Dziękujemy, że z nami jesteście | Sesja zdjęciowa

Dołączyliście do rodziny Mercedes-Benz Duda-Cars już jakiś czas temu. Dziękujemy, że kontynuujecie przygodę z motoryzacją z nami.

Dla nas jesteście najważniejsi

 

Dziękujemy, że nas wybraliście, dlatego przygotowaliśmy prezent - rodzinną sesję zdjęciową zorganizowaną przez nas dla Was. To już 4 edycja wydarzenia, które jest świetnie odbierane przez klientów serwisu Duda-Cars. Pierwszą sesję z cyklu zorganizowaliśmy w grudniu 2021 roku w Scout Camp przy ulicy Koszalińskiej 32 w Poznaniu.

 

 

Jak grudzień to klimat świąteczny! Ugościliśmy klientów gorącą czekoladą i (bezalkoholowym) grzańcem, piernikami i jeszcze gorącymi drożdżówkami ze śliwką. Zaproszeni uczestnicy poczuli magię świąt przed czasem. Szczęśliwie w dniu sesji spadł śnieg. Drugą odsłonę zorganizowaliśmy w Zamku Topacz koło Wrocławia. To, co warte odnotowania to fakt, że w każdej edycji towarzyszy nam samochód z salonu Legends.

 

 

Niektóre zdjęcia z sesji możecie obejrzeć w social media Duda-Cars, na Instagramie i Facebooku. Część klientów zgodziła się na ich opublikowanie, co nas niesamowicie cieszy, bo podkreśla Wasze zaufanie do nas. Wiemy, że niektórzy cenią sobie intymność - my to szanujemy. Wydrukowane zdjęcia, które otrzymujecie od nas w formie cyfrowej, sprawdzą się jako prezent dla najbliższych członków rodziny.

Sesja zdjęciowa dla klientów

 

Działamy lokalnie. Sesje zdjęciowe organizujemy w przestrzeniach zlokalizowanych blisko salonów Duda-Cars. Działamy długofalowo z naszymi podwykonawcami - z fotografem już długie lata, w Poznaniu skorzystaliśmy z tej samej lokalizacji, we Wrocławiu - w miejscu, w którym organizowaliśmy już niejednokrotnie spotkania dla klientów. Przed nami kolejna edycja - znowu we Wrocławiu, dla klientów z Dolnego Śląska i Leszna. 

 

Sesja zdjęciowa dla klientów

Powrót do listy artykułów
wiosenna promocja w Duda-Cars

2023-03-15

Kategoria: Mercedes-Benz Wiosna w Duda-Cars!

Wiosna to nie tylko czas kompletowania garderoby....To także rewelacyjny czas na odświeżenie swojego samochodu! W Duda-Cars zaopatrzysz się w niezbędne gadżety i przeprowadzisz serwis przed sezonem.

Przeczytaj artykuł
portret Berthy Benz

2023-03-06

Kategoria: Mercedes-Benz It's (not) a man's world

Dzień Kobiet w Polsce stereotypowo jest łączony z okresem PRL. Znakiem rozpoznawczym święta - bukiet czerwonych goździków. Geneza Dnia Kobiet jest związana z trudem walki o emancypację... i zupełnie nieusłana kwiatami czy słodkimi pralinami.

Przeczytaj artykuł

2023-02-01

Kategoria: Mercedes-Benz EQS SUV. Stworzony z myślą o kobietach

Gdy Mercedes-Benz ogłaszał wprowadzenie na rynek swojego najnowszego modelu, EQS SUV, my nie mogliśmy się doczekać, gdy trafi do naszych salonów i oferty sprzedażowej. Zorganizowaliśmy sesję zdjęciową ukazując kobiecą, eteryczną odsłonę samochodu, konfrontując ją z jego siłą i postawną sylwetką. Zobacz efekty!

Przeczytaj artykuł
×