top 10 akcesoriów GLA 35 AMG

Akcesoria do Twojego Mercedes-Benz

Spraw, aby Twoja Gwiazda zabłysnęła jeszcze jaśniej! Doposaż swojego Mercedesa w oryginalne akcesoria z pakietu TOP 10 i dobierz idealny zestaw dodatków wyselekcjonowanych specjalnie dla Twojego samochodu.

TOP 10 gadżetów do Mercedes-Benz

Pakiety TOP 10 są doposażeniem dobranym indywidualnie do każdego modelu samochodów spod znaku Mercedes-Benz. Zestawiliśmy je na podstawie najczęściej kupowanych przez właścicieli modeli – wszystko po to, aby stworzyć zbór idealny, gamę wyposażenia najlepiej odpowiadającą Twoim potrzebom. Wybierz to, co inni już wybrali i co im służy od dawna!

 

Sprawdź, który zestaw czeka na Twojego Mercedesa: KLIKNIJ TU.

 

Zamień swój pojazd w strefę marzeń i wyposaż go we wszystko, co niezbędne w podróży – tej małej i tej dużej. Dzięki pakietom TOP 10 już zawsze każdą najbardziej przydatną rzecz będziesz miał na wyciągnięcie ręki – to definitywny koniec z wracaniem do domu! Przekraczaj kolejne granice i zgodnie z zasadą „The best or nothing” skorzystaj z pakietu oryginalnych akcesoriów Mercedes-Benz.

 

Pakiet wyposażenia GLC

 

 

Propozycji nie brakuje, możesz je dowolnie łączyć i personalizować albo skorzystać z podpowiedzi osób, które już wykorzystują akcesoria w praktyce! Doposaż swojego Mercedes-Benz GLC w kolekcję zawierającą między innymi belki dachowe wraz z uchwytem na rower i ruszaj ku sportowej przygodzie. GLC jako Twój najlepszy przyjaciel pozwoli Tobie i Twojej rodzinie na maksymalnie komfortową podróż - dokup kubek termiczny i napij się aromatycznej kawy w podróży. Chcesz, aby Twoim dzieciom było jeszcze wygodniej? Sprezentuj im stolik! Na co dzień wykorzystujesz samochód w podróżach firmowych? Wieszak na ubrania sprawi, że marynarki i koszule będą zawsze wyprasowane!

 

Top 10 akcesoriów: Klasa A

 

 

Dzięki boxowi dachowemu w Twojej A Klasie zyskasz dodatkowe miejsce i bez problemu zapakujesz się na długi wyjazd. Podróż umili kubek termiczny z gorącą kawą, a Twoi pasażerowie, dzięki specjalnemu uchwytowi, będą mogli w trakcie drogi pracować na laptopie umieszczonym na stoliku. Zestaw przygotowany dla Klasy E Coupé zapewni wygodę załadunku – wszystko za sprawą osłony przestrzeni załadunkowej, a w kabriolecie – czapka z daszkiem osłoni oczy przed rażącymi promieniami słońca. Jak przystało na Klasę G – w gamie TOP 10 nie mogło zabraknąć śrub zabezpieczających do kół, a w Klasie S – flakonu perfum do wnętrza i podkreślającego szyk i elegancję projektora LED Gwiazdy Mercedesa.

 

Klasa S limuzyna: akcesoria

 

 

Sprawdź, który zestaw czeka na Twojego Mercedesa: KLIKNIJ TU.

Powrót do listy artykułów
Kubek #KochamyMercedesy i karty Legends

2022-11-07

Kategoria: Mercedes-Benz Świąteczne prezenty: poradnik

Kiedy temperatura na dworze spada, w naszych domach robi się ciepło i przytulnie. Rodzinne spotkania w okresie świątecznym to wyjątkowe momenty. Pełne miłości i bliskości… Kiedy z ukochanymi zasiadamy przy stole zastawionym ulubionymi przysmakami mamy wrażenie, że czas się na chwilę zatrzymał. Czy można zatrzymać go na dłużej? Nie, ale trafiony prezent może stać się symbolem takich momentów.

Przeczytaj artykuł
Mandaty 2022 recydywa

2022-10-13

Kategoria: Mercedes-Benz Zmiany w taryfikatorze mandatów

Od 17 września br. za naruszenie przepisów ruchu drogowego kierowca będzie mógł dostać nawet 15 punktów karnych, dotychczas maksymalna liczba punktów za niektóre wykroczenia wynosiła 10. W nowym taryfikatorze punktów karnych wyszczególniono wykroczenia, za które kierowca będzie mógł otrzymać jednorazowo 15 punktów karnych.

Przeczytaj artykuł
X Aukcja Numizmatyczna we Wrocławiu

2022-10-04

Kategoria: Mercedes-Benz Inwestowanie w klasyczne Mercedes-Benz

Klasyczne Mercedes-Benz to nie tylko historia technologii. To nie tylko piękne projekty i design. To nawet nie tylko sztuka użytkowa. Dzisiaj to także rosnąca wartość i doskonały sposób na niekonwencjonalną lokatę kapitału!

Przeczytaj artykuł
×