Zdjęcie samochodu Mercedes-Benz podczas kontroli w serwisie

Likwidacja szkód

Likwidacja szkody wydaje Ci się czasochłonnym i mało przyjemnym procesem? Samo jej powstanie uważasz za wystarczająco stresujące, żeby ze spokojem myśleć o formalnościach, które należy załatwić, aby się jej pozbyć? My oferujemy szybkie zgłoszenie online, dzięki któremu oszczędzisz czas i ograniczysz formalności. Cała procedura przebiegnie bezproblemowo, a jeśli pojawią się jakiekolwiek dodatkowe pytania, możesz liczyć na wsparcie naszych doradców. Co warto podkreślić, posiadamy najbardziej nowoczesną blacharnio-lakiernię w Europie, likwidując u nas szkodę otrzymasz więc pakiet wszystkich niezbędnych usług.

Likwidacja szkód komunikacyjnych – co to znaczy?

Zanim przejdziemy do szczegółowego opisu naszej oferty, wyjaśnijmy, co należy rozumieć pod pojęciem likwidacji szkody. Według definicji jest to usunięcie szkód materialnych i niematerialnych, powstałych w ramach ruchu drogowego. Oznacza to, że zdarzenia, które doprowadzają do powstania zniszczenia to wszystkie negatywnie czynniki zmieniające stan majątku osoby poszkodowanej. Chodzi między innymi o zderzenie dwóch aut czy potrącenie pieszego. Likwidacja szkód komunikacyjnych możliwa jest w oparciu o obowiązkowe ubezpieczenie.

Likwidacja szkody z OC sprawcy – o czym pamiętać?

Ucierpiałeś w wyniku zdarzenia na drodze i zastanawiasz się, jak uzyskać odszkodowanie na pokrycie naprawy auta? Jeśli postąpisz według tych kilku punktów, likwidacja szkody z OC sprawcy na pewno będzie możliwa.

 • Najważniejsze jest zebranie dokumentacji, która potwierdzi, jak doszło do powstania zniszczenia. Wykonaj zdjęcia z miejsca wypadku. Jeśli posiadasz kamerkę samochodową, możesz również skorzystać z nagrania.

 • Skontaktuj się z agentem ubezpieczeniowym – to on odpowie na wszystkie Twoje pytania i sprawnie przeprowadzi przez całą procedurę.

 • Zadbaj o to, by otrzymać od sprawcy stosowne oświadczenie, które potwierdzi, że bierze na siebie odpowiedzialność za to, co się stało – to przyspieszy proces. W przypadku, gdy druga strona nie przyznaje się do winy, konieczne jest zawiadomienie policji, która ustali, kto spowodował wypadek.

 • Aby ustalić zakres niezbędnych prac, jakie przywrócą Twój samochód do stanu sprzed zdarzenia, możesz poradzić się zaufanego mechanika.

 • Ostatni krok to zgłoszenie szkody.

Dlaczego warto zlikwidować szkodę z nami?

Maksymalnie uprościliśmy całą procedurę likwidacji szkody, aby dać Ci pełen komfort. Dlaczego warto nas wybrać? Oto najważniejsze argumenty:

 • nasz formularz online został skonstruowany w taki sposób, aby klient nie tracił dużo czasu na jego wypełnienie, a równocześnie zapewnił sobie pomyślne załatwienie sprawy;

 • oferujemy wygodny i szybki sposób na otrzymanie odszkodowania;

 • likwidacja szkód leży po stronie naszego wykwalifikowanego zespołu – jednej z najbardziej nowoczesnych blacharnio-lakierni w Europie;

 • jesteśmy doświadczonymi specjalistami w swojej dziedzinie;

 • masz możliwość monitorowania postępów w naprawie;

 • na czas likwidacji otrzymasz od nas samochód zastępczy;

 • jako autoryzowany dealer dajemy gwarancję wysokiej jakości napraw i oryginalnych części;

 • gotowe auto odbierzesz w salonie lub dostarczymy je we wskazane przez Ciebie miejsce – wszystko to dla Twojej wygody.

Klient z doradcą handlowym podczas wyboru oferty

Jak wygląda likwidacja szkód w Duda-Cars?

Z nami likwidacja szkody to proces łatwy i sprawny. Nie musisz poświęcać na formalności więcej niż kilkanaście minut, a całą procedurę przeprowadzisz u siebie w domu. Po otrzymaniu od Ciebie zgłoszenia, bierzemy sprawę w swoje ręce! Całość zamyka się w trzech krokach.

 • Wypełniasz formularz online, gdzie podajesz wszystkie niezbędne informacje: markę i model samochodu, dane osobowe, opis zdarzenia wraz z dokumentacją fotograficzną.

 • Wysyłasz wniosek, co jest równoznaczne z przejęciem przez nas sprawy. Nasz doradca może odpowiedzieć na Twoje ewentualne pytania i będzie informował Cię o postępach.

 • Nasza ekipa zlikwiduje szkodę, a następnie poinformuje Cię o zakończeniu prac. Potem ustalimy dogodny dla Ciebie termin odbioru auta lub jego dostarczenia pod wskazany adres.

Nasi doradcy pomogą Ci na każdym etapie

Doradcy działu likwidacji Duda-Cars są cały czas do Twojej dyspozycji. Jeśli masz pytania – niezwłocznie się z nami skontaktuj! Uzyskasz odpowiedzi, a Twoje wątpliwości zostaną rozwiane. Likwidacja szkód to coś, na czym się naprawdę znamy. Pomożemy Ci zawsze, kiedy będziesz tego potrzebować!

Zobacz nasz film!

Jeśli chcesz na własne oczy przekonać się, jak u nas wygląda likwidacja szkody – obejrzyj ten materiał filmowy. Oto nasz profesjonalny zespół przy pracy!

 

Dowiedz się więcej o likwidacji szkód w Duda-Cars

SPRAWDŹ