Samochód marki Mercedes-Benz model CLS Coupe

Nowy Mercedes-Benz CLS Coupé

Atleta o silnej osobowości. Jego kształt mówi o sportowości. Jego szczegóły dają na to dowody. Są to na przykład wysoka krawędź nadwozia, ekstremalnie niskie okna boczne, dwuczęściowe lampy tylne lub jego szerokie ramiona. Nowy CLS pokazuje wraz z każdym centymetrem, jak zmysłowy może być atleta.

Mercedes-Benz CLS Coupé

Mercedes-Benz CLS Coupé, który został zaprezentowany w 2004 roku zdominował właściwą sobie kategorię. To samochód, który zdobył miano ikony designu. CLS łączy w sobie dynamizm Coupe z komfortem i funkcjonalnością limuzyny.

Design nadwozia

Czyste linie definiują ponadczasowy wygląd Mercedesa CLS Coupé. Sportowy wygląd modelu  podkreśla przedni pas z charakterystyczną osłoną chłodnicy i efektownymi wlotami powietrza. Dwie listwy po bokach, przedni spojler ze srebrnym wykończeniem, tylny zderzak z czarną wstawką przypominającą dyfuzor oraz chromowana listwa ozdobna nadają mu dynamiki.

Design wnętrza

Nowy CLS wyróżnia się luksusowym wykonaniem i indywidualnymi wariantami wyposażenia.  Wnętrze samochodu to przenikające się płynne formy i wysokiej jakości materiały czego przykładem jest wielofunkcyjna kierownica z błyszczącym panelem dotykowym czy fotele z ozdobnymi przeszyciami w kolorze skóry.

Wersje silnikowe

Diesel

  • CLS 220 d
  • CLS 300 d 4MATIC
  • CLA 400 d 4MATIC

 

Benzyna

  • CLS 350
  • CLS 450 4MATIC
  • Mercedes-AMG CLS 53 4MATIC+

 

Mercedes-AMG

AMG

Dynamicznie pochylony przód, osłona chłodnicy z pionowymi listwami oraz dwuczęściowe tylne światła ewidentnie pokazują, że jest to model z rodziny AMG

 

Moment obrotowy:  520 Nm

 

Przyspieszenie:  4,5 od 0 do 100km/h

 

Moc:  435 KM

Wypełnij formularz i uzyskaj dedykowaną ofertę na Nowego CLS Coupé

Zostaw nam swoje dane, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą i przygotuje ofertę specjalnie dla Ciebie!
+ 48

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedmiotowym formularzu oraz kontakt w celach sprzedaży i marketingu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Ptasiej 4 oraz przez podmioty współpracujące z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16 oraz spółkom z grupy Daimler w tym Mercedes-Benz Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Gottlieba Daimlera 1 za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej i materiałów promocyjnych środkami komunikacji elektronicznej (e-mail), w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz od podmiotów współpracujących z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawo telekomunikacyjne, na udostępniony numer telefonu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz przez podmioty współpracujące Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w formie SMS na udostępniony przeze mnie numer telefonu od Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4, jak również od podmiotów współpracujących z Duda-Cars SA w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapoznaj się z Polityką Przetwarzania Danych