Wyprzedaż EQ 2023

Modele Mercedes-EQ „są w zasięgu” Twoich zainteresowań? Teraz, dostępne są w najbardziej atrakcyjnym finansowaniu na rynku, z pakietem korzyści, jakiego wcześniej nie było! Może to czas, aby zwiększyć swój zasięg?

EQA i EQB w najlepszych cenach wyprzedażowych!

Modele EQA oraz EQB to elektryczne modele Mercedes-Benz, których funkcjonalność i wielozadaniowość może zaskoczyć. Teraz dostępne w wyjątkowym finansowaniu Lease&Drive (czas trwania umowy: 25 miesięcy, wpłata wstępna: 15% wartości pojazdu, limit kilometrów: 30 000 km):

 

 • Nowy EQB już za 849 zł netto/miesięcznie
 • Nowy EQA już za 1 049 zł netto/miesięcznie

 

Modele specjalne kwalifikują się również do dofinansowania rządowego programu „Mój elektryk”. Korzyść to aż 27 000 zł i to my załatwimy za Ciebie wszystkie formalności!

 • Finansowanie zostanie dopasowane do Twoich potrzeb – nawet bez wpłaty wstępnej.
 • Na wybrane modele obowiązuje dodatkowy rabat wyprzedażowy!

 

Co jeszcze zyskujesz? Tylko w ofercie wyprzedażowej czekają niesamowite pakiety korzyści!

Flagowe modele Mercedes-EQ – EQE, EQE SUV, EQS, EQS SUV - z rocznika 2023, są dziś dostępne z wyjątkowym pakietem korzyści:
 

 1. Finansowanie – wybierz najlepsze finansowanie. W ofercie Lease&Drive raty zaczynają się już od 1 390 zł netto miesięcznie za EQE 350+. Dla przedsiębiorców przygotowany został Leasing 101,9%, a klienci indywidualni oraz firmy mogą korzystać z pożyczki z oprocentowaniem od 2,49%!
   
 2. Rozwiązanie na ładowanie – przy transakcji, w cenie otrzymasz jedną z dwóch dostępnych ładowarek Mercedes-Benz – stacjonarny Wallbox 2.0 lub ładowarka przenośna. Wybór należy do Ciebie!
   
 3. Ładowanie bez ograniczeń. Gdziekolwiek jesteś. W ramach zakupu, otrzymasz od nas roczną subskrypcję Mercedes me Charge oraz voucher o wartości 5 000 zł na ładowanie w publicznych ładowarkach!
   
 4. Rabat wyprzedażowy – dodatkowy rabat wyprzedażowy na wybrane modele! Zapytaj doradcę o szczegóły.

Poznaj wybrany model bliżej. Skontaktujem się z Tobą.

Wypełnij formularz, abyśmy mogli zaprosić Cię na jazdę testową wybranym modelem.
+ 48

Zgodnie z treścią OneDoc lub poprzednią z DMS.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej i materiałów promocyjnych środkami komunikacji elektronicznej (e-mail), w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz od podmiotów współpracujących z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawo telekomunikacyjne, na udostępniony numer telefonu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz przez podmioty współpracujące Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w formie SMS na udostępniony przeze mnie numer telefonu od Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4, jak również od podmiotów współpracujących z Duda-Cars SA w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapoznaj się z Polityką Przetwarzania Danych