Samochód marki Mercedes-Benz Klasa S Cabrio

Mercedes-Benz Klasa S Cabrio

Fascynująco zautomatyzowany. Instynktownie wiedzieć, co jest słuszne. Klasa S nie tylko wie, ale udowadnia to za sprawą systemów wspomagania kierowcy, które potrafią jeszcze lepiej analizować sytuację i jeszcze szybciej reagować. Kolejną godną uwagi atrakcją są usługi concierge Mercedes me connect. Ich obsługa służy wsparciem telefonicznym, poleca, doradza, pośredniczy w rezerwacjach i wiele więcej.

Sportowa elegancja uszlachetniona nowoczesnym luksusem.

Jednorodne płaszczyzny nowych tylnych świateł w nowoczesnej technologii OLED promieniują czystą fascynacją. Ekskluzywne podwójne końcówki rur wydechowych są pokryte szlachetnym chromem, a gwiazda efektownie wyeksponowana czysto zarysowanymi powierzchniami. Przednia partia dobitnie wyraża dynamikę i elegancję. Głównym elementem jest trójwymiarowo ukształtowana osłona chłodnicy o wzorze diamentowym, oflankowana eleganckimi zarysami reflektorów LED High Performance, które wprowadzają unikalne akcenty opcjonalnymi kryształami Swarovskiego. Design boku zachwyca dynamiczną sylwetką.

Sztuka rzemieślnicza w fascynującej cyfrowej inscenizacji.

Zapierające dech w piersiach szczegóły. Instrumenty i wskaźniki są całkowicie osłonięte szlachetnym szkłem. Nowe przyciski dotykowe zapewniają najwyższy komfort obsługi podczas każdego dotknięcia. Na życzenie ogrzewane są nawet niektóre elementy drewniane. Futurystyczne wyświetlacze i wyszukane materiały: wnętrze budzące natychmiast zachwyt. Każde spojrzenie i każdy dotyk w Klasie S Kabriolet pozwala odczuć szczerą motoryzacyjną pasję projektantów i konstruktorów. Nowe są również sportowe, 3-ramienne kierownice, elegancko wykończone chromem i oferujące znakomite walory dotykowe. Szczególne i ekskluzywne wrażenie Klasy S.

Układ jezdny – majstersztyk sztuki inżynieryjnej.

Klasa S Kabriolet nie tylko amortyzuje – ona dosłownie szybuje. Pneumatyczna amortyzacja AIRMATIC utrzymuje pasażerów niczym na obłokach. Komfort jazdy jest jedyny w swoim rodzaju, a dzięki dostępnym programom jazdy w każdej chwili można przejść na tryb sportowy – osiągając dynamikę na poziomie sportowego auta. Dostępne są aż trzy wersje zawieszenia: AIRMATIC, AMG DYNAMIC SELECT oraz DYNAMIC SELECT.


 

Dowiedz się więcej

Zainteresował Cię ten model? Zostaw nam swoje dane, a skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy szczegóły oferty.
+ 48

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedmiotowym formularzu oraz kontakt w celach sprzedaży i marketingu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Ptasiej 4 oraz przez podmioty współpracujące z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16 oraz spółkom z grupy Daimler w tym Mercedes-Benz Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Gottlieba Daimlera 1 za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej i materiałów promocyjnych środkami komunikacji elektronicznej (e-mail), w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz od podmiotów współpracujących z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawo telekomunikacyjne, na udostępniony numer telefonu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz przez podmioty współpracujące Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w formie SMS na udostępniony przeze mnie numer telefonu od Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4, jak również od podmiotów współpracujących z Duda-Cars SA w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapoznaj się z Polityką Przetwarzania Danych