Samochód marki Mercedes-Benz Klasa V

Blacharnio–Lakiernia, to nie tylko likwidacja szkód!

Chcesz nadać swojemu pojazdowy nowego wyglądu? W naszej blacharnio-lakierni zlikwidujesz nie tylko szkodę komunikacyjną ale również polakierujesz i zmodyfikujesz wybrane elementy, a nawet cały pojazd!

Lakierowanie i modyfikacja samochodów wszystkich marek.

W naszych oddziałach w Poznaniu, Wrocławiu, Lesznie i Golęczewie obsługujemy każdy rodzaj pojazdu bez względu na markę i rocznik. Wystarczy, że skontaktujesz się z naszym doradcą, aby Twój samochód przybrał nowy wygląd.

Modyfikacje BRABUS

Jako oficjalny Brabus Premium Partner, w naszych oddziałach w Golęczewie i we Wrocławiu realizujemy modyfikacje Brabus. Odpowiednie zaplecze blacharsko-lakiernicze pozwala wykonać nam wszystkie prace zgodnie z wytycznymi Brabus przy zachowaniu gwarancji producenta na samochód.

 

Jakie modyfikacje przeprowadzamy w Duda-Cars? | Obejrzyj video
 

Zaufaj jakości. Zmodernizowana blacharnio-lakiernia w Duda-Cars Wrocław.

Zmodernizowana blacharnio-lakiernia w Duda-Cars Wrocław to miejsce kompleksowej naprawy oraz modyfikacji Twojego Mercedes-Benz i aut innych marek. Odnowiona przestrzeń i nowoczesne narzędzia to niektóre z zalet, które oferujemy nie tylko klientom, ale przede wszystkim naszym pracownikom w codziennym wykonywaniu obowiązków.

 

Skontaktuj się z nami