Leasing 103% i 3 miesiące wakacji

Sprawdź ofertę na nowe samochody z rocznika 2020 w Leasingu 103% z możliwością odroczenia terminu płatności nawet o 3 miesiące!

Wyjątkowa oferta obejmująca samochody nowe z rocznika 2020!

Samochody dostępne od ręki w atrakcyjnym Leasingu 103% kupisz dziś, a pierwszą ratę zapłacisz za 3 miesiące!

Sprawdź przykładowe modele objęte promocją:

Nowy GLA - Raz w mieście, raz za miastem. W drodze, tak samo jak Ty. Nowy Mercedes GLA jest idealnym partnerem różnorodnego życia. Dynamiczne proporcje sprawiają, że nowy GLA jest kompaktowy, a jednocześnie funkcjonalny. Jako kompaktowy SUV zmieści się w prawie każdą lukę parkingową, a jednocześnie oferuje wystarczająco dużo przestrzeni dla Twojego życia.

GLA 200 w cenie 184 000 zł brutto!

Pakiet Keyless-Go, czujniki parkowania wraz z kamera cofania, pakiet lusterek, system multimedialny MBUX, oświetlenie Ambiente

 

Nowy GLB - Przemyślany w każdym calu. Najbardziej wszechstronny, kompaktowy SUV, jaki kiedykolwiek powstał. Komfort jakich mało - każda linia, każdy szczegół ma tylko jedno zadanie: zapewnić Ci jak najwięcej wolnej przestrzeni. Model ten przewiezie nawet 7 osób!

GLB 250 4MATIC - 212 000 zł - 196 000 zł brutto!

Reflektory LED, system multimedialny MBUX, pakiet lusterek, czujniki parkowania, podgrzewane siedzenia przednie

 

Nowy GLE Coupe - Nowy GLE Coupé natychmiast zwraca uwagę. Z intrygującym designem, tak sportowy i stylowy jak nigdy dotąd. Jest stworzony do tego, aby przekraczać własne granice i podbijać każdy zakątek świata. Dzięki zwracającej uwagę sportowej stylizacji, rewolucyjnemu kokpitowi oraz całkowicie aktywnemu zawieszeniu, który wyznacza standardy w swojej klasie.

GLE 350d - 437 778 zł - 411 000 zł brutto!
Stylizacja AMG, pakiet Keyless-Go, pakiet parkowania z kamera 360 stopni, wyświetlacz Head-Up, nagłośnienie Burmester, Multibeam-LED

Sprawdź

Chcesz poznać dostępność innych modeli? Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą, a nasz Doradca Handlowy z pewnością znajdzie Gwiazdę dopasowaną do Twoich oczekiwań!

Dowiedz się więcej i skorzystaj z oferty już dziś!

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy szczegóły.
+ 48

Dbając o najwyższą jakość procesu przetwarzania danych osobowych oraz zgodność z aktualnym stanem prawnym informujemy, że Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapytania w zakresie ochrony danych osobowych należy kierować na adres e-mail: dane.osobowe@duda-cars.mercedes-benz.pl. Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust.1 lit a) ogólnego rozporządzenie o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO) w celach marketingowych. Po wyrażeniu odrębnej zgody, dane mogą być przetwarzane również w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną lub wykonywania telefonicznych połączeń w celach marketingowych – odpowiednio w związku z art. 10 ust. 2 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną lub art. 172 ust. 1 Ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku – Prawo Telekomunikacyjne. Administrator danych nie udostępnia danych do ani ich nie przekazuje do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej. Dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom współpracującym z Duda-Cars SA w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16. Dane osobowe przetwarzane w celach marketingowych objętych oświadczeniem zgody będą przetwarzane do czasu jej odwołania. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W przypadku stwierdzenia, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO, osoba której dane dotyczą ma prawo wnieść skargę do organu nadzorczego Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz przez podmioty współpracujące z Duda-Cars SA w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16, moich danych osobowych zawartych w przedmiotowym formularzu w celach marketingowych.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4 (Administrator Danych Osobowych) oraz od podmiotów współpracujących z Duda-Cars SA w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16, informacji handlowej i materiałów promocyjnych środkami komunikacji elektronicznej (e-mail), w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Wyrażam zgodę na używanie przez Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4 (Administrator Danych Osobowych) oraz przez podmioty współpracujące z Duda-Cars SA w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawo telekomunikacyjne, na udostępniony numer telefonu.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w formie SMS na udostępniony przeze mnie numer telefonu od Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4, jak również od podmiotów współpracujących z Duda-Cars SA w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.