mercedes eq we wrocławiu

EQ Tour 2023 | Wrocław 2023

Największe święto elektomobilości w roku – EQ Tour już za nami. Był to weekend pełen wrażeń, dlatego przeżyjmy to jeszcze raz.

Jazdy testowe Mercedes-EQ

Gospodarzem tegorocznego EQ Tour był salon Duda-Cars we Wrocławiu, gdzie każdy z obecnych gości miał szansę zapoznać się z najnowszymi elektrycznymi innowacjami motoryzacyjnymi. Takie wydarzenia przyciągają coraz większą liczbę uczestników, a to utwierdza nas w przekonaniu, że elektromobilność to przyszłość.
 

Co to elektromobilość? 

 

Wraz z popularnością samochodów elektrycznych rośnie również potrzeba poszerzania wiedzy na ich temat. Dlaczego są one opłacalne? Czy wszystkie elektryki są „automatami”? Czy posiadają rurę wydechową? Co to rekuperacja? Na te i wiele innych wątpliwości odpowiedzieli eksperci z Driving Academy Roberta Hundii, podczas prowadzonego przez nich szkolenia na EQ Tour.

 

Oczywiście, aby skutecznie przyswoić wiedzę potrzeba słodkości, dlatego dla wszystkich przygotowaliśmy przepyszny poczęstunek wraz z aromatyczną kawą i herbatą.

 

Mercedes-EQ. Jazdy testowe we Wrocławiu

 

Bez wątpienia głównym punktem programu były jazdy testowe. Dopiero za kierownicą Mercedesa każdy uczestnik mógł w pełni doświadczyć mocy oraz potencjału wybranego modelu na trasie. A dzięki obecności doświadczonego specjalisty z Driving Academy, który towarzyszył kierowcom, podróż była bezpieczna i bezstresowa.

Na tegorocznym EQ Tour po raz pierwszy pojawił się EQS SUV 450, tym samym zastępując niezawodnego EQS-a. Zamiennik jednak nie odstawał od swojego poprzednika, wzbudził równie duże zainteresowanie oraz emocje wśród uczestników. Nic dziwnego, biorąc pod uwagę, że jest to obecnie jeden z najlepszych SUV-ów dostępnych na rynku.

 

Wynajem elektryka w Duda-Cars

 

Jeśli niefortunnie przegapiłeś to elektryzujące wydarzenie, to zapraszamy do jednego z pięciu salonów Duda-Cars, gdzie możesz skorzystać z darmowych jazd testowych. A jeśli miłość do elektomobilości ogarnęła już Twoje serce, zapraszamy do Rent.me, gdzie czeka na Ciebie również oferta modeli elektrycznych. Teraz możesz mieć swojego wymarzonego Mercedesa na jak długo potrzebujesz.  

Powrót do listy artykułów
nowy CLA dla branży IT

2023-10-30

Kategoria: Mercedes-Benz Twój kod: CLA 200 FL za 1 440 zł netto miesięcznie.

Oferta zaprogramowana do Twoich potrzeb. Mercedes-Benz CLA 200 FL za 1 440 zł miesięcznie. Sprawdź kod tej propozycji – przekonaj się, że ten model będzie Twoim IDE.

Przeczytaj artykuł
Klasa C Duda Cars Wrocław

2023-10-05

Kategoria: Mercedes-Benz Design i motoryzacja – dwie pasje, jedna idea.

Ekonomia, która buduje przyszłość. W dobie zrównoważonego rozwoju i dbałości o środowisko, Mercedes-Benz Klasa C łączy w sobie luksus z odpowiedzialnością. A dzięki naszej specjalnej ofercie leasingowej, stanie się on dostępny dla każdego ambitnego architekta.

Przeczytaj artykuł
autopilot w Mercedes-EQ

2023-10-04

Kategoria: Mercedes-Benz Mercedes-Benz uruchamia system AUTOPILOTA

Kolejny raz Mercedes-Benz przekracza granice - tym razem technologiczne. Koncern uruchomił systemem autonomicznego AUTOPILOTA na rynku amerykańskim. Gotowa do produkcji wersja DRIVE PILOT zadebiutuje na drogach w Kalifornii i Nevadzie pod koniec bieżącego roku. Dostępny będzie w ograniczonej flocie sedanów EQS. Koncern planuje dalsze dostawy dla klientów w 2024 roku: DRIVE PILOT będzie oferowany w ramach subskrypcji w amerykańskim sklepie Mercedes me connect dla modeli Klasy S i EQS.

Przeczytaj artykuł
×