Autoryzowany Serwis Mercedes-Benz w Sosnowcu 

Autoryzowany Serwis Mercedes-Benz w Sosnowcu 

Masz problem z autem? Chciałbyś odświeżyć wygląd swojego pojazdu? A może zbliża się czas na przegląd techniczny? Zapraszamy do serwisu Mercedes-Benz Duda-Cars w Sosnowcu, gdzie znajdziesz nowoczesny warsztat ASO przy ulicy Gottlieba Daimlera 1. Oferujemy kompleksową obsługę pojazdów osobowych oraz dostawczych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą. 

Mercedes-Benz Duda-Cars w Sosnocu widok z góry

Skontaktuj się z nami

Zostaw nam swoje dane, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą i przygotuje ofertę specjalnie dla Ciebie!

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedmiotowym formularzu oraz kontakt w celach sprzedaży i marketingu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Ptasiej 4 za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji: email, telefon, sms.
  Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapoznaj się z Polityką Przetwarzania Danych

  Godziny otwarcia serwisu w Sosnowcu

  Numer telefonu +48 32 368 45 00

  Godziny otwarcia salonu

  PN-PT 09:00-19:00
  SO 09:00-15:00

  Godziny otwarcia serwisu

  PN-PT 06:30-22:30
  SO NIECZYNNE

  Godziny otwarcia działu części zamiennych

  PN-PT 08:00-18:00
  SO NIECZYNNE

  Godziny otwarcia Działu Blacharsko-Lakierniczego/Likwidacji Szkód

  PN-PT 06:30-21:00
  SO NIECZYNNE

  Kompleksowe podejście do diagnostyki i naprawy Mercedesów

  Technologia Mercedes-Benz to uosobienie innowacji, dlatego w naszym zakładzie samochodowym wykorzystujemy najnowocześniejsze narzędzia i technologie diagnostyczne. Dzięki nim możemy szybko i precyzyjnie zidentyfikować potencjalne problemy oraz zapewnić skuteczną naprawę. Jesteśmy świadomi, że Twoje auto potrzebuje szczególnej troski, dlatego nasze podejście jest zawsze kompleksowe. Nasz wykwalifikowany specjalista, mechanik Mercedes-Benz, przeprowadza gruntowną analizę problemu, korzystając zarówno z własnych umiejętności, jak i nowoczesnych technologii diagnostycznych. Dbamy o to, aby nasz warsztat Mercedes był synonimem najwyższej jakości obsługi. 

  Duda-Cars – czekamy na Ciebie!

  Jeśli jesteś zainteresowany zakupem Mercedesa, zapraszamy do Duda-Cars.
  Czeka tu na Ciebie mnóstwo inspiracji!

  Osobowe nowe

  Gwarancja najwyższego poziomu obsługi – Serwis Duda-Cars Sosnowiec

  Duda-Cars działa na rynku od 2005 roku, rozpoczynając swoją działalność wraz z otwarciem salonu i stacji obsługi ASO Mercedesa. Przez ostatnie 15 lat nieustannie rozwijaliśmy nasze umiejętności zawodowe oraz modernizowaliśmy nasze obiekty, aby zapewnić naszym klientom najwyższy standard obsługi. Dzięki zaangażowaniu naszych pracowników, szerokiej ofercie usług i transparentnym warunkom współpracy, udało nam się zdobyć zaufanie wielu lojalnych klientów. 

  Zadbamy o Twój samochód! – Przeglądy okresowe w Duda-Cars

  W naszym warsztacie przeprowadzamy zalecane przez producentów Mercedesa regularne przeglądy okresowe, mające na celu ocenę stanu technicznego pojazdu oraz ewentualną konieczność wymiany oleju i zużytych części. W ramach jednego z naszych pakietów usług oferujemy kompleksową kontrolę wszystkich podzespołów, przewodów, czujników i nakładek w poszczególnych systemach, a także sprawdzamy ciśnienie w oponach oraz geometrię kół. 

  Ta strona wykorzystuje pliki cookies
  OK

  This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.