Dziękujemy, że z nami jesteście | Sesja zdjęciowa

Dołączyliście do rodziny Mercedes-Benz Duda-Cars już jakiś czas temu. Dziękujemy, że kontynuujecie przygodę z motoryzacją z nami.

Dla nas jesteście najważniejsi

 

Dziękujemy, że nas wybraliście, dlatego przygotowaliśmy prezent - rodzinną sesję zdjęciową zorganizowaną przez nas dla Was. To już 4 edycja wydarzenia, które jest świetnie odbierane przez klientów serwisu Duda-Cars. Pierwszą sesję z cyklu zorganizowaliśmy w grudniu 2021 roku w Scout Camp przy ulicy Koszalińskiej 32 w Poznaniu.

 

 

Jak grudzień to klimat świąteczny! Ugościliśmy klientów gorącą czekoladą i (bezalkoholowym) grzańcem, piernikami i jeszcze gorącymi drożdżówkami ze śliwką. Zaproszeni uczestnicy poczuli magię świąt przed czasem. Szczęśliwie w dniu sesji spadł śnieg. Drugą odsłonę zorganizowaliśmy w Zamku Topacz koło Wrocławia. To, co warte odnotowania to fakt, że w każdej edycji towarzyszy nam samochód z salonu Legends.

 

 

Niektóre zdjęcia z sesji możecie obejrzeć w social media Duda-Cars, na Instagramie i Facebooku. Część klientów zgodziła się na ich opublikowanie, co nas niesamowicie cieszy, bo podkreśla Wasze zaufanie do nas. Wiemy, że niektórzy cenią sobie intymność - my to szanujemy. Wydrukowane zdjęcia, które otrzymujecie od nas w formie cyfrowej, sprawdzą się jako prezent dla najbliższych członków rodziny.

Sesja zdjęciowa dla klientów

 

Działamy lokalnie. Sesje zdjęciowe organizujemy w przestrzeniach zlokalizowanych blisko salonów Duda-Cars. Działamy długofalowo z naszymi podwykonawcami - z fotografem już długie lata, w Poznaniu skorzystaliśmy z tej samej lokalizacji, we Wrocławiu - w miejscu, w którym organizowaliśmy już niejednokrotnie spotkania dla klientów. Przed nami kolejna edycja - znowu we Wrocławiu, dla klientów z Dolnego Śląska i Leszna. 

 

Sesja zdjęciowa dla klientów

Powrót do listy artykułów
Wnętrze 190SL

2022-09-13

Kategoria: Mercedes-Benz Nowy Mercedes-AMG SL w Duda-Cars

SL to znany na całym świecie znak rozpoznawczy wyjątkowej tradycji samochodów sportowych Mercedes-Benz. Od 70 lat skrót ten oznacza “sportowy i lekki” (niem. sport-leicht), jest synonimem prędkości i dynamiki w motoryzacji. Dzisiaj, po 7 (szczęśliwych) dekadach historia SL zatacza pętlę, niczym na torze wyścigowym.

Przeczytaj artykuł
Nowy elektryczny SUV Mercedes-Benz

2022-09-07

Kategoria: Mercedes-Benz Nowy EQS SUV

W Mercedes-Benz nie lubimy próżni. Oferta marki jest szeroka i odpowiadająca na potrzeby wielu grup odbiorców. Dbamy o to, by nasze portfolio sprostało Waszym oczekiwaniom – różnimy się, lubimy personalizować rzeczywistość. Nie zamykamy się na kilka możliwości, dajemy Wam całe multum. Gamę elektrycznych SUV zasilił nowy model: EQS SUV.

Przeczytaj artykuł
Koszulka z bawełny. Klasa G Duda-Cars

2022-08-24

Kategoria: Mercedes-Benz Odzież Mercedes-Benz w Duda-Cars. Kolekcja #KochamyMercedesy

#KochamyMercedesy nie jest pustym sloganem. Nasza miłość do Mercedesów trwa nieprzerwanie od ponad 30 lat, a od 17 dzielimy się nią z Wami. Od teraz na kolejnym poziomie!

Przeczytaj artykuł
×