Samochód marki Mercedes-Benz Klasa G

Mercedes-Benz Klasa G

Dawno temu inżynierowie z Grazu odkryli zupełnie nowe DNA pojazdu. DNA pojazdu terenowego – legendarne, solidne i niemalże niezniszczalne. Zaprojektowali części, których funkcje do dziś niezmiennie pełnią swój cel. Są to elementy konstrukcyjne, których wyjątkowy charakter kształtował się przez całe pokolenia.

Nadwozie – legendarna stylistyka.

Niepowtarzalne geny Klasy G powstały niemal 40 lat temu. To ikoniczne elementy, które zarówno wtedy, jak i dzisiaj nadają jej wyjątkowy wygląd. Solidny, funkcjonalny przód zachował swój charakter przez dziesięciolecia. Po bokach uwagę zwracają wyraziste linie oraz duże, płaskie powierzchnie. Charakterystycznymi elementami są duże okna z tyłu i wyeksponowane koło zapasowe na drzwiach tylnych. Wyraziste nakładki nadkoli i szeroki rozstaw kół sygnalizują solidność i stateczność.


 

Przejdźmy do rzeczy.

Myli się ten, kto myśli, że pojazdy Klasy G są w swoim żywiole tylko w terenie. Również na drodze można się szybko przekonać, iż ten pojazd terenowy nie wie, co to kompromis. Na drodze dynamika i komfort osiągają zupełnie nowy poziom i zapewniają radość z jazdy w kwestiach, do których przyzwyczajeni są kierowcy Klasy G - Klasa G łączy w sobie przeciwieństwa. Tu luksus spotyka się z przygodą, zaś surowość łączy się z ochroną. Zastosowane we wnętrzu wysokiej jakości materiały oraz atmosfera luksusu wznoszą ten pojazd na nowy poziom, zapewniając uczucie całkowitego bezpieczeństwa. Nowy system COMAND Online wspiera kierowcę, oferując mu dodatkowe funkcje, które w widoczny sposób ułatwiają jazdę. Oświetlenie Ambiente sprawia, że we wnętrzu można ustawić jeden z 64 nastrojów, zaś opcjonalny system nagłaśniający surround Burmester® zapewnia pasażerom intensywne doznania akustyczne o wyjątkowej jakości.
We wnętrzu pojazd oferuje więcej miejsca dla wszystkich pasażerów. Zaprojektowane na nowo fotele z tapicerką z najdelikatniejszej skóry nappa zapewniają poczucie bezpieczeństwa, zaś dostępna na życzenie funkcja masażu zapewnia relaks zarówno w wielkim mieście, jak i z dala od cywilizacji.

Samochód wyczynowy AMG.

Fascynacja w czystej postaci. Autentyczna dynamika jazdy dzięki typowym genom AMG. Mercedes-AMG nie tylko projektuje samochody wyczynowe i sportowe; tworząc model Mercedes-AMG składamy deklarację: obietnicę, że zawsze pójdziemy o krok dalej i w niepowtarzalny sposób zrealizujemy to, co technicznie możliwe. Nadzwyczajne samochody dla nadzwyczajnych ludzi. Witamy w świecie Mercedes-AMG.


 

Dowiedz się więcej

Zainteresował Cię ten model? Zostaw nam swoje dane, a skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy szczegóły oferty.
+ 48

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedmiotowym formularzu oraz kontakt w celach sprzedaży i marketingu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Ptasiej 4 oraz przez podmioty współpracujące z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16 oraz spółkom z grupy Daimler w tym Mercedes-Benz Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Gottlieba Daimlera 1 za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej i materiałów promocyjnych środkami komunikacji elektronicznej (e-mail), w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz od podmiotów współpracujących z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawo telekomunikacyjne, na udostępniony numer telefonu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz przez podmioty współpracujące Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w formie SMS na udostępniony przeze mnie numer telefonu od Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4, jak również od podmiotów współpracujących z Duda-Cars SA w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapoznaj się z Polityką Przetwarzania Danych