Samochód marki Mercedes-Benz model EQC

Mercedes-Benz EQC

Nowy Mercedes-Benz EQC to w pełni elektryczny SUV oferujący dużą ilość miejsca i komfort podróży. Jednak podczas przyspieszania staje się samochodem sportowym. Już z postoju dostępny jest pełny moment obrotowy, który natychmiast katapultuje Mercedesa EQC do przodu. To różni napęd wyłącznie elektryczny od każdego tradycyjnego pojazdu z silnikiem benzynowym lub wysokoprężnym. Wynikiem jest całkowicie nowa, fascynująca dynamika jazdy.

Mocny i bezpieczny. Akumulator w jakości Mercedesa.

Akumulator wysokiego napięcia jest sercem nowego Mercedesa EQC. Dzięki ekstremalnie wysokiej gęstości mocy gromadzi on energię dla dwóch elektrycznych jednostek napędowych na osi przedniej i tylnej.
Aby możliwe było całkowicie niezakłócone cieszenie się jazdą wyłącznie elektryczną w nowym modelu EQC, dostępny jest tak zwany certyfikat akumulatora. Gwarantuje on nienagannie działający akumulator oraz rekompensuje również istotny ubytek pojemności akumulatora. Obowiązuje on przez osiem lat lub do łącznego przebiegu 160 000 km

Naładuj swojego EQC tak prosto jak smartfona.

Infrastruktura ładowania jest optymalnie dopasowana do indywidualnych potrzeb. Dlatego Mercedes-Benz zapewnia wysoką elastyczność. Wygodnie czy szybko w warunkach domowych za pomocą stacji Wallbox? W drodze w publicznych punktach ładowania? W tradycyjnym gniazdku, sprawdzonym przez elektryka? To wszystko jest możliwe i zapewnia najwyższy komfort ładowania. Poza tym aby korzystać z wielu funkcji lub aby sprawdzić dane samochodu, jak na przykład pozostały zasięg, wystarczy abyś posiadał smartfona lub smartwatcha, tylko tyle potrzebujesz aby cieszyć się komfortem nowego EQC. Można nawet zdalnie zaprogramować klimatyzację, aby pojazd przywitał Cię przytulnym ciepłem lub przyjemnym chłodem.

Nowoczesny i odpowiedzialny.

Jego prawie bezgłośna jazda ma dobroczynny efekt również dla osób postronnych. Umożliwia on lokalnie bezemisyjną jazdę. Poza tym prawie sto elementów jest wykonanych z surowców odnawialnych. Opracowane dla nowego EQC obicie fotela Sunnyvale jest na przykład wykonane z tworzywa sztucznego pochodzącego z recyclingu. Ponadto przy produkcji wykorzystano wiele surowców odnawialnych takich jak konopie, kenaf, wełna, bawełna, papier i kauczuk naturalny.

Dowiedz się więcej

Zainteresował Cię ten model? Zostaw nam swoje dane, a skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy szczegóły oferty.
+ 48

Dbając o najwyższą jakość procesu przetwarzania danych osobowych oraz zgodność z aktualnym stanem prawnym informujemy, że Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapytania w zakresie ochrony danych osobowych należy kierować na adres e-mail: dane.osobowe@duda-cars.mercedes-benz.pl. Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust.1 lit a) ogólnego rozporządzenie o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO) w celach marketingowych. Po wyrażeniu odrębnej zgody, dane mogą być przetwarzane również w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną lub wykonywania telefonicznych połączeń w celach marketingowych – odpowiednio w związku z art. 10 ust. 2 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną lub art. 172 ust. 1 Ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku – Prawo Telekomunikacyjne. Administrator danych nie udostępnia danych do ani ich nie przekazuje do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej. Dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom współpracującym z Duda-Cars SA w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16. Dane osobowe przetwarzane w celach marketingowych objętych oświadczeniem zgody będą przetwarzane do czasu jej odwołania. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W przypadku stwierdzenia, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO, osoba której dane dotyczą ma prawo wnieść skargę do organu nadzorczego Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz przez podmioty współpracujące z Duda-Cars SA w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16, moich danych osobowych zawartych w przedmiotowym formularzu w celach marketingowych.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4 (Administrator Danych Osobowych) oraz od podmiotów współpracujących z Duda-Cars SA w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16, informacji handlowej i materiałów promocyjnych środkami komunikacji elektronicznej (e-mail), w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Wyrażam zgodę na używanie przez Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4 (Administrator Danych Osobowych) oraz przez podmioty współpracujące z Duda-Cars SA w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawo telekomunikacyjne, na udostępniony numer telefonu.