EQE 43 AMG

EQE AMG | Nowość w Duda-Cars

Dynamiczny, elegancki, o sportowej genezie, ale zdecydowanie - nietworzący dystansu! EQE 43 AMG i EQE 53 AMG to nowość w Mercedes-Benz i w Duda-Cars.

Elektryczna Klasa E | EQE 43 AMG i 53 AMG

W salonach Duda-Cars dostępna, w ramach jazd testowych, jest kofiguracja EQE 350+. Elektryczny odpowiednik Klasy E jest samochodem bardzo przebojowym, nowoczesnym, wręcz - młodzieżowym! Model ma mniejsze gabaryty od EQS - elektrycznej Klasy S, ale nie ustępuje jej osiągami i komfortem jazdy. Choć dedykowane są różnym grupom odbiorców. Nie lubimy stereotypów, ponieważ są one ograniczające, ale uważamy, że możemy nakreślić profil nabywcy EQE. To samochód, który zaintersuje pokolenie millenialsów, osoby ceniące design, jego użytkowość i intuicyjność interfejsu. To doskonała propozycja dla ludzi zainteresowanych nowinkami technologicznymi, które otwierają się na zalety elektromobilności.

 

 

dla kogo EQE AMG

 

EQE 43 AMG | EQE 53 AMG

 

 

Elektryczna limuzyna jest dostępna także w sportowych konfiguracjach spod znaku AMG. EQE 43 i EQE 53 to unikatowe połączenie motorsportu, dziedzictwa Affaterbach i - nowoczesności. Te modele imponują osiągami. EQE 43 AMG o maksymalnej prędkości 210 km/h rozpędzi się do 100 km/h w 4,2 s, a mocniejszy EQE 53 AMG, osiągający do 220 km/h w podstawowym pakiecie, w zaledwie 3,5 s! Taką moc zapewnia 476 KM w przypadku EQE 43 i 687 KM w wersji 53. Napęd 4MATIC, obecny w obu wersjach, gwarantuje przeniesienie tak dużej prędkości na asfalt.

 

 

EQE 53 AMG

 

EQE sprawdzi się świetnie w mieście, jak i w dalszych podróżach – ładując auto ładowarką o mocy 170kW, już w 15 minut zwiększysz zasięg auta o 180 km i będziesz mógł szybko ruszyć w dalszą drogę! Bateria, o pojemności 90,9 kWh, zapewnia zasięg 462-533 km w przypadku modelu 43 i 444-518 km w EQE 53. O lepszy komfort jazdy zadba zawieszenie pneumatyczne AMG Ride Control+, a gdyby mocy w EQE 53 wciąż było za mało – pakiet AMG Dynamic Plus zwiększy ją do 687 KM, a auto 100 km/h osiągnie 3,3 s! Ponadto ogranicznik prędkości wzrośnie do 240 km/h.

 

 

Ładowanie EQE AMG

 

 

Przetestuj elektryki w Duda-Cars

 

 

Odwiedź Twój najbliższy salon Duda-Cars i przetestuj EQE 350+. Wybierz się w podróż z Product Expertem i zadaj mu najbardziej dociekliwe pytania. Pracownicy Duda-Cars to specjaliści, którzy z przyjemnością wprowadzą Cię w świat elektromobilności. Zobacz, jak wspólnie testowaliśmy EQB.

 

 

Powrót do listy artykułów
Kubek #KochamyMercedesy i karty Legends

2022-11-07

Kategoria: Mercedes-Benz Świąteczne prezenty: poradnik

Kiedy temperatura na dworze spada, w naszych domach robi się ciepło i przytulnie. Rodzinne spotkania w okresie świątecznym to wyjątkowe momenty. Pełne miłości i bliskości… Kiedy z ukochanymi zasiadamy przy stole zastawionym ulubionymi przysmakami mamy wrażenie, że czas się na chwilę zatrzymał. Czy można zatrzymać go na dłużej? Nie, ale trafiony prezent może stać się symbolem takich momentów.

Przeczytaj artykuł
Mandaty 2022 recydywa

2022-10-13

Kategoria: Mercedes-Benz Zmiany w taryfikatorze mandatów

Od 17 września br. za naruszenie przepisów ruchu drogowego kierowca będzie mógł dostać nawet 15 punktów karnych, dotychczas maksymalna liczba punktów za niektóre wykroczenia wynosiła 10. W nowym taryfikatorze punktów karnych wyszczególniono wykroczenia, za które kierowca będzie mógł otrzymać jednorazowo 15 punktów karnych.

Przeczytaj artykuł
X Aukcja Numizmatyczna we Wrocławiu

2022-10-04

Kategoria: Mercedes-Benz Inwestowanie w klasyczne Mercedes-Benz

Klasyczne Mercedes-Benz to nie tylko historia technologii. To nie tylko piękne projekty i design. To nawet nie tylko sztuka użytkowa. Dzisiaj to także rosnąca wartość i doskonały sposób na niekonwencjonalną lokatę kapitału!

Przeczytaj artykuł
×