top 10 akcesoriów GLA 35 AMG

TOP 10: akcesoria do Mercedes-Benz, które musisz mieć

Spraw, aby Twoja Gwiazda zabłysnęła jeszcze jaśniej! Doposaż swojego Mercedesa w oryginalne akcesoria z pakietu TOP 10 i dobierz idealny zestaw dodatków wyselekcjonowanych specjalnie dla Twojego samochodu.

TOP 10 gadżetów do Mercedes-Benz

Pakiety TOP 10 są doposażeniem dobranym indywidualnie do każdego modelu samochodów spod znaku Mercedes-Benz. Zestawiliśmy je na podstawie najczęściej kupowanych przez właścicieli modeli – wszystko po to, aby stworzyć zbór idealny, gamę wyposażenia najlepiej odpowiadającą Twoim potrzebom. Wybierz to, co inni już wybrali i co im służy od dawna!

 

Zamień swój pojazd w strefę marzeń i wyposaż go we wszystko, co niezbędne w podróży – tej małej i tej dużej. Dzięki pakietom TOP 10 już zawsze każdą najbardziej przydatną rzecz będziesz miał na wyciągnięcie ręki – to definitywny koniec z wracaniem do domu! Przekraczaj kolejne granice i zgodnie z zasadą „The best or nothing” skorzystaj z pakietu oryginalnych akcesoriów Mercedes-Benz.

 

TOP 10 akcesoriów: SUV

 

 

Propozycji nie brakuje, możesz je dowolnie łączyć i personalizować albo skorzystać z podpowiedzi osób, które już wykorzystują akcesoria w praktyce! Doposaż swojego Mercedes-Benz w kolekcję zawierającą między innymi belki dachowe wraz z uchwytem na rower i ruszaj ku sportowej przygodzie. GLC jako Twój najlepszy przyjaciel pozwoli Tobie i Twojej rodzinie na maksymalnie komfortową podróż - dokup kubek termiczny i napij się aromatycznej kawy w podróży. Chcesz, aby Twoim dzieciom było jeszcze wygodniej? Sprezentuj im stolik! Na co dzień wykorzystujesz samochód w podróżach firmowych? Wieszak na ubrania sprawi, że marynarki i koszule będą zawsze wyprasowane!

 

Sprawdź akcesoria do innych modeli:

 

Top 10 akcesoriów: Samochody osobowe

 

 

Dzięki boxowi dachowemu w Twojej Klasie C zyskasz dodatkowe miejsce i bez problemu zapakujesz się na długi wyjazd. Podróż umili kubek termiczny z gorącą kawą, a Twoi pasażerowie, dzięki specjalnemu uchwytowi, będą mogli w trakcie drogi pracować na laptopie umieszczonym na stoliku. Zestaw przygotowany dla Klasy E Coupé zapewni wygodę załadunku – wszystko za sprawą osłony przestrzeni załadunkowej, a w kabriolecie – czapka z daszkiem osłoni oczy przed rażącymi promieniami słońca. Jak przystało na Klasę G – w gamie TOP 10 nie mogło zabraknąć śrub zabezpieczających do kół, a w Klasie S – flakonu perfum do wnętrza i podkreślającego szyk i elegancję projektora LED Gwiazdy Mercedesa.

 

Sprawdź akcesoria do innych modeli:

 

Top 10 akcesoriów: Samochody dostawcze

 

 

VANy Mercedes-Benz nie są dzisiaj tylko użytkownymi pojazdami służącymi jako narzędzie pracy. Coraz chętniej wybieracie je jako samochody wycieczkowe, auta rodzinne, które gwarantują bezpieczeństwo i wygodę długich podróży. W jaki sposób jeszcze bardziej te podróże ułatwić? Voila! W Duda-Cars doposażysz swojego o akcesoria dla całej rodziny (lub grupy przyjaciół). Jeśli wybieracie się całą ekipą na wyjazd rowerowy (i robicie to często!) zainwestuj w belki dachowe wraz z bagażnikiem na jednoślady. Stoliki i kubki termiczne zapewnią Wam komfort spożywania śniadania przed treningiem, a dodatkowe porty USB sprawią, że każdy naładuje swój sportowy zegarek i pulsometr! 

 

Sprawdź akcesoria do innych modeli:

 

 

Top 10 akcesoriów: Samochody Maybach i AMG

 

 

Elegancja, luksus, najwyższa jakość i prestiż - te elementy dostajesz gratis kupując Mercedes-Maybach. Ale w dodatkowej ofercie Duda-Cars nie brakuje gadżetów, którymi możesz nadać swojej Klasie S jeszcze bardziej indywidualnego charakteru. Dokup kieliszki do szampana i korzystaj z nich tylko wtedy, gdy wygodnie rozsiadasz się z tyłu. Zajmując drugi rząd foteli skorzystaj także z rozkładanego stolika, na którym wygodnie postawisz swój termiczny kubek. Z aromatem świeżej i gorącej kawy może konkurować tylko zapach z flakonu perfumów do wnętrz. 

 

Sprawdź akcesoria do innych modeli:

 

Top 10 akcesoriów: Samochody elektryczne

 

 

Skoro jeździsz elektrykiem z pewnością cenisz sobie bliskość natury i przebywanie na świeżym powietrzu. Zresztą potwierdzają to zakupy klientów poruszających się elektrycznymi Mercedes-Benz. Wśród najczęściej wybieranych akcesiorów uplasowały się belki dachowe i uchwyt na rower! Właściciele Mercedes-EQ to ludzie bardzo aktywni - latem wybierają rower, zimą narty. Dlatego miejsce na podium wśród TOP 10 zajął również box dachowy. Wysoko plasuje się także kubek termiczny. Gorąca, świeżo zaparzona kawa na łonie natury? O TAK!  EQC i EQA wybierane są przez osoby pracujące w mieście - a praca w korporacji nierzadko wymaga eleganckiego stroju. Polecamy zakup kompatybilnych z modelem wieszaków na ubrania. Natomiast, gdy czas na siłownię po pracy - strój sportowy spakuj do torby podróżnej Mercedes-Benz.

 

Sprawdź akcesoria do innych modeli:

Powrót do listy artykułów
nowy CLA dla branży IT

2023-10-30

Kategoria: Mercedes-Benz Twój kod: CLA 200 FL za 1 440 zł netto miesięcznie.

Oferta zaprogramowana do Twoich potrzeb. Mercedes-Benz CLA 200 FL za 1 440 zł miesięcznie. Sprawdź kod tej propozycji – przekonaj się, że ten model będzie Twoim IDE.

Przeczytaj artykuł
Klasa C Duda Cars Wrocław

2023-10-05

Kategoria: Mercedes-Benz Design i motoryzacja – dwie pasje, jedna idea.

Ekonomia, która buduje przyszłość. W dobie zrównoważonego rozwoju i dbałości o środowisko, Mercedes-Benz Klasa C łączy w sobie luksus z odpowiedzialnością. A dzięki naszej specjalnej ofercie leasingowej, stanie się on dostępny dla każdego ambitnego architekta.

Przeczytaj artykuł
autopilot w Mercedes-EQ

2023-10-04

Kategoria: Mercedes-Benz Mercedes-Benz uruchamia system AUTOPILOTA

Kolejny raz Mercedes-Benz przekracza granice - tym razem technologiczne. Koncern uruchomił systemem autonomicznego AUTOPILOTA na rynku amerykańskim. Gotowa do produkcji wersja DRIVE PILOT zadebiutuje na drogach w Kalifornii i Nevadzie pod koniec bieżącego roku. Dostępny będzie w ograniczonej flocie sedanów EQS. Koncern planuje dalsze dostawy dla klientów w 2024 roku: DRIVE PILOT będzie oferowany w ramach subskrypcji w amerykańskim sklepie Mercedes me connect dla modeli Klasy S i EQS.

Przeczytaj artykuł
×