EQ Tour | Wszystko o elektromobilności

Część kierowców podchodzi do zagadnienia elektromobilności z dużą rezerwą. Nic dziwnego, to co nieznane często nie budzi zaufania. W Duda-Cars przekonujemy, że nie ma się czego obawiać. Co więcej, z jazdy Mercedesami z napędem elektrycznym można czerpać wiele.

Czy samochody elektryczne są ekologiczne? oznaczają wiekszą ekonomię?

 

Klienci wrocławskiego salonu Duda-Cars mieli możliwość przekonać się, co oznacza EKO w kontekście modeli z napędem elektrycznym. Ale zanim nastąpiły testy aut: EQA, EQC, EQV i hybryd: GLA, GLE CLA i Klasy E, zaprosiliśmy gości do udziału w części teoretycznej. Jesteśmy bowiem zdania, że praktyka i doświadczenie muszą być wsparte wiedzą.

 

 

W zaaranżowanej sekcji wrocławskiego salonu odbyło się wprowadzenie do zagadnień związanych z elektromobilnością - uczestnicy mieli otwartą przestrzeń do zadawaniu szeregu pytań. Samochody z napędem elektrycznym nadal wzbudzają emocje - dzięki czemu wywiązały się bardzo ciekawe dyskusje podczas przerwy kawowej prowadzące do konstruktywnych wniosków. 

 

Jednym z nich było stwierdzenie, że elektromobilność najlepiej poznać zza kierownicy! 

UMÓW SIĘ NA JAZDĘ TESTOWĄ: https://bit.ly/DC_Kontakt

 

 

Na pokładzie elektrycznych Mercedesów. EQA, EQC, EQV oraz hybrydy: GLA, GLE CLA i Klasa E

 

Naładowani wiedzą uczestnicy EQ Tour zajęli miejsca za kierownicami... naładowanych aut. Pierwszym elementem zaskoczenia jest dźwięk "elektryków". A raczej jego brak. Miłośników samochodów z napędem AMG z pewnością cisza wręcz przytłoczy, ale jest to niesamowite doświadczenie - odpalanie auta w kompletnej ciszy. Samochody z napędem elektrycznym są wspaniałym rozwiązaniem dla miłośników muzyki, nic nie zakłóci czystych dźwięków wydobywających się z systemów nagłośnienia. Chyba, że sygnały alarmowe licznych systemów wsparcia kierowcy!

 

Lecz dźwięk to tylko dodatek, nie jest najbardziej istotny. Liczą się wrażenia z jazdy i towarzyszące im emocje. To, co najbardziej lubimy to spotkania z klientami, zdobywanie wiedzy teoretycznej i emocje związane z wykorzystaniem jej w praktyce. Podczas EQ Tour nie brakowało pozytywnych zaskoczeń! Elektryczne Mercedes-Benz zyskały nowych fanów dzięki bezemisyjności podczas jazdy, nowoczesnym technologiom i multimediom. Rekuperacja, uzyskiwanie dodatkowego zasięgu podczas hamowania czy jazdy z użyciem tempomatu stały się niemal rywalizacją wśród uczestników wydarzenia. 

 

 

PRZEKONAJ SIĘ DO E-MOBILNOŚCI

 

Bardzo jasny wniosek wysunął się ze spotkania z klientami. Jaki jest najlepszy sposób, aby przekonać się do elektromobilności? Zaznać przyspieszenia 400-konnego EQC, komfortu i wygody na pokładzie EQV czy sprawdzić umiejętności ekonomicznej jazdy EQA. Zapraszamy do salonów na jazdy testowe. Do zobaczenia! 

UMÓW SIĘ: https://bit.ly/DC_Kontakt

 

Powrót do listy artykułów
wiosenna promocja w Duda-Cars

2023-03-15

Kategoria: Mercedes-Benz Wiosna w Duda-Cars!

Wiosna to nie tylko czas kompletowania garderoby....To także rewelacyjny czas na odświeżenie swojego samochodu! W Duda-Cars zaopatrzysz się w niezbędne gadżety i przeprowadzisz serwis przed sezonem.

Przeczytaj artykuł
portret Berthy Benz

2023-03-06

Kategoria: Mercedes-Benz It's (not) a man's world

Dzień Kobiet w Polsce stereotypowo jest łączony z okresem PRL. Znakiem rozpoznawczym święta - bukiet czerwonych goździków. Geneza Dnia Kobiet jest związana z trudem walki o emancypację... i zupełnie nieusłana kwiatami czy słodkimi pralinami.

Przeczytaj artykuł

2023-02-01

Kategoria: Mercedes-Benz EQS SUV. Stworzony z myślą o kobietach

Gdy Mercedes-Benz ogłaszał wprowadzenie na rynek swojego najnowszego modelu, EQS SUV, my nie mogliśmy się doczekać, gdy trafi do naszych salonów i oferty sprzedażowej. Zorganizowaliśmy sesję zdjęciową ukazując kobiecą, eteryczną odsłonę samochodu, konfrontując ją z jego siłą i postawną sylwetką. Zobacz efekty!

Przeczytaj artykuł
×