Samochód marki Mercedes-Benz Klasa V

Brabus Premium Partner

To, co dla innych jest standardem i metą, dla nas jest tylko przystankiem na drodze zarezerwowanej dla wybranych. Jesteśmy oficjalnym partnerem Brabus Premium. Zapraszamy w podróż do najbardziej wysmakowanego oblicza świata motoryzacji.

Oficjalny partner

Jesteśmy oficjalnym Brabus Premium Partner, możemy pochwalić się największą w Polsce liczbą realizacji tego uznanego tunera! Proponujemy Wam rozwiązania stylistyczne i mechaniczne dla Waszych Mercedesów, znacznie wykraczające poza standardową ofertę producenta.

Made by Duda-Cars

Decydując się na modyfikacje Brabus, możecie wybierać spośród wielu dedykowanych konkretnym modelom pakietów. Dzięki temu w Waszym Mercedes-Benz możemy zamontować - tylko subtelne dodatki lub przeobrazić go w ekstremalny i spersonalizowany projekt, o niepowtarzalnym wyglądzie, rasowym brzmieniu, podkręconych osiągach i mocy sięgającej blisko 1000 KM.

Odpowiednie zaplecze techniczne i profesjonalny zespół, pozwalają wykonać nam wszystkie prace zgodnie z wytycznymi Brabus i przy zachowaniu gwarancji producenta na samochód. Dzięki temu macie także możliwość bieżącego monitorowania postępu wszystkich prac.

 

Dowiedz się więcej o ofercie Brabus do Twojego Mercedesa na:

  • elementy optyczne
  • modyfikacje wnętrza
  • zestawy podniesienia mocy (chip tuning)
  • tuning mechaniczny

Wypełnij formularz i pozostańmy w kontakcie!

Nasze Realizacje

 Z satysfakcją dzielimy się wybranymi projektami, które jako lider sprzedaży produktów i usług Brabus, mieliśmy przyjemność zrealizować:

Brabus G700 Widestar

Jeśli myślicie, że bezkompromisowa Klasa G w topowej odmianie 63 AMG to szczyt możliwości - obejrzyjcie film z #OperacjaWidestar. W jego projekcie składającym się z ponad 30 elementów stylistycznych i mechanicznych udało się wykrzesać z mocarnej Gelendy jeszcze lepsze osiągi. Fabryczne 585 KM dzięki zestawowi podniesienia mocy wzrosło do 700 KM. O 100 Nm podwyższył się maksymalny moment obrotowy, sprint do 100 km/h skrócił się natomiast o 0,2 s. Z ciekawszych elementów stylistycznych warto wspomnieć o ultralekkiej karbonowej nakładce na maskę, 23-calowych felgach Monoblock Y Platinium Edition, czy regulowanych, klapowych wydechach black chrome. Projekt ten okazał się strzałem w dziesiątkę – po zrealizowanym przez nas od podstaw ubiegłorocznym modelu Widestar 700, jesteśmy właśnie w trakcie budowy drugiego auta, a trzecie już czeka w kolejce.

 

ZOBACZ RELACJĘ Z #OperacjaWidestar.

Mercedes-Benz GLE 400d

Kolejna realizacja to idealny przykład, że najlepsze jest niewidoczne dla oka. Pod maską nadwozia z kilkoma tylko subtelnymi dodatkami stylistycznymi, umieszczono zestaw podniesienia mocy, dedykowany modelowi GLE z silnikiem wysokoprężnym. Dzięki niemu fabryczne 330 KM wzrosło do 370 KM, a maksymalny moment obrotowy podniósł się z 700 do 750 Nm. Udało się m.in. skrócić sprint do 100 km/h o 0,2 s. Przyspieszaniu towarzyszy dodatkowo przyjemny dla ucha, basowy dźwięk emitowany z boostera Maxhaust.
Prezentowany egzemplarz jest pierwszym na świecie Nowym GLE poddanym modyfikacjom Brabusa.

Mercedes-AMG GT 63 S 4-Door

Najmocniejszy samochód osobowy w ofercie Mercedes-Benz nie czekał długo, aż wezmą go „na warsztat” inżynierowie Brabusa, opracowując dla niego pakiet stylistyczny oraz zwiększający moc i poprawiający osiągi. Krótko po nich zrobiliśmy to także my. Dzięki zastosowaniu dwóch dedykowanych turbosprężarek o zwiększonej mocy i modułu integrującego się z układem sterowania silnikiem auta, fabryczne 639 KM udało się podnieść do aż 800 KM. O równe 100 Nm wzrósł maksymalny moment obrotowy i wynosi teraz imponujące 1000 Nm. Pierwsze 100 km/pojawia się na liczniku już po 2,9 s (fabrycznie 3,2 s). Samochód otrzymał także regulowany wydech klapowy, oraz wiele karbonowych spoilerów i dodatków we wnętrzu.

Pozostałe realizacje Brabus

Naszym klientom dostarczyliśmy wiele oryginalnych rozwiązań do ich Mercedesów. Zobaczcie te wybrane:

Zainteresowany modyfikacją swojego Mercedesa?

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy ofertę!
+ 48

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedmiotowym formularzu oraz kontakt w celach sprzedaży i marketingu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Ptasiej 4 oraz przez podmioty współpracujące z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16 oraz spółkom z grupy Daimler w tym Mercedes-Benz Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Gottlieba Daimlera 1 za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej i materiałów promocyjnych środkami komunikacji elektronicznej (e-mail), w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz od podmiotów współpracujących z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawo telekomunikacyjne, na udostępniony numer telefonu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz przez podmioty współpracujące Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w formie SMS na udostępniony przeze mnie numer telefonu od Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4, jak również od podmiotów współpracujących z Duda-Cars SA w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapoznaj się z Polityką Przetwarzania Danych