalności.

Masz pytania? Chcesz umówić wyzytę w salonie?

Wypełnij formularz:
+ 48

Dbając o najwyższą jakość procesu przetwarzania danych osobowych oraz zgodność z aktualnym stanem prawnym informujemy, że Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapytania w zakresie ochrony danych osobowych należy kierować na adres e-mail: dane.osobowe@duda-cars.mercedes-benz.pl. Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust.1 lit a) ogólnego rozporządzenie o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO) w celach marketingowych. Po wyrażeniu odrębnej zgody, dane mogą być przetwarzane również w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną lub wykonywania telefonicznych połączeń w celach marketingowych – odpowiednio w związku z art. 10 ust. 2 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną lub art. 172 ust. 1 Ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku – Prawo Telekomunikacyjne. Administrator danych nie udostępnia danych do ani ich nie przekazuje do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej. Dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom współpracującym z Duda-Cars SA w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16. Dane osobowe przetwarzane w celach marketingowych objętych oświadczeniem zgody będą przetwarzane do czasu jej odwołania. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W przypadku stwierdzenia, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO, osoba której dane dotyczą ma prawo wnieść skargę do organu nadzorczego Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz przez podmioty współpracujące z Duda-Cars SA w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16, moich danych osobowych zawartych w przedmiotowym formularzu w celach marketingowych.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4 (Administrator Danych Osobowych) oraz od podmiotów współpracujących z Duda-Cars SA w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16, informacji handlowej i materiałów promocyjnych środkami komunikacji elektronicznej (e-mail), w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Wyrażam zgodę na używanie przez Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4 (Administrator Danych Osobowych) oraz przez podmioty współpracujące z Duda-Cars SA w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawo telekomunikacyjne, na udostępniony numer telefonu.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w formie SMS na udostępniony przeze mnie numer telefonu od Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4, jak również od podmiotów współpracujących z Duda-Cars SA w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.