EQE 43 AMG

EQE AMG. najbardziej innowacyjny samochód premium

Dynamiczny, elegancki, o sportowej genezie, ale zdecydowanie - nietworzący dystansu! EQE 43 AMG i EQE 53 AMG to nowość w Mercedes-Benz i w Duda-Cars.

Elektryczna Klasa E | EQE 43 AMG i 53 AMG

Elektryczny odpowiednik Klasy E jest samochodem bardzo przebojowym, nowoczesnym, wręcz - młodzieżowym! Model ma mniejsze gabaryty od EQS - elektrycznej Klasy S, ale nie ustępuje jej osiągami i komfortem jazdy. Choć dedykowane są różnym grupom odbiorców. Nie lubimy stereotypów, ponieważ są one ograniczające, ale uważamy, że możemy nakreślić profil nabywcy EQE. To samochód, który zaintersuje pokolenie millenialsów, osoby ceniące design, jego użytkowość i intuicyjność interfejsu. To doskonała propozycja dla ludzi zainteresowanych nowinkami technologicznymi, które otwierają się na zalety elektromobilności. 

W lipcu 2023 roku Mercedes-Benz otrzymał aż 4 nagrody Automotive Innovations Awards przyznawane przez Center of Automotive Management (CAM). Jest to dla nas podwójnie ważne, ponieważ u podstaw Duda-Cars leży rozwój, a jednym z filarów wizji przedsiębiorstwa jest kultura innowacji. Motoryzacja z definicji jest innowacyjna - w ciągu ostatnich dekad zmieniła sposoby poruszania się i spędzania wolnego czasu, otworzyła przed ludźmi możliwości odkrywania świata, wiele ułatwiła, zmieniła rynek - nie tylko przemysł, ale także możliwość lokowania kapitału. Odcisnęła piętno na kondycji środowiska naturalnego. Stąd kolejne innowacje - pomysły, jak negatywnym skutkom przeciwdziałać. Mercedes-Benz otrzymał nagrody w kategoriach:
- najbardziej innowacyjna marka premium,
- najbardziej innowacyjna marka premium w zakresie wprowadzania elektromobilności,
- najbardziej innowacyjna marka premium w zakresie interface,
Za najbardziej innowacyjny samochód 2023 roku została uznana elektryczna limuzyna: EQE!

Innowacje zawsze były głównym motorem napędowym przemysłu motoryzacyjnego. W ostatnich latach zmiany przesunęły się poza elektryfikację i cyfryzację produkcji na nowe partnerstwa i łańcuchy dostaw, nowe ekosystemy i modele tworzenia wartości. Dlatego zdolność innowacyjna jest kluczowym wskaźnikiem tego, jak dobrze producenci i dostawcy samochodów poradzą sobie z wyzwaniami transformacji.

PwC i CAM od 2012 roku honorują najbardziej innowacyjne osiągnięcia w branży motoryzacyjnej podczas uroczystej gali we Frankfurcie nad Menem. Badaniu co roku podlega ponad 10 000 indywidualnie ocenianych innowacji od producentów samochodów i dostawców motoryzacyjnych pod kątem wszystkich istotnych dziedzin technologii. #CAM wykorzystuje ugruntowaną wiedzę branżową i dogłębną znajomość rynku do opracowywania indywidualnych koncepcji badań rynkowych i zorientowanych na praktykę rozwiązań dla swoich klientów z sektora motoryzacyjnego i mobilności. 

W salonach Duda-Cars dostępne, w ramach jazd testowych, są różne konfiguracje samochodu, w tym bardzo rzadka: 350+. 

 

 

EQE

EQE AMG w Duda-Cars Wrocław

 

 

EQE 43 AMG | EQE 53 AMG

 

 

Elektryczna limuzyna jest dostępna także w sportowych konfiguracjach spod znaku AMG. EQE 43 i EQE 53 to unikatowe połączenie motorsportu, dziedzictwa Affaterbach i - nowoczesności. Te modele imponują osiągami. EQE 43 AMG o maksymalnej prędkości 210 km/h rozpędzi się do 100 km/h w 4,2 s, a mocniejszy EQE 53 AMG, osiągający do 220 km/h w podstawowym pakiecie, w zaledwie 3,5 s! Taką moc zapewnia 476 KM w przypadku EQE 43 i 687 KM w wersji 53. Napęd 4MATIC, obecny w obu wersjach, gwarantuje przeniesienie tak dużej prędkości na asfalt.

 

 

EQE 43 AMG

EQE 43 AMG Duda-Cars

 

 

EQE sprawdzi się świetnie w mieście, jak i w dalszych podróżach – ładując auto ładowarką o mocy 170kW, już w 15 minut zwiększysz zasięg auta o 180 km i będziesz mógł szybko ruszyć w dalszą drogę! Do 80% naładujesz samochód w ciągu 30 minut - w trakcie przerwy na lunch. Bateria, o pojemności 90,9 kWh, zapewnia zasięg 462-533 km w przypadku modelu 43 i 444-518 km w EQE 53. Jazda ekonomiczna skutkuje zasięgiem do 620 km.

 

O lepszy komfort jazdy zadba zawieszenie pneumatyczne AMG Ride Control+, a gdyby mocy w EQE 53 wciąż było za mało – pakiet AMG Dynamic Plus zwiększy ją do 687 KM, a auto 100 km/h osiągnie 3,3 s! Ponadto ogranicznik prędkości wzrośnie do 240 km/h.

 

 

 

Mercedes-EQ EQE 43 AMG
Mercedes-EQ EQE 43 AMG

 

 

Przetestuj elektryki w Duda-Cars

 

 

Odwiedź Twój najbliższy salon Duda-Cars i przetestuj EQE 350+. Wybierz się w podróż z Product Expertem i zadaj mu najbardziej dociekliwe pytania. Pracownicy Duda-Cars to specjaliści, którzy z przyjemnością wprowadzą Cię w świat elektromobilności. Zobacz, jak wspólnie testowaliśmy EQB.

 

 

Powrót do listy artykułów
nowy CLA dla branży IT

2023-10-30

Kategoria: Mercedes-Benz Twój kod: CLA 200 FL za 1 440 zł netto miesięcznie.

Oferta zaprogramowana do Twoich potrzeb. Mercedes-Benz CLA 200 FL za 1 440 zł miesięcznie. Sprawdź kod tej propozycji – przekonaj się, że ten model będzie Twoim IDE.

Przeczytaj artykuł
Klasa C Duda Cars Wrocław

2023-10-05

Kategoria: Mercedes-Benz Design i motoryzacja – dwie pasje, jedna idea.

Ekonomia, która buduje przyszłość. W dobie zrównoważonego rozwoju i dbałości o środowisko, Mercedes-Benz Klasa C łączy w sobie luksus z odpowiedzialnością. A dzięki naszej specjalnej ofercie leasingowej, stanie się on dostępny dla każdego ambitnego architekta.

Przeczytaj artykuł
autopilot w Mercedes-EQ

2023-10-04

Kategoria: Mercedes-Benz Mercedes-Benz uruchamia system AUTOPILOTA

Kolejny raz Mercedes-Benz przekracza granice - tym razem technologiczne. Koncern uruchomił systemem autonomicznego AUTOPILOTA na rynku amerykańskim. Gotowa do produkcji wersja DRIVE PILOT zadebiutuje na drogach w Kalifornii i Nevadzie pod koniec bieżącego roku. Dostępny będzie w ograniczonej flocie sedanów EQS. Koncern planuje dalsze dostawy dla klientów w 2024 roku: DRIVE PILOT będzie oferowany w ramach subskrypcji w amerykańskim sklepie Mercedes me connect dla modeli Klasy S i EQS.

Przeczytaj artykuł
×