EQScytująca premiera w Duda-Cars

Przetestowanie samochodu o napędzie elektrycznym stanowi podstawę do wyrobienia sobie o nim zdania | EQS w Poznaniu od 20.11.

Supernova w galaktyce Mercedes-Benz

4 listopada zaprezentowaliśmy #live nowość w gamie Mercedes-Benz: ekskluzywną limuzynę EQS, napędzaną energią elektryczną. To już 3 premiera na żywo, którą zorganizowaliśmy online w tym roku. Obostrzenia wywarły na nas zmiany w przedstawieniu nowości, ale uważamy, że obrana przez nas strategia jest słuszna. Dlaczego? Lubimy, jako pierwsi, dostarczać swoim klientom merytorycznej wiedzy, informacji branżowych, ciekawostek. Zresztą - nie tylko klientom obecnym, ale również przyszłym, jak i całemu gronu miłośników samochodów spod znaku trójramiennej gwiazdy!

 

Nasze prezentacje są kompleksowe - staramy się jak najwnikliwiej omówić zewnętrze auta, design nadwozia, jego wpływ na osiągi, zaimplementowane innowacje. To samo tyczy się wnętrza auta i jego wyposażenia - standardowego i dodatkowego. Materiały z prezentacji umieszczone są na YouTube Duda-Cars.

 

EQS w środku:

 

 

I z zewnątrz!

 

 

Nie zapominamy jednak o tym, co stanowi pdostawę naszej działalności. O kwestii, którą uwielbiamy, o którą dbamy. O bezpośrednich spotkaniach z klientami! Dlatego organizujemy spotkania dla stałych klientów salonów Duda-Cars, podczas których, w małych grupach, mogą oni doświadczyć nowego wymiaru elektromobilności. EQS 580 jest wtedy do ich dyspozycji. Maksymalnie 10-osobowe grupy, za pomocą słuchawek uczestniczą w prelekcji na temat EQS, co gwarantuje intymność. Nad prezentacją czuwa gotowy do odpowiedzi Doradca Handlowy. Klienci, którzy brali udział we wrocławskim wydarzeniu, potwierdzali, że to przeżycie wyjątkowe.

 

 

O "elektrykach" mówi się w sieci wiele, ale decyzji zakupowych nie podejmuje się przecież w oparciu o internetową narrację. Uważamy, że przetestowanie samochodu o napędzie elektrycznym stanowi podstawę do wyrobienia sobie o nim zdania! Dlatego zapraszamy już w tę sobotę (20.11) do poznańskiego salonu (9:00-14:00) na bliskie spotkanie z Supernovą ⭐.

 

Powrót do listy artykułów
wiosenna promocja w Duda-Cars

2023-03-15

Kategoria: Mercedes-Benz Wiosna w Duda-Cars!

Wiosna to nie tylko czas kompletowania garderoby....To także rewelacyjny czas na odświeżenie swojego samochodu! W Duda-Cars zaopatrzysz się w niezbędne gadżety i przeprowadzisz serwis przed sezonem.

Przeczytaj artykuł
portret Berthy Benz

2023-03-06

Kategoria: Mercedes-Benz It's (not) a man's world

Dzień Kobiet w Polsce stereotypowo jest łączony z okresem PRL. Znakiem rozpoznawczym święta - bukiet czerwonych goździków. Geneza Dnia Kobiet jest związana z trudem walki o emancypację... i zupełnie nieusłana kwiatami czy słodkimi pralinami.

Przeczytaj artykuł

2023-02-01

Kategoria: Mercedes-Benz EQS SUV. Stworzony z myślą o kobietach

Gdy Mercedes-Benz ogłaszał wprowadzenie na rynek swojego najnowszego modelu, EQS SUV, my nie mogliśmy się doczekać, gdy trafi do naszych salonów i oferty sprzedażowej. Zorganizowaliśmy sesję zdjęciową ukazując kobiecą, eteryczną odsłonę samochodu, konfrontując ją z jego siłą i postawną sylwetką. Zobacz efekty!

Przeczytaj artykuł
×