top 10 akcesoriów GLA 35 AMG

Akcesoria do Twojego Mercedes-Benz

Spraw, aby Twoja Gwiazda zabłysnęła jeszcze jaśniej! Doposaż swojego Mercedesa w oryginalne akcesoria z pakietu TOP 10 i dobierz idealny zestaw dodatków wyselekcjonowanych specjalnie dla Twojego samochodu.

TOP 10 gadżetów do Mercedes-Benz

Pakiety TOP 10 są doposażeniem dobranym indywidualnie do każdego modelu samochodów spod znaku Mercedes-Benz. Zestawiliśmy je na podstawie najczęściej kupowanych przez właścicieli modeli – wszystko po to, aby stworzyć zbór idealny, gamę wyposażenia najlepiej odpowiadającą Twoim potrzebom. Wybierz to, co inni już wybrali i co im służy od dawna!

 

Sprawdź, który zestaw czeka na Twojego Mercedesa: KLIKNIJ TU.

 

Zamień swój pojazd w strefę marzeń i wyposaż go we wszystko, co niezbędne w podróży – tej małej i tej dużej. Dzięki pakietom TOP 10 już zawsze każdą najbardziej przydatną rzecz będziesz miał na wyciągnięcie ręki – to definitywny koniec z wracaniem do domu! Przekraczaj kolejne granice i zgodnie z zasadą „The best or nothing” skorzystaj z pakietu oryginalnych akcesoriów Mercedes-Benz.

 

Pakiet wyposażenia GLC

 

 

Propozycji nie brakuje, możesz je dowolnie łączyć i personalizować albo skorzystać z podpowiedzi osób, które już wykorzystują akcesoria w praktyce! Doposaż swojego Mercedes-Benz GLC w kolekcję zawierającą między innymi belki dachowe wraz z uchwytem na rower i ruszaj ku sportowej przygodzie. GLC jako Twój najlepszy przyjaciel pozwoli Tobie i Twojej rodzinie na maksymalnie komfortową podróż - dokup kubek termiczny i napij się aromatycznej kawy w podróży. Chcesz, aby Twoim dzieciom było jeszcze wygodniej? Sprezentuj im stolik! Na co dzień wykorzystujesz samochód w podróżach firmowych? Wieszak na ubrania sprawi, że marynarki i koszule będą zawsze wyprasowane!

 

Top 10 akcesoriów: Klasa A

 

 

Dzięki boxowi dachowemu w Twojej A Klasie zyskasz dodatkowe miejsce i bez problemu zapakujesz się na długi wyjazd. Podróż umili kubek termiczny z gorącą kawą, a Twoi pasażerowie, dzięki specjalnemu uchwytowi, będą mogli w trakcie drogi pracować na laptopie umieszczonym na stoliku. Zestaw przygotowany dla Klasy E Coupé zapewni wygodę załadunku – wszystko za sprawą osłony przestrzeni załadunkowej, a w kabriolecie – czapka z daszkiem osłoni oczy przed rażącymi promieniami słońca. Jak przystało na Klasę G – w gamie TOP 10 nie mogło zabraknąć śrub zabezpieczających do kół, a w Klasie S – flakonu perfum do wnętrza i podkreślającego szyk i elegancję projektora LED Gwiazdy Mercedesa.

 

Klasa S limuzyna: akcesoria

 

 

Sprawdź, który zestaw czeka na Twojego Mercedesa: KLIKNIJ TU.

Powrót do listy artykułów

2022-08-03

Kategoria: Mercedes-Benz Krasnal MercLovek

#KochamyMercedesy – znamy losy marki Mercedes-Benz, szanujemy dziedzictwo motorsportu. Wybierając wzór dla krasnala Duda-Cars nie mieliśmy wątpliwości, czyje sukcesy i sylwetkę chcemy upamiętnić. Zapraszamy do zapoznania się z historią sportowca, którego kariera stanowiła inspirację do powstania MercLovka.

Przeczytaj artykuł

2022-07-11

Kategoria: Mercedes-Benz Kosmetyki do pielęgnacji Mercedes-Benz

Kiedy ostatnio robiła/eś swojemu Mercedesowi SPA day? Dbaj o gwiazdę regularnie, dzięki czemu dłużej będzie świecić swoim blaskiem. W ofercie Duda-Cars znajdziesz kosmetyki samochodowe kompatybilne z Twoim Mercedes-Benz.

Przeczytaj artykuł
×