16-LIS-2021

Kategoria: Mercedes-Benz EQScytująca premiera w Duda-Cars

Przetestowanie samochodu o napędzie elektrycznym stanowi podstawę do wyrobienia sobie o nim zdania.

Przeczytaj artykuł

04-LIS-2021

Kategoria: Mercedes-Benz Pierwszy prezent świąteczny od Duda-Cars | Muzeum Mercedes-Benz w Stuttgarcie

Odbierzcie pierwszy prezent świąteczny w tym roku: wycieczkę po Muzeum Mercedes-Benz w Stuttgarcie.

Przeczytaj artykuł

10-WRZ-2021

Kategoria: Mercedes-Benz IAA Mobility 2021 | Premiery Mercedes-Benz

Sieć obiegły zdjęcia korporacyjne i fotorelacje z Monachium. My bierzemy sprawy w nasze ręce - byliśmy na IAA, by przekonać się, czym będzie przyszłość motoryzacji.

Przeczytaj artykuł

06-WRZ-2021

Kategoria: Mercedes-Benz Nowości prosto z Monachium | EQG, EQE, Mercedes-Maybach EQS

Mercedes-Benz wkracza na kolejny poziom, prezentując nowe modele z napędem elektrycznym.

Przeczytaj artykuł

02-WRZ-2021

Kategoria: Mercedes-Benz Safety Experience 2021

2 dni, 2 grupy. 30 klientów Duda-Cars, 9 samochodów Mercedes-Benz, 4 moduły zadań. Efekt?

Przeczytaj artykuł

18-SIE-2021

Kategoria: Mercedes-Benz Pierwsza w alfabecie Mercedes-Benz | Klasa A

Jedno jest pewne: Klasa A to typoszereg, który przeszedł największą metamorfozę na przestrzeni lat. Paradoksalnie, bo sama jest najmniejszą z gwiazd w ofercie Mercedes-Benz.

Przeczytaj artykuł

11-SIE-2021

Kategoria: Mercedes-Benz Czym jest PREMIUM? Lista 10 warunków, które spełniamy | Duda-Cars Wrocław

Zmodernizowana przestrzeń, multimedia, technologie i bardzo szeroka oferta z gamy Mercedes-Benz: to tylko wstęp do gwarancji premium we wrocławskim salonie Duda-Cars. Poniżej lista wyszczególnionych 10 kroków, których realizacji podejmujemy się codziennie.

Przeczytaj artykuł

10-SIE-2021

Kategoria: Mercedes-Benz EQ Tour | Wszystko o elektromobilności

Część kierowców podchodzi do zagadnienia elektromobilności z dużą rezerwą. Nic dziwnego, to co nieznane często nie budzi zaufania. W Duda-Cars przekonujemy, że nie ma się czego obawiać. Co więcej, z jazdy Mercedesami z napędem elektrycznym można czerpać wiele.

Przeczytaj artykuł

15-LIP-2021

Kategoria: Mercedes-Benz G-Class Experience 2021

Działalność Duda-Cars to nie tylko sprzedaż niesamowitych aut premium z logo Mercedes-Benz. Nasza praca nie kończy się na obsłudze posprzedażowej. W Duda-Cars dostarczamy klientom EMOCJI. Niekiedy - ekstremalnych. Ale tylko w pozytywnych aspektach.

Przeczytaj artykuł

14-LIP-2021

Kategoria: Mercedes-Benz Nowy Mercedes z salonu — samochody osobowe w konkurencyjnych cenach!

Nowe Mercedesy osobowe — dlaczego warto postawić na samochód prosto z salonu? Decydując się na zakup nowego samochodu osobowego z salonu możemy liczyć na szereg korzyści, które zarezerwowane są dla tej właśnie formy zakupu. Co zyskujesz? Sprawdź!

Przeczytaj artykuł

11-CZE-2021

Kategoria: Mercedes-Benz NOWA KLASA C | Umów się na jazdy testowe

Za nami kolejna ekskluzywna, polska premiera #live. Zaprezentowaliśmy Nową Klasę C. Obejrzyj materiał z wydarzenia i, jako pierwszy, zapisz się na jazdę testową!

Przeczytaj artykuł

09-CZE-2021

Kategoria: Mercedes-Benz Szczególny Dzień Przyjaciela

Mieszkańcy Wrocławia, czy pamiętacie plażę miejską, którą zaaranżowaliśmy po pożarze? A może drewniane dekoracje w tymczasowym salonie przy ulicy Olsztyńskiej 1?

Przeczytaj artykuł

01-CZE-2021

Kategoria: Mercedes-Benz Dzień Dziecka z Duda-Cars

Z okazji święta najmłodszych miłośników Mercedes-Benz w ubiegłym tygodniu zorganizowaliśmy konkurs! Obserwatorów na Facebook zapytaliśmy: Kto jest ulubionym superbohaterem Twojego dziecka? Którym Mercedesem jeździłaby ta postać?

Przeczytaj artykuł

01-CZE-2021

Kategoria: Mercedes-Benz Serwis w Poznaniu: modyfikacja Brabus

Istnieje popularne przekonanie, że lepsze jest wrogiem dobrego. Jak można ulepszyć coś, co w założeniu jest już po prostu najlepsze? Brzmi to nierealnie, ale w serwisach Duda-Cars wszystko jest możliwe.

Przeczytaj artykuł

18-MAJ-2021

Kategoria: Mercedes-Benz TEST EQA | Rodzinny wyjazd elektrykiem

Pytanie zadane przez Pana Sebastiana wygrało w konkursie na najciekawsze podczas sesji Q&A, zorganizowanej w trakcie premiery live modelu EQA. Nagrodą był weekendowy test elektryka. Jak auto wypadło?

Przeczytaj artykuł

05-MAJ-2021

Kategoria: Legends R107 skończył 50 lat!

Czy jeździła nim Sharon Stone? O ile R107 był większy i cięższy od Pagody? Prezentujemy 50 faktów o modelu Mercedes-Benz R107 z okazji jego 50. urodzin.

Przeczytaj artykuł

29-KWI-2021

Kategoria: Mercedes-Benz 100 lat przekraczania granic

„Aby zaprezentować to, co najlepsze z najlepszych”: taką idea kierowała Karlem Maybach i jego ojcem Wilhelmem, kiedy sto lat temu zadebiutowali modelem Maybach 22/70 KM W 3. Tym samym otworzyli nową epokę w historii motoryzacji, a Mercedes-Maybach stał się jednym z najbardziej ekskluzywnych marek.

Przeczytaj artykuł

19-KWI-2021

Kategoria: Legends Mistrzowie utrzymywania wartości

Ponad 60 lat temu, podczas premiery w Nowym Jorku, zafascynowały publikę. Eksperci i dziennikarze oniemieli - zachwyciły ich zarówno wygląd, jak i technologie, w które wyposażone zostały 300 SL (W 198) i 190 SL (W 121).

Przeczytaj artykuł

16-KWI-2021

Kategoria: Mercedes-Benz EQS otwiera kolejny rozdział w elektromobilności

Zaprojektowany jak statek kosmiczny. Cichy, bezemisyjny, czerpiący energię z rekuperacji. Luksusowo wykończony, elegancki, prezentujący najwyższą jakość wykonania. Mercedes-Benz EQS jest urzeczywistnieniem marzeń o nowoczesnej motoryzacji.

Przeczytaj artykuł

08-KWI-2021

Kategoria: Legends Czy rynek pojazdów kolekcjonerskich jest zagrożony?

Hagerty, jeden z największych na świecie dostawców specjalistycznych ubezpieczeń dla pojazdów kolekcjonerskich, przyglądając się trendom na rynku pojazdów klasycznych, systematycznie publikuje analizy i zestawienia. Obecnie na temat przewodni Hagerty wzięło doniesienia, które wprowadziło niemałe zamieszanie w głowach kolekcjonerów.

Przeczytaj artykuł

06-KWI-2021

Kategoria: Mercedes-Benz Polska premiera elektrycznego modelu #EQA

Chociaż spotkania z klientami to sedno naszego biznesu, coraz częściej spotykamy się online. W sieci prezentujemy ofertę, nowości, promocje i to, co najbardziej pożądane - premiery dostępne dla wszystkich!

Przeczytaj artykuł

15-MAR-2021

Kategoria: Mercedes-Benz Nowy Mercedes-Benz EQA

EQA to w pełni elektryczny brat Mercedesa GLA. Samochód jest uzupełnieniem kompaktowych modeli marki Mercedes-Benz. Auto jest przestronne, komfortowe i funkcjonalne, jednocześnie zachowując wymiary, które idealnie sprawdzą się w miejskich warunkach.

Przeczytaj artykuł

25-LUT-2021

Kategoria: Mercedes-Benz Nowa Klasa C

Klasa C to samochód, który w ostatniej dekadzie był najlepiej sprzedającym się modelem marki Mercedes-Benz. W tym roku zadebiutowała w jeszcze lepszej i zaawansowanej odsłonie. Jakie więc zmiany zaszły w premierowym modelu Klasy C?

Przeczytaj artykuł

19-STY-2021

Kategoria: Mercedes-Benz Analiza wzrostu wartości rynku modeli kolekcjonerskich.

Jesteś fanem klasycznych Mercedesów? Chciałbyś zainwestować w modele kolekcjonerskie? Zapraszamy do przeczytania naszego tekstu z którego dowiesz się wszystkiego na temat rynku samochodów kolekcjonerskich i najbardziej wartościowych modeli w ostatnich latach.

Przeczytaj artykuł

15-STY-2021

Kategoria: Mercedes-Benz Podsumowanie roku 2020 dla marki Mercedes-Benz

Rok 2020 postawił wiele wyzwań przed całą branżą automotive, w tym przed marką Mercedes-Benz. Dzięki kreatywnym, cyfrowym i bezdotykowym rozwiązaniom udało się nie tylko dorównać poprzedzającemu 2019 ale poprawić jego wyniki.

Przeczytaj artykuł

22-Dec-2020

Kategoria: Mercedes-Benz Auto hybrydowe czy elektryczne? Postaw na EQ!

Jeszcze nie tak dawno temu, kupując samochód u dealera, mieliśmy do wyboru jedynie silniki benzynowe oraz popularnego diesla. To właśnie pomiędzy tymi jednostkami odgrywała się najbardziej zacięta batalia konsumentów. Podążając za nowymi trendami oraz dostosowując się do coraz większego nacisku na ekologię, dealerzy poszerzają swoją ofertę o auta hybrydowe oraz te w pełni elektryczne.

Przeczytaj artykuł

17-Dec-2020

Kategoria: Mercedes-Benz Na co pozwala aplikacja Mercedes me?

Mercedes me to aplikacja umożliwiająca zarządzanie samochodem bezpośrednio ze smartfona lub z komputera. Dzięki niej możesz sprawdzić aktualny status samochodu w każdej chwili i z dowolnego miejsca na świecie.

Przeczytaj artykuł

08-Dec-2020

Kategoria: Mercedes-Benz Mercedes Klasy E — na jaki model warto się zdecydować?

Najnowsza odsłona serii, stanowiącej swoisty pomost między topową linią S a kierowaną do nieco szerszego grona odbiorców wersją C, tym razem zdecydowanie skłania się w kierunku wyżej zawieszonej półki. Mercedes klasy E w niewielu aspektach ustępuje większemu bratu, dostarczając niezwykłe wrażenie komfortu i radości z jazdy oraz całą gamę przydatnych innowacji technologicznych. Poniżej doradzamy, który model wybrać, aby cieszyć się doświadczeniem dostosowanym do osobistych preferencji.

Przeczytaj artykuł

27-LIS-2020

Kategoria: Mercedes-Benz Wyjątkowa premiera najnowszej limuzyny - Mercedes-Benz Klasa S

Nie było Was z nami podczas LIVE? Nic straconego! Przeczytajcie i sprawdźcie, co Was ominęło podczas Premiery Nowej Klasy S.

Przeczytaj artykuł

19-PAŹ-2020

Kategoria: Mercedes-Benz Najkorzystniejsze formy finansowania

Dobry wybór finansowania to podstawa przy zakupie nowego samochodu. Jednocześnie nasuwa się pytanie - które jest najlepsze, leasing, kredyt czy może najem? Przeczytaj o różnicach formach finansowań i wybierz to, które najbardziej Ci odpowiada.

Przeczytaj artykuł

09-PAŹ-2020

Kategoria: Mercedes-Benz Finał konkursu Duda-Cars Challenge

Nadszedł czas na podsumowanie „Duda-Cars Challenge” czyli konkursu podczas, którego zmierzyły się ze sobą studenckie drużyny z całej Polski!

Przeczytaj artykuł

29-WRZ-2020

Kategoria: Mercedes-Benz "Hej Mercedes" - poznaj przydatne komendy

Wiele osób zastanawia się na pewno w czym może nam pomóc inteligentny system głosowy w nowych modelach Mercedesa, więc przychodzimy z odpowiedzią - dowiedzcie się o najważniejszych komendach i korzystajcie ze swoich Mercedesów w najlepszy możliwy sposób.

Przeczytaj artykuł

18-WRZ-2020

Kategoria: Mercedes-Benz Nowa Klasa E

Latem 2020 roku swoją premierę miała udoskonalona Klasa E serii 213. Jest to Klasa średnia premium uznawana za serce marki Mercedes – Benz. Serce to idealnie opisują dwa słowa - tradycja i innowacja.

Przeczytaj artykuł

15-WRZ-2020

Kategoria: Mercedes-Benz Nowa Klasa S. Samochodowy luksus w zupełnie nowej odsłonie.

Samochód, który niezmiennie definiuje segment aut luksusowych. Najnowsza generacja limuzyny reprezentuje kolejny awans pod względem komfortu, bezpieczeństwa i wydajności.

Przeczytaj artykuł

09-LIP-2020

Kategoria: Mercedes-Benz System MBUX drugiej generacji

Jeszcze bardziej zaawansowana i dopracowana forma znanego i bardzo cenionego przez klientów systemu multimedialnego MBUX (Mercedes-Benz User Experience). Nowa generacja zadebiutuje w tym roku w najnowszej wersji Mercedesa Klasy S.

Przeczytaj artykuł

07-LIP-2020

Kategoria: Mercedes-Benz Elektryczne dostawczaki

Samochody elektryczne to nie przyszłość tylko w segmencie aut osobowych, ale również samochody dostawcze coraz większymi krokami wkraczają w przyszłość. Na początek zmiany dotknęły dwa najbardziej znane i cenione modele dostawczych Mercedesów, a więc Vito oraz Sprintera.

Przeczytaj artykuł

02-LIP-2020

Kategoria: Mercedes-Benz Poznaj przyszłość, którą przyniesie EQC

SUV, który rozpoczyna nowy rozdział w historii marki. Jest to pierwszy seryjnie produkowany model spod szyldu technologii EQ. Poznaj nowego, w pełni elektrycznego Mercedesa.

Przeczytaj artykuł

05-MAJ-2020

Kategoria: Legends Pionier elektromobiności: Mercedes-Benz 190 z 1990 roku.

Czy wiecie, że w 1990 roku Mercedes-Benz zaprezentował elektryczny pojazd na bazie modelu 190? A w rok później na salonie samochodowym w Genewie pokazano w pełni przygotowaną elektryczną „190-kę”, której jeden z egzemplarzy podczas testów w rok przejechał 100 000 kilometrów?

Przeczytaj artykuł

16-KWI-2020

Kategoria: Mercedes-Benz Automat – wszystko co powinieneś wiedzieć, a bałeś się zapytać

Brak sprzęgła i konieczności „żonglowania” lewarkiem zmiany biegów jest we współczesnych Mercedesach czymś bardzo oczywistym. Kwestia świadomości klientów na temat eksploatacji samochodów z automatyczną skrzynią biegów nie jest już tak klarowna. O jej najważniejsze aspekty zapytaliśmy Marka Sudoła – Dyrektora Serwisów Mercedes-Benz Duda-Cars Wrocław.

Przeczytaj artykuł

07-KWI-2020

Kategoria: Mercedes-Benz Obalamy mity: Start Stop – zatrzymanie pod kontrolą

Praktycznie każdy pojazd Mercedes-Benz wyposażony jest w standardzie w system Start Stop, gaszący silnik na krótkich postojach i uruchamiający go w ułamku sekundy po zwolnieniu pedału hamulca. Jego najważniejsze aspekty przybliża i obala narosłe wokół tego systemu mity Jarosław Śmigiel – Szef Autoryzowanego Serwisu Mercedes-Benz w Lesznie.

Przeczytaj artykuł

03-KWI-2020

Kategoria: Mercedes-Benz 50 lat modelu C 111

Auta producenta ze Stuttgartu zawsze znane były z tego, że wnosiły do motoryzacji innowacyjne technologie, wyprzedzające konkurencję o kilka lat. W tym roku mija pół wieku od kiedy świat ujrzał model, wyprzedzający swoje czasy aż o całe dekady. Tym bardziej żal… że nigdy nie wszedł do seryjnej produkcji.

Przeczytaj artykuł

01-KWI-2020

Kategoria: Mercedes-Benz Mercedes-Benz F1 Team – najważniejszy wyścig sezonu

Choć padoki wszystkich torów tegorocznego cyklu Formuły 1 są zamknięte, a bolidy czekają w garażach, to zespoły w swoich warsztatach i fabrykach prowadzą bardzo ważny wyścig. Swój kolejny rekord, być może najważniejszych w historii, pobił właśnie fabryczny team Mercedes-Benz.

Przeczytaj artykuł

26-MAR-2020

Kategoria: Mercedes-Benz Obalamy mity- Docierać, czy nie docierać?

Odbiór fabrycznie nowego samochodu to przede wszystkim emocje związane z rozpoczęciem przygody z wymarzonym autem. Gdy jednak powoli opadają, mogą nam się nasuwać pewne wątpliwości i pytania co do eksploatacji. Jedną z najczęstszych jest kwestia „docierania”. Pomagamy ją rozwiązać w rozmowie z Patrykiem Michalakiem, Dyrektorem Serwisów Mercedes-Benz Duda-Cars w Poznaniu i Golęczewie.

Przeczytaj artykuł

21-MAR-2020

Kategoria: Mercedes-Benz Duda-Cars Dealerem Roku 2019

Trend z ostatnich kilku lat jest dla nas powodem do dumy i wdzięczności dla wszystkich, którzy mają w nim swój udział. Po raz kolejny otrzymaliśmy tytuł Dealera Roku, tym razem w kategorii „Najlepsza Sprzedaż Usług Finansowych VANS”.

Przeczytaj artykuł

19-MAR-2020

Kategoria: Mercedes-Benz MBUX z nowymi możliwościami

Sztuczna inteligencja od Mercedes-Benz zyskuje nowe funkcjonalności. Szczególnie docenią je narciarze, pasażerowie w trakcie podróży, oraz … miłośnicy horoskopów.

Przeczytaj artykuł

17-MAR-2020

Kategoria: Legends Mercedes-Benz Pullman - gwiazda wśród gwiazd

Zdawałoby się, że osoby takie, jak John Lennon, Papież Pius XI czy japoński cesarz Hirohito, nie będą mieli ze sobą zbyt wiele wspólnego. Nic bardziej mylnego – zarówno oni, jak i wielu innych władców czy ikony popkultury, wybierali jeden z najbardziej ekskluzywnych modeli w historii motoryzacji – Pullman Mercedes-Benz.

Przeczytaj artykuł

23-Dec-2019

Kategoria: Mercedes-Benz Wesołych Świąt!

Przeczytaj artykuł

27-LIS-2019

Kategoria: Legends MotorWorldClassic 2019

Mniej znaczy więcej. Choć powierzchniowo targi MotorWorldClassic 2019 w Berlinie były mniejsze niż przed rokiem, to wywozimy z nich znacznie więcej obiecujących kontaktów, nawiązanych relacji biznesowych i zwiększonej świadomości naszej marki.

Przeczytaj artykuł

08-LIS-2019

Kategoria: Mercedes-Benz Takie tradycje uwielbiamy najbardziej!

Krótka historia Rogala Świętomarcińskiego.

Przeczytaj artykuł

23-PAŹ-2019

Kategoria: Mercedes-Benz Certyfikat ISO

Pragniemy być najlepsi w każdym aspekcie. Podnosimy standardy i wdrażamy najwyższe normy obsługi klienta.

Przeczytaj artykuł

14-PAŹ-2019

Kategoria: Mercedes-Benz Wyjątkowe Kobiety, czyli She's Mercedes

Przeczytaj artykuł

14-PAŹ-2019

Kategoria: Mercedes-Benz Koniec golfowej Ligi Duda-Cars

Przeczytaj artykuł

14-PAŹ-2019

Kategoria: Legends Classic Night by Legends

11 października 2019 r., Golęczewo, niewielka wieś pod Poznaniem, stała się na chwilę polską stolicą klasycznej motoryzacji. W oddanym do użytku kilka miesięcy temu nowym salonie Mercedes-Benz Duda-Cars, miał miejsce wyjątkowy event. Odbyło się tutaj oficjalne, uroczyste otwarcie nowej siedziby Legends Duda-Cars.

Przeczytaj artykuł

29-WRZ-2019

Kategoria: Mercedes-Benz Kawa i Mercedes? A może kawa w Mercedesie!

10-lecie systemu Attention Assist

Przeczytaj artykuł

25-WRZ-2019

Kategoria: Mercedes-Benz Nowe wersje silnikowe dostępne w polskiej gamie

Najnowsze sportowe wersje Mercedes-AMG - CLA 45 4MATIC+/CLA 45 S 4MATIC+) w odmianie Coupe i Shooting Brake oraz Mercedes-AMG GLE 53 4MATIC+ są już dostępne w sprzedaży w Polsce.

Przeczytaj artykuł

16-WRZ-2019

Kategoria: Mercedes-Benz Elektryczna siła Mercedesa!

Inwestujemy w przyszłość.

Przeczytaj artykuł

28-SIE-2019

Kategoria: AMG Nowy Mercedes z rodziny AMG!

Poznaj naszą nową gwiazdę!

Przeczytaj artykuł

15-LIP-2019

Kategoria: Mercedes-Benz Safety Experience 2019

Trwają zapisy!

Przeczytaj artykuł

13-LIP-2019

Kategoria: Mercedes-Benz Letni Salon Duda-Cars

W ramach letniego salonu przygotowaliśmy również dzień gorących ofert. Tego dnia zaprosiliśmy Wszystkich do naszej letniej strefy, a także do skorzystania z gorących ofert, jakie przygotował każdy z działów specjalnie na tę okazję.

Przeczytaj artykuł

04-CZE-2019

Kategoria: Mercedes-Benz Piknik Wrocławskiej Palestry 2019

Przeczytaj artykuł

02-MAJ-2019

Kategoria: Mercedes-Benz Start golfowej Ligi Duda-Cars

Przeczytaj artykuł

02-MAJ-2019

Kategoria: Dla prasy Największy salon Van ProCenter w Polsce już otwarty.

Przeczytaj artykuł

13-KWI-2019

Kategoria: Mercedes-Benz Spotkanie BestParts

Przeczytaj artykuł

07-KWI-2019

Kategoria: Mercedes-Benz Premiera GLE, A Limuzyna, CLA w Lesznie

Weekend 6-7 kwietnia upłynął w Lesznie pod znakiem motoryzacyjnych premier w naszym salonie. W sobotę podczas dnia otwartego zaprezentowaliśmy premierowe modele Mercedes-Benz: GLE, Klasę A Limuzyna oraz CLA.

Przeczytaj artykuł

02-KWI-2019

Kategoria: AMG AMG Tour 2019

Przeczytaj artykuł

20-MAR-2019

Kategoria: Mercedes-Benz Z klientami w fabryce Sprintera

Przeczytaj artykuł

14-LUT-2019

Kategoria: Mercedes-Benz Walentynki Duda-Cars

Przeczytaj artykuł

30-PAŹ-2018

Kategoria: Mercedes-Benz Mistrzostwa Toya Golf&CC

W dniach 19-21 października gościliśmy na mistrzostwach klubowych Toya Golf & CC w podwrocławskiej Wiszni Małej. W turnieju, który był oficjalnie zakończeniem sezonu golfowego 2018, wzięło udział blisko 100 graczy.

Przeczytaj artykuł

11-PAŹ-2018

Kategoria: Mercedes-Benz Duda-Cars Open 2018

W dniach 1-2 września gościliśmy na turnieju golfowy, rozegrany w Kalinowych Polach k. Świebodzina. Jako sponsor tytularny tej największej w regionie imprezy, zaprezentowaliśmy ponad 150 uczestnikom zarówno samochody z aktualnej oferty Mercedes-Benz, jak i wybrane pozycje z kolekcji Legends. Podczas wydarzenia swoją obecność zaznaczyło także drive.me, zapewniając transfery najlepszym zawodnikom turnieju.

Przeczytaj artykuł

11-PAŹ-2018

Kategoria: Mercedes-Benz AMG Performance Tour & Dream Cars

28 i 29 września w naszym wrocławskim salonie królowały auta ze stajni AMG. W piątek podczas dnia otwartego zorganizowaliśmy ekspozycję sportowych Mercedesów, a dla chętnych także jazdy testowe, w których wzięło udział ponad 70 zainteresowanych.

Przeczytaj artykuł

11-PAŹ-2018

Kategoria: Mercedes-Benz Pokaz przedpremierowy AMG GT 4-door i półmetek modernizacji salonu we Wrocławiu

Jako pierwszy dealer w Polsce pokazaliśmy naszym Klientom przedpremierowo najnowsze dzieło inżynierów z Affalterbach – model Mercedes-AMG GT 63 S 4-door Coupé. Ten wyjątkowy samochód uświetnił uroczysty półmetek modernizacji naszego wrocławskiego salonu.

Przeczytaj artykuł

10-PAŹ-2018

Kategoria: Legends Motorworld Classic Berlin

W dniach 5-7 października po raz pierwszy wzięliśmy udział jako wystawca na Motorworld Classic w Berlinie.

Przeczytaj artykuł

10-WRZ-2018

Kategoria: Smart Kobieta za kółkiem elektryka

Podczas jazd testowych Panie mogły poznać zalety miejskiej podróży smartami electric drive w wersji dwu- i czteroosobowej.

Przeczytaj artykuł

10-WRZ-2018

Kategoria: Legends MotoClassic Wrocław 2018

W weekend 18-19 sierpnia nie mogło nas zabraknąć na niepowtarzalnej impreziemotoryzacyjnej jaką z pewnością jest MotoClassic

Przeczytaj artykuł

03-WRZ-2018

Kategoria: Mercedes-Benz Cars & Coffee Wrocław

W niedziele 26 sierpnia gościliśmy w Uroczysku Siedmiu Stawów na tegorocznej edycji Cars & Coffee.

Przeczytaj artykuł

30-SIE-2018

Kategoria: Mercedes-Benz Spotkanie BestParts

Podczas meczu żużlowego Unii Leszno vs. Sparta Wrocław zorganizowaliśmy spotkanie dla Klientów Działów Części z naszych trzech lokalizacji.

Przeczytaj artykuł

27-LIP-2018

Kategoria: Mercedes-Benz Summer Jumping Show

W dniach 21-23 lipca ponownie zagościliśmy w KS by Machnice.

Przeczytaj artykuł

02-LIP-2018

Kategoria: Mercedes-Benz Emotion Tour 2018 Leszno

13 lipca grupa klientów z naszego oddziału w Lesznie miała okazję odbyć podróż ośmioma wyjątkowymi samochodami Mercedes-Benz

Przeczytaj artykuł