Rozwiązania flotowe

Zachęcamy do sprawdzenia „szytych na miarę” ofert dotyczących mobilności Twojej firmy.

Twoja flota

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty skierowanej do Klientów flotowych. Nasi Doradcy dedykowani do obsługi Klientów biznesowych, służą fachową wiedzą i doświadczeniem, by najlepiej dopasować ofertę do Państwa potrzeb. Przygotowują propozycję zakupu modeli Mercedes-Benz na atrakcyjnych warunkach, w oparciu o rozwiązana finansowe i leasingowe, a także zaproponują kompleksową opiekę posprzedażową nad Państwa parkiem samochodowym.

Indywidualne traktowanie dla każdego.

Dzięki naszym doświadczonym Doradcom Handlowym ds. Sprzedaży Flotowej będziesz mógł mieć pewność, że oferta jest najlepiej dopasowana do profilu Twojej działalności niezależnie od obszaru działania czy rozmiaru przedsiębiorstwa.

Zapraszamy pomożemy Ci wybrać to, co najlepsze dla Twojej firmy.

 

Usługi finansowe dla klientów biznesowych.

Mniejsze zaangażowanie kapitału przy finansowaniu przez Mercedes-Benz Bank da Twojej firmie większą finansową swobodę do realizacji innych inwestycji. Dzięki stałym miesięcznym ratom masz kontrolę nad wszystkimi kosztami i możliwość optymalizacji podatkowej a oprócz tego możesz komfortowo, bezpiecznie i niezawodnie korzystać ze swojego wymarzonego Mercedesa.

 

Bezpieczeństwo

Nasze usługi w zakresie gwarancji i mobilności sprawiają, że są Państwo bezpieczni w trasie. Otrzymują Państwo bowiem dwie gwarancje w cenie jednej: kompleksową gwarancję pojazdową oraz gwarancję mobilności Mobilo.

Dzięki Umowom Serwisowym Mercedes-Benz mogą Państwo załatwić kwestię konserwacji i napraw, zyskując tym samym czas na inne zadania. Aby zapewnić sobie mobilność i utrzymanie wartości, należy uiścić stosunkowo niewielką opłatę, która zależy od typu pojazdu, preferowanego okresu trwania umowy, przebiegu w kilometrach, a także zakresu usług. Również nasz serwis powypadkowy i naprawczy zadba o to, aby pojazdy były szybko gotowe do stawiania czoła nowym wyzwaniom.

Dowiedz się więcej!

Zapytaj o szczegóły. Nasi dedykowani Doradcy z chęcią odpowiedzą na wszystkie pytania. Zostaw nam swoje dane, a niezwłocznie się z Tobą skontaktujemy.
+ 48

Dbając o najwyższą jakość procesu przetwarzania danych osobowych oraz zgodność z aktualnym stanem prawnym informujemy, że Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapytania w zakresie ochrony danych osobowych należy kierować na adres e-mail: dane.osobowe@duda-cars.mercedes-benz.pl. Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust.1 lit a) ogólnego rozporządzenie o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO) w celach marketingowych. Po wyrażeniu odrębnej zgody, dane mogą być przetwarzane również w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną lub wykonywania telefonicznych połączeń w celach marketingowych – odpowiednio w związku z art. 10 ust. 2 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną lub art. 172 ust. 1 Ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku – Prawo Telekomunikacyjne. Administrator danych nie udostępnia danych do ani ich nie przekazuje do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej. Dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom współpracującym z Duda-Cars SA w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16. Dane osobowe przetwarzane w celach marketingowych objętych oświadczeniem zgody będą przetwarzane do czasu jej odwołania. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W przypadku stwierdzenia, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO, osoba której dane dotyczą ma prawo wnieść skargę do organu nadzorczego Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz przez podmioty współpracujące z Duda-Cars SA w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16, moich danych osobowych zawartych w przedmiotowym formularzu w celach marketingowych.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4 (Administrator Danych Osobowych) oraz od podmiotów współpracujących z Duda-Cars SA w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16, informacji handlowej i materiałów promocyjnych środkami komunikacji elektronicznej (e-mail), w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Wyrażam zgodę na używanie przez Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4 (Administrator Danych Osobowych) oraz przez podmioty współpracujące z Duda-Cars SA w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawo telekomunikacyjne, na udostępniony numer telefonu.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w formie SMS na udostępniony przeze mnie numer telefonu od Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4, jak również od podmiotów współpracujących z Duda-Cars SA w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.