Dziękujemy, że z nami jesteście | Sesja zdjęciowa

Dołączyliście do rodziny Mercedes-Benz Duda-Cars już jakiś czas temu. Dziękujemy, że kontynuujecie przygodę z motoryzacją z nami.

Dla nas jesteście najważniejsi

 

Dziękujemy, że nas wybraliście, dlatego przygotowaliśmy prezent - rodzinną sesję zdjęciową zorganizowaną przez nas dla Was. To już 4 edycja wydarzenia, które jest świetnie odbierane przez klientów serwisu Duda-Cars. Pierwszą sesję z cyklu zorganizowaliśmy w grudniu 2021 roku w Scout Camp przy ulicy Koszalińskiej 32 w Poznaniu.

 

 

Jak grudzień to klimat świąteczny! Ugościliśmy klientów gorącą czekoladą i (bezalkoholowym) grzańcem, piernikami i jeszcze gorącymi drożdżówkami ze śliwką. Zaproszeni uczestnicy poczuli magię świąt przed czasem. Szczęśliwie w dniu sesji spadł śnieg. Drugą odsłonę zorganizowaliśmy w Zamku Topacz koło Wrocławia. To, co warte odnotowania to fakt, że w każdej edycji towarzyszy nam samochód z salonu Legends.

 

 

Niektóre zdjęcia z sesji możecie obejrzeć w social media Duda-Cars, na Instagramie i Facebooku. Część klientów zgodziła się na ich opublikowanie, co nas niesamowicie cieszy, bo podkreśla Wasze zaufanie do nas. Wiemy, że niektórzy cenią sobie intymność - my to szanujemy. Wydrukowane zdjęcia, które otrzymujecie od nas w formie cyfrowej, sprawdzą się jako prezent dla najbliższych członków rodziny.

Sesja zdjęciowa dla klientów

 

Działamy lokalnie. Sesje zdjęciowe organizujemy w przestrzeniach zlokalizowanych blisko salonów Duda-Cars. Działamy długofalowo z naszymi podwykonawcami - z fotografem już długie lata, w Poznaniu skorzystaliśmy z tej samej lokalizacji, we Wrocławiu - w miejscu, w którym organizowaliśmy już niejednokrotnie spotkania dla klientów. Przed nami kolejna edycja - znowu we Wrocławiu, dla klientów z Dolnego Śląska i Leszna. 

 

Sesja zdjęciowa dla klientów

Powrót do listy artykułów

2022-05-25

Kategoria: Mercedes-Benz Spotkanie z klientami | Oskar Zięta w Poznaniu

Chcesz być na bieżąco i otrzymywać zaproszenia na spotkania poza salonami Duda-Cars? Zostaw nam do siebie kontakt - napisz na: zaproszenia@duda-cars.mercedes-benz.pl

Przeczytaj artykuł

2022-05-23

Kategoria: Mercedes-Benz Prezenty na Dzień Dziecka | Poradnik Duda-Cars

Dzień Dziecka w Polsce zaczęto obchodzić około 1929 roku. Popularne święto w dwudziestowiecznej wersji wyglądało zgoła inaczej. Wówczas związane było z Kościołem Katolickim. Rano dzieci i rodzice szli na mszę, a później do szkoły, w której odbywały się przedstawienia.

Przeczytaj artykuł

2022-05-20

Kategoria: Mercedes-Benz Prezenty na Dzień Ojca | Duda-Cars

Dzień Ojca w Polsce obchodzimy 23 czerwca i podobnie, jak Dzień Matki jest wyrazem szacunku i podziękowań dla rodziców, za trud włożony w nasze wychowanie. Jak go uczcić? Najlepiej trafionym upominkiem!

Przeczytaj artykuł
×