Dziękujemy, że z nami jesteście | Sesja zdjęciowa

Dołączyliście do rodziny Mercedes-Benz Duda-Cars już jakiś czas temu. Dziękujemy, że kontynuujecie przygodę z motoryzacją z nami.

Dla nas jesteście najważniejsi

 

Dziękujemy, że nas wybraliście, dlatego przygotowaliśmy prezent - rodzinną sesję zdjęciową zorganizowaną przez nas dla Was. To już 4 edycja wydarzenia, które jest świetnie odbierane przez klientów serwisu Duda-Cars. Pierwszą sesję z cyklu zorganizowaliśmy w grudniu 2021 roku w Scout Camp przy ulicy Koszalińskiej 32 w Poznaniu.

 

 

Jak grudzień to klimat świąteczny! Ugościliśmy klientów gorącą czekoladą i (bezalkoholowym) grzańcem, piernikami i jeszcze gorącymi drożdżówkami ze śliwką. Zaproszeni uczestnicy poczuli magię świąt przed czasem. Szczęśliwie w dniu sesji spadł śnieg. Drugą odsłonę zorganizowaliśmy w Zamku Topacz koło Wrocławia. To, co warte odnotowania to fakt, że w każdej edycji towarzyszy nam samochód z salonu Legends.

 

 

Niektóre zdjęcia z sesji możecie obejrzeć w social media Duda-Cars, na Instagramie i Facebooku. Część klientów zgodziła się na ich opublikowanie, co nas niesamowicie cieszy, bo podkreśla Wasze zaufanie do nas. Wiemy, że niektórzy cenią sobie intymność - my to szanujemy. Wydrukowane zdjęcia, które otrzymujecie od nas w formie cyfrowej, sprawdzą się jako prezent dla najbliższych członków rodziny.

Sesja zdjęciowa dla klientów

 

Działamy lokalnie. Sesje zdjęciowe organizujemy w przestrzeniach zlokalizowanych blisko salonów Duda-Cars. Działamy długofalowo z naszymi podwykonawcami - z fotografem już długie lata, w Poznaniu skorzystaliśmy z tej samej lokalizacji, we Wrocławiu - w miejscu, w którym organizowaliśmy już niejednokrotnie spotkania dla klientów. Przed nami kolejna edycja - znowu we Wrocławiu, dla klientów z Dolnego Śląska i Leszna. 

 

Sesja zdjęciowa dla klientów

Powrót do listy artykułów
EQE SUV Mercedes-Benz

2023-09-21

Kategoria: Mercedes-Benz Obejrzyj film i wygraj Mercedes-Benz EQE SUV na weekend!

Mercedes-Benz nieprzerwanie ustanawia nowe standardy, kształtując przyszłość motoryzacji. Luksus, innowacyjność, elegancja i tradycja to atrybuty, które codziennie możemy doświadczać w salonach Duda-Cars. Z ogromną przyjemnością zapraszamy Cię na premierę filmu, w którym prezentujemy najnowszy model z prestiżowej gamy samochodów elektrycznych – Mercedes-Benz EQE SUV.

Przeczytaj artykuł
Mercedes-Maybach S680 Heute Voiture w Poznaniu

2023-08-29

Kategoria: Mercedes-Benz Mercedes-Maybach S 680 Haute Voiture

Limitowany, luksusowy, designerski. Połączenie siły V12 i trendów high fashion. Przed Wami Mercedes-Maybach S 680 Haute Voiture, egzemplarz o numerze 147 na 150 wyprodukowanych i dopuszczonych do sprzedaży na całym świecie. Zachwyca z zewnątrz, zapiera dech we wnętrzu - jakością, ale także odważnymi połączeniami faktur i kolorów. To model, który został zaprojektowany z myślą o miłośnikach mody. Jest odważny, jest przepiękny.

Przeczytaj artykuł

2023-08-18

Kategoria: Mercedes-Benz eVito. Samochód dostawczy dla Twojej firmy.

Niezawodność auta, które sprosta wszystkim wyzwaniom i zapewni bezpieczeństwo transportowanemu ładunkowi oraz kierowcy, stanowi kluczowy czynnik przy wyborze samochodu w biznesie. eVito Furgon jest jednym z takich aut, które zagwarantują Ci pewność i skuteczności podczas krótkich, jak i długich tras. A czy kupno używanego eVito jest dobrym rozwiązaniem?

Przeczytaj artykuł
×