Jakiego samochodu szukasz?

Model

Cena

Wybierz model pojazdu

Wybierz zakres cenowy

Wybrano 8/8

Wybierz model dopasowany do Twoich potrzeb:

Zobacz więcej Klasa V

Najbardziej luksusowy VAN na rynku. Siedem niezwykle komfortowych miejsc na każdą, nawet najdalszą podróż. Teraz z nową 9-cio stopniową skrzynią biegów i nowym mocniejszym silnikiem.

Zobacz więcej EQV

Pierwszy elektryczny 8-io osobowy Van Premium. Neutralny klimatycznie, bezpieczny dla środowiska. Naładujesz go już w 45min a w mieście ominiesz korki jadąc buspasem.

Zobacz więcej Vito

Tourer, Mixto czy Furgon? Krótki, długi czy ekstra długi? Chcesz przewieźć 8 osób w komfortowych warunkach albo bezpiecznie przetransportować towar? Sprawdź naszą ofertę na Mercedes-Benz Vito teraz.

Zobacz więcej eVito

Elektryczny miejski samochód dostawczy. 3 programy jazdy i 4 poziomy rekuperacji optymalizują zużycie energii.

Zobacz więcej Sprinter

To niemal legenda motoryzacji. Prawie 25 lat na rynku. Wszechstronny samochód, idealny dla Twojego biznesu. Nowy Sprinter to jeszcze większa pojemność i jeszcze większa ładowność. #HejMercedes, przekonaj się sam!

Zobacz więcej eSprinter

Ekonomiczny i elastyczny elektryczny samochód dostawczy dla miejskiego transportu. Przestrzeń ładunkowa o pojemności 11m3 oraz ładowność do 958kg.

Zobacz więcej Citan

Miejskie auto do zadań specjalnych. Furgon oferuje dwie długości nadwozia, a Tourer przewiezie komfortowo 5 osób.

Zobacz więcej Klasa T

Nowa Klasa T – wszechstronny samochód skrojony na miarę Twoich potrzeb. Odkryj pierwszego małego vana klasy premium od Mercedes-Benz. Ten prawdziwy multitalent jest idealnym towarzyszem codziennego życia rodzinnego i przygód w czasie wolnym.

Nasi pracownicy

Nasza załoga liczy już prawie 400 osób – wysokiej klasy specjalistów. Zapraszamy do kontaktu z naszymi Doradcami.