EQE 43 AMG

EQE AMG | Nowość w Duda-Cars

Dynamiczny, elegancki, o sportowej genezie, ale zdecydowanie - nietworzący dystansu! EQE 43 AMG i EQE 53 AMG to nowość w Mercedes-Benz i w Duda-Cars.

Elektryczna Klasa E | EQE 43 AMG i 53 AMG

Elektryczny odpowiednik Klasy E jest samochodem bardzo przebojowym, nowoczesnym, wręcz - młodzieżowym! Model ma mniejsze gabaryty od EQS - elektrycznej Klasy S, ale nie ustępuje jej osiągami i komfortem jazdy. Choć dedykowane są różnym grupom odbiorców. Nie lubimy stereotypów, ponieważ są one ograniczające, ale uważamy, że możemy nakreślić profil nabywcy EQE. To samochód, który zaintersuje pokolenie millenialsów, osoby ceniące design, jego użytkowość i intuicyjność interfejsu. To doskonała propozycja dla ludzi zainteresowanych nowinkami technologicznymi, które otwierają się na zalety elektromobilności. W salonach Duda-Cars dostępne, w ramach jazd testowych, są różne konfiguracje samochodu, w tym bardzo rzadka: 350+. 

 

 

EQE

EQE AMG w Duda-Cars Wrocław

 

 

EQE 43 AMG | EQE 53 AMG

 

 

Elektryczna limuzyna jest dostępna także w sportowych konfiguracjach spod znaku AMG. EQE 43 i EQE 53 to unikatowe połączenie motorsportu, dziedzictwa Affaterbach i - nowoczesności. Te modele imponują osiągami. EQE 43 AMG o maksymalnej prędkości 210 km/h rozpędzi się do 100 km/h w 4,2 s, a mocniejszy EQE 53 AMG, osiągający do 220 km/h w podstawowym pakiecie, w zaledwie 3,5 s! Taką moc zapewnia 476 KM w przypadku EQE 43 i 687 KM w wersji 53. Napęd 4MATIC, obecny w obu wersjach, gwarantuje przeniesienie tak dużej prędkości na asfalt.

 

 

EQE 43 AMG

EQE 43 AMG Duda-Cars

 

 

EQE sprawdzi się świetnie w mieście, jak i w dalszych podróżach – ładując auto ładowarką o mocy 170kW, już w 15 minut zwiększysz zasięg auta o 180 km i będziesz mógł szybko ruszyć w dalszą drogę! Do 80% naładujesz samochód w ciągu 30 minut - w trakcie przerwy na lunch. Bateria, o pojemności 90,9 kWh, zapewnia zasięg 462-533 km w przypadku modelu 43 i 444-518 km w EQE 53. Jazda ekonomiczna skutkuje zasięgiem do 620 km.

 

O lepszy komfort jazdy zadba zawieszenie pneumatyczne AMG Ride Control+, a gdyby mocy w EQE 53 wciąż było za mało – pakiet AMG Dynamic Plus zwiększy ją do 687 KM, a auto 100 km/h osiągnie 3,3 s! Ponadto ogranicznik prędkości wzrośnie do 240 km/h.

 

 

 

Mercedes-EQ EQE 43 AMG
Mercedes-EQ EQE 43 AMG

 

 

Przetestuj elektryki w Duda-Cars

 

 

Odwiedź Twój najbliższy salon Duda-Cars i przetestuj EQE 350+. Wybierz się w podróż z Product Expertem i zadaj mu najbardziej dociekliwe pytania. Pracownicy Duda-Cars to specjaliści, którzy z przyjemnością wprowadzą Cię w świat elektromobilności. Zobacz, jak wspólnie testowaliśmy EQB.

 

 

Powrót do listy artykułów
wiosenna promocja w Duda-Cars

2023-03-15

Kategoria: Mercedes-Benz Wiosna w Duda-Cars!

Wiosna to nie tylko czas kompletowania garderoby....To także rewelacyjny czas na odświeżenie swojego samochodu! W Duda-Cars zaopatrzysz się w niezbędne gadżety i przeprowadzisz serwis przed sezonem.

Przeczytaj artykuł
portret Berthy Benz

2023-03-06

Kategoria: Mercedes-Benz It's (not) a man's world

Dzień Kobiet w Polsce stereotypowo jest łączony z okresem PRL. Znakiem rozpoznawczym święta - bukiet czerwonych goździków. Geneza Dnia Kobiet jest związana z trudem walki o emancypację... i zupełnie nieusłana kwiatami czy słodkimi pralinami.

Przeczytaj artykuł

2023-02-01

Kategoria: Mercedes-Benz EQS SUV. Stworzony z myślą o kobietach

Gdy Mercedes-Benz ogłaszał wprowadzenie na rynek swojego najnowszego modelu, EQS SUV, my nie mogliśmy się doczekać, gdy trafi do naszych salonów i oferty sprzedażowej. Zorganizowaliśmy sesję zdjęciową ukazując kobiecą, eteryczną odsłonę samochodu, konfrontując ją z jego siłą i postawną sylwetką. Zobacz efekty!

Przeczytaj artykuł
×