Odbierz swojego Nowego Mercedesa jeszcze w tym roku i skorzystaj z wyjątkowej oferty finansowania i ubezpieczenia!

Odbierz swojego Mercedes jeszcze w tym roku i otrzymaj ubezpieczenie w cenie zaledwie 1% wartości samochodu!

 

Dodatkowo, przygotowaliśmy dla Ciebie najlepszą na rynku ofertę finansowania, będącą alternatywą zakupu gotówkowego.

Finansuj swojego Mercedesa z wkładem własnym nawet do 80%, a odsetki zapłacisz jedynie od pozostałej kwoty.

 

Najbardziej pożądane modele, takie jak Nowa Klasa C czy GLE SUV czekaja na Ciebie. Wypełnij formularz i skorzystaj z oferty!

+ 48
Zgodnie z treścią OneDoc lub poprzednią z DMS.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej i materiałów promocyjnych środkami komunikacji elektronicznej (e-mail), w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz od podmiotów współpracujących z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawo telekomunikacyjne, na udostępniony numer telefonu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz przez podmioty współpracujące Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w formie SMS na udostępniony przeze mnie numer telefonu od Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4, jak również od podmiotów współpracujących z Duda-Cars SA w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapoznaj się z Polityką Przetwarzania Danych