EQ Tour | Wszystko o elektromobilności

Część kierowców podchodzi do zagadnienia elektromobilności z dużą rezerwą. Nic dziwnego, to co nieznane często nie budzi zaufania. W Duda-Cars przekonujemy, że nie ma się czego obawiać. Co więcej, z jazdy Mercedesami z napędem elektrycznym można czerpać wiele.

Czy samochody elektryczne są ekologiczne? oznaczają wiekszą ekonomię?

 

Klienci wrocławskiego salonu Duda-Cars mieli możliwość przekonać się, co oznacza EKO w kontekście modeli z napędem elektrycznym. Ale zanim nastąpiły testy aut: EQA, EQC, EQV i hybryd: GLA, GLE CLA i Klasy E, zaprosiliśmy gości do udziału w części teoretycznej. Jesteśmy bowiem zdania, że praktyka i doświadczenie muszą być wsparte wiedzą.

 

 

W zaaranżowanej sekcji wrocławskiego salonu odbyło się wprowadzenie do zagadnień związanych z elektromobilnością - uczestnicy mieli otwartą przestrzeń do zadawaniu szeregu pytań. Samochody z napędem elektrycznym nadal wzbudzają emocje - dzięki czemu wywiązały się bardzo ciekawe dyskusje podczas przerwy kawowej prowadzące do konstruktywnych wniosków. 

 

Jednym z nich było stwierdzenie, że elektromobilność najlepiej poznać zza kierownicy! 

UMÓW SIĘ NA JAZDĘ TESTOWĄ: https://bit.ly/DC_Kontakt

 

 

Na pokładzie elektrycznych Mercedesów. EQA, EQC, EQV oraz hybrydy: GLA, GLE CLA i Klasa E

 

Naładowani wiedzą uczestnicy EQ Tour zajęli miejsca za kierownicami... naładowanych aut. Pierwszym elementem zaskoczenia jest dźwięk "elektryków". A raczej jego brak. Miłośników samochodów z napędem AMG z pewnością cisza wręcz przytłoczy, ale jest to niesamowite doświadczenie - odpalanie auta w kompletnej ciszy. Samochody z napędem elektrycznym są wspaniałym rozwiązaniem dla miłośników muzyki, nic nie zakłóci czystych dźwięków wydobywających się z systemów nagłośnienia. Chyba, że sygnały alarmowe licznych systemów wsparcia kierowcy!

 

Lecz dźwięk to tylko dodatek, nie jest najbardziej istotny. Liczą się wrażenia z jazdy i towarzyszące im emocje. To, co najbardziej lubimy to spotkania z klientami, zdobywanie wiedzy teoretycznej i emocje związane z wykorzystaniem jej w praktyce. Podczas EQ Tour nie brakowało pozytywnych zaskoczeń! Elektryczne Mercedes-Benz zyskały nowych fanów dzięki bezemisyjności podczas jazdy, nowoczesnym technologiom i multimediom. Rekuperacja, uzyskiwanie dodatkowego zasięgu podczas hamowania czy jazdy z użyciem tempomatu stały się niemal rywalizacją wśród uczestników wydarzenia. 

 

 

PRZEKONAJ SIĘ DO E-MOBILNOŚCI

 

Bardzo jasny wniosek wysunął się ze spotkania z klientami. Jaki jest najlepszy sposób, aby przekonać się do elektromobilności? Zaznać przyspieszenia 400-konnego EQC, komfortu i wygody na pokładzie EQV czy sprawdzić umiejętności ekonomicznej jazdy EQA. Zapraszamy do salonów na jazdy testowe. Do zobaczenia! 

UMÓW SIĘ: https://bit.ly/DC_Kontakt

 

Powrót do listy artykułów

2022-05-25

Kategoria: Mercedes-Benz Spotkanie z klientami | Oskar Zięta w Poznaniu

Chcesz być na bieżąco i otrzymywać zaproszenia na spotkania poza salonami Duda-Cars? Zostaw nam do siebie kontakt - napisz na: zaproszenia@duda-cars.mercedes-benz.pl

Przeczytaj artykuł

2022-05-23

Kategoria: Mercedes-Benz Prezenty na Dzień Dziecka | Poradnik Duda-Cars

Dzień Dziecka w Polsce zaczęto obchodzić około 1929 roku. Popularne święto w dwudziestowiecznej wersji wyglądało zgoła inaczej. Wówczas związane było z Kościołem Katolickim. Rano dzieci i rodzice szli na mszę, a później do szkoły, w której odbywały się przedstawienia.

Przeczytaj artykuł

2022-05-20

Kategoria: Mercedes-Benz Prezenty na Dzień Ojca | Duda-Cars

Dzień Ojca w Polsce obchodzimy 23 czerwca i podobnie, jak Dzień Matki jest wyrazem szacunku i podziękowań dla rodziców, za trud włożony w nasze wychowanie. Jak go uczcić? Najlepiej trafionym upominkiem!

Przeczytaj artykuł
×