EQ Tour | Wszystko o elektromobilności

Część kierowców podchodzi do zagadnienia elektromobilności z dużą rezerwą. Nic dziwnego, to co nieznane często nie budzi zaufania. W Duda-Cars przekonujemy, że nie ma się czego obawiać. Co więcej, z jazdy Mercedesami z napędem elektrycznym można czerpać wiele.

Czy samochody elektryczne są ekologiczne? oznaczają wiekszą ekonomię?

 

Klienci wrocławskiego salonu Duda-Cars mieli możliwość przekonać się, co oznacza EKO w kontekście modeli z napędem elektrycznym. Ale zanim nastąpiły testy aut: EQA, EQC, EQV i hybryd: GLA, GLE CLA i Klasy E, zaprosiliśmy gości do udziału w części teoretycznej. Jesteśmy bowiem zdania, że praktyka i doświadczenie muszą być wsparte wiedzą.

 

 

W zaaranżowanej sekcji wrocławskiego salonu odbyło się wprowadzenie do zagadnień związanych z elektromobilnością - uczestnicy mieli otwartą przestrzeń do zadawaniu szeregu pytań. Samochody z napędem elektrycznym nadal wzbudzają emocje - dzięki czemu wywiązały się bardzo ciekawe dyskusje podczas przerwy kawowej prowadzące do konstruktywnych wniosków. 

 

Jednym z nich było stwierdzenie, że elektromobilność najlepiej poznać zza kierownicy! 

UMÓW SIĘ NA JAZDĘ TESTOWĄ: https://bit.ly/DC_Kontakt

 

 

Na pokładzie elektrycznych Mercedesów. EQA, EQC, EQV oraz hybrydy: GLA, GLE CLA i Klasa E

 

Naładowani wiedzą uczestnicy EQ Tour zajęli miejsca za kierownicami... naładowanych aut. Pierwszym elementem zaskoczenia jest dźwięk "elektryków". A raczej jego brak. Miłośników samochodów z napędem AMG z pewnością cisza wręcz przytłoczy, ale jest to niesamowite doświadczenie - odpalanie auta w kompletnej ciszy. Samochody z napędem elektrycznym są wspaniałym rozwiązaniem dla miłośników muzyki, nic nie zakłóci czystych dźwięków wydobywających się z systemów nagłośnienia. Chyba, że sygnały alarmowe licznych systemów wsparcia kierowcy!

 

Lecz dźwięk to tylko dodatek, nie jest najbardziej istotny. Liczą się wrażenia z jazdy i towarzyszące im emocje. To, co najbardziej lubimy to spotkania z klientami, zdobywanie wiedzy teoretycznej i emocje związane z wykorzystaniem jej w praktyce. Podczas EQ Tour nie brakowało pozytywnych zaskoczeń! Elektryczne Mercedes-Benz zyskały nowych fanów dzięki bezemisyjności podczas jazdy, nowoczesnym technologiom i multimediom. Rekuperacja, uzyskiwanie dodatkowego zasięgu podczas hamowania czy jazdy z użyciem tempomatu stały się niemal rywalizacją wśród uczestników wydarzenia. 

 

 

PRZEKONAJ SIĘ DO E-MOBILNOŚCI

 

Bardzo jasny wniosek wysunął się ze spotkania z klientami. Jaki jest najlepszy sposób, aby przekonać się do elektromobilności? Zaznać przyspieszenia 400-konnego EQC, komfortu i wygody na pokładzie EQV czy sprawdzić umiejętności ekonomicznej jazdy EQA. Zapraszamy do salonów na jazdy testowe. Do zobaczenia! 

UMÓW SIĘ: https://bit.ly/DC_Kontakt

 

Powrót do listy artykułów
Wnętrze 190SL

2022-09-13

Kategoria: Mercedes-Benz Nowy Mercedes-AMG SL w Duda-Cars

SL to znany na całym świecie znak rozpoznawczy wyjątkowej tradycji samochodów sportowych Mercedes-Benz. Od 70 lat skrót ten oznacza “sportowy i lekki” (niem. sport-leicht), jest synonimem prędkości i dynamiki w motoryzacji. Dzisiaj, po 7 (szczęśliwych) dekadach historia SL zatacza pętlę, niczym na torze wyścigowym.

Przeczytaj artykuł
Nowy elektryczny SUV Mercedes-Benz

2022-09-07

Kategoria: Mercedes-Benz Nowy EQS SUV

W Mercedes-Benz nie lubimy próżni. Oferta marki jest szeroka i odpowiadająca na potrzeby wielu grup odbiorców. Dbamy o to, by nasze portfolio sprostało Waszym oczekiwaniom – różnimy się, lubimy personalizować rzeczywistość. Nie zamykamy się na kilka możliwości, dajemy Wam całe multum. Gamę elektrycznych SUV zasilił nowy model: EQS SUV.

Przeczytaj artykuł
Koszulka z bawełny. Klasa G Duda-Cars

2022-08-24

Kategoria: Mercedes-Benz Odzież Mercedes-Benz w Duda-Cars. Kolekcja #KochamyMercedesy

#KochamyMercedesy nie jest pustym sloganem. Nasza miłość do Mercedesów trwa nieprzerwanie od ponad 30 lat, a od 17 dzielimy się nią z Wami. Od teraz na kolejnym poziomie!

Przeczytaj artykuł
×