Samochód marki Mercedes-Benz model Klasa C Kombi

Nowy Mercedes-Benz Klasa C Kombi

Mercedes-Benz Klasy C jest uosobieniem luksusu. Dynamiczne proporcje, rzeźbione powierzchnie i wysoka funkcjonalność charakteryzuje design tego modelu. Sportowy charakter nowej klasy C spotyka się z luksusem oraz perfekcyjnym wyglądem.

Klasa C Kombi

Od ponad 10 lat Klasa C jest najlepiej sprzedającą się serią modelową Mercedes-Benz. Swoją premierę miała w 1982 roku jako Mercedes-Benz 190 nazywany „Baby Benz”. Od tego czasu Klasa C oferuje najnowsze rozwiązania z dziedziny bezpieczeństwa, które chronią i odciążają kierowcę oraz pasażerów. Ponadto samochód jest znacznie bardziej zwinny i stabilny w prowadzeniu, dzięki zastosowaniu opcjonalnej skrętnej tylnej osi połączonej z bardziej bezpośrednim układem kierowniczym przednich kół.

Design nadwozia

 

Nowa Klasa C łączy zmysłową przejrzystość ze sportowym charakterem. Design nadwozia cechuje  się dynamicznymi proporcjami oraz rzeźbionymi powierzchniami.  Klasa C Kombi jest znacznie większa- długość samochodu to 4751 mm, a szerokość 1820 mm. Rozstaw osi wzrósł natomiast o 25 mm. Mimo zwiększonych gabarytów, współczynnik oporu powietrza pozostał na poziomie poprzednika i wynosi on 0,27.

Design wnętrza

 

Wnętrze samochodu emanuje spokojem, a wysokiej jakości materiały zapewniają luksusowe poczucie relaksu. W centrum samochodu znajduje się nowy cyfrowy kokpit, który sprawia że dotykowa interakcja z pojazdem jest teraz niesamowicie intuicyjna.

Wersje silnikowe

Diesel

  •        C 220 d Kombi
  •        C 300 d Kombi

 

Benzyna

  •        C 200 Kombi

 

Wypełnij formularz i uzyskaj dedykowaną ofertę na Nową Klasę C Kombi

Zostaw nam swoje dane, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą i przygotuje ofertę specjalnie dla Ciebie!
+ 48

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedmiotowym formularzu oraz kontakt w celach sprzedaży i marketingu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Ptasiej 4 oraz przez podmioty współpracujące z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16 oraz spółkom z grupy Daimler w tym Mercedes-Benz Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Gottlieba Daimlera 1 za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej i materiałów promocyjnych środkami komunikacji elektronicznej (e-mail), w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz od podmiotów współpracujących z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawo telekomunikacyjne, na udostępniony numer telefonu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz przez podmioty współpracujące Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w formie SMS na udostępniony przeze mnie numer telefonu od Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4, jak również od podmiotów współpracujących z Duda-Cars SA w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapoznaj się z Polityką Przetwarzania Danych