Samochód marki Mercedes-Benz Klasa V

zaSUVaj na ferie Nowym GLE

Nowy rok rozpoczynamy od wyjątkowej oferty. Nowy GLE SUV jest teraz dostępny od ręki wraz z pełnym Pakietem Zimowym – kompletem kół zimowych, belkami dachowymi oraz box’em dachowym GRATIS! Wszystko, abyś był gotowy na nadchodzące ferie!

Nowy GLE SUV dostępny w Duda-Cars od ręki.

Obecne GLE SUV, już od momentu swojej premiery, stał się obiektem pożądania, ulubieńcem właścicieli oraz liderem w swoim segmencie. W 2023 nadal stale zyskuje na popularności, a jego funkcjonalność w połączeniu z wyjątkowym, muskularnym wyglądem – stale zachwyca.

W Duda-Cars przygotowaliśmy dla Ciebie ofertę specjalną, ograniczoną liczbą dostępnych egzemplarzy dostępnych od ręki w naszych salonach.

 

Wybierz swojego GLE SUV w wersji:

  • 300d 4MATIC – z silnikiem diesla o mocy 292 koni mechanicznych i napędem na cztery koła
  • 350de 4MATIC – model hybrydowy łączący moc silnika diesla z napędem elektrycznym, co łącznie przekłada się na moc 330 koni mechanicznych, napędzającymi wszystkie koła.

Pakiet Zimowy dla Twojego GLE SUV

Wybierając jeden z modeli, w cenie otrzymasz Pakiet Zimowy o wartości 20 000 zł, a Twój GLE SUV będzie gotowy na wszystkie wspólne podróże.

 

Co wchodzi w skład Pakietu Zimowego?

  • komplet 20-calowych, oryginalnych kół zimowych Mercedes-Benz dedykowanych do GLE SUV
  • poprzeczki dachowe Mercedes-Benz
  • box dachowy Mercedes-Benz o pojemności 430 litrów

Pospiesz się, oferta ważna tylko do 12.02.2023!

Ilość dostępnych modeli jest ograniczona a promocja trwa tylko do 12. lutego. Zostaw nam dane kontaktowe, a nasz Doradca Handlowy skontaktuje się z Tobą i pomoże wybrać wymarzony egzemplarz oraz dopasuje ofertę finansowania do Twoich indywidualnych potrzeb.

Poznaj muskularnego SUV’a w hybrydowej odsłonie

Skorzystaj z oferty

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy szczegóły. Skorzystaj z oferty już dziś!
+ 48

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedmiotowym formularzu oraz kontakt w celach sprzedaży i marketingu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Ptasiej 4 oraz przez podmioty współpracujące z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16 oraz spółkom z grupy Daimler w tym Mercedes-Benz Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Gottlieba Daimlera 1 za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej i materiałów promocyjnych środkami komunikacji elektronicznej (e-mail), w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz od podmiotów współpracujących z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawo telekomunikacyjne, na udostępniony numer telefonu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz przez podmioty współpracujące Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w formie SMS na udostępniony przeze mnie numer telefonu od Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4, jak również od podmiotów współpracujących z Duda-Cars SA w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapoznaj się z Polityką Przetwarzania Danych