Serwis samochodów starszych niż 10 lat

Twój Mercedes ma więcej niż 10 lat?

Jeśli Twój Mercedes ma więcej niż 10 lat – mamy dla Ciebie prezent. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy ofertę na usługi serwisowe -40%. Nie potrzebujesz serwisu teraz? Nic straconego! Zapisz się do formularza i otrzymaj kod, który możesz wykorzystać w dowolnym momencie. W sytuacji, w której Twój Mercedes będzie potrzebował naszej pomocy osłodź sobie Waszą rozłąkę kodem na -40%. Zaufaj naszemu doświadczeniu i oddaj swojego Mercedesa w nasze ręce, a my sprawimy, że wspólnie przejedziecie wiele kilometrów przez kolejne lata. Dodatkowo przygotowaliśmy dla Ciebie prezent w postaci poradnika, w którym umieściliśmy informacje jak dbać o Mercedesa, żeby był w jak najlepszej kondycji.

Serwisant w firmowym ubiorze dokonuje przeglądu silnika samochodu

Wypełnij formularz i otrzymaj e-mail z kodem rabatowym.

Użyj go, gdy Twój Mercedes będzie potrzebował wizyty w serwisie.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedmiotowym formularzu oraz kontakt w celach sprzedaży i marketingu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Ptasiej 4 oraz przez podmioty współpracujące z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16 oraz spółkom z grupy Daimler w tym Mercedes-Benz Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Gottlieba Daimlera 1 za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji: email, telefon, sms.
  Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapoznaj się z Polityką Przetwarzania Danych

  Rabat na usługi serwisowe -40% | Umów serwis w Duda-Cars

  Macie za sobą wiele wspaniałych historii, a przed Wami kolejne trasy i wyjątkowe wspomnienia. Dlatego w Duda-Cars przygotowaliśmy 40% rabatu na serwisowanie Mercedesów starszych niż 10 lat. Wystarczy, że wypełnisz formularz, a otrzymasz adres e-mail z kodem pozwalającym na skorzystanie z rabatu w momencie, gdy Twój Mercedes będzie potrzebował pomocy mechaników z Duda-Cars.

  Poradnik | Jak dbać o swojego Mercedesa?

  #KochamyMercedesy – w każdym wieku. I wiem, jak o nie zadbać. Opieka nad samochodem jest niezwykle ważna, ponieważ sprawny samochód to Twoje bezpieczeństwo. Stworzyliśmy poradnik, ponieważ wiemy na co należy zwrócić szczególną uwagę przy serwisowaniu Mercedes-Benz. Dzielimy się tą wiedzą z Tobą.

  Pobierz poradnik

  Dbamy o Twój czas

  W trakcie oczekiwania na odbiór samochodu z serwisu przyjemnie spędź czas w Duda-Cars. Zapoznaj się z naszą ofertą sprzedażową samochodów nowych i używanych, rozgość w strefie komfortu, skorzystaj z szybkiego wifi lub odpocznij przy kawie i oddaj się lekturze naszego czasopisma. Oceń Twoje wrażenia związane z marką – powiedz nam, co Ci się podobało Wysoka jakość obsługi i wieloletnie doświadczenie to gwarancja dobrej wizyty w serwisie Duda-Cars.

  Mechanik serwisu dokonujący wymiany filtra powietrza w luksusowym wnętrzu samochodu

  Ta strona wykorzystuje pliki cookies
  OK

  This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.