EQScytująca premiera w Duda-Cars

Przetestowanie samochodu o napędzie elektrycznym stanowi podstawę do wyrobienia sobie o nim zdania | EQS w Poznaniu od 20.11.

Supernova w galaktyce Mercedes-Benz

4 listopada zaprezentowaliśmy #live nowość w gamie Mercedes-Benz: ekskluzywną limuzynę EQS, napędzaną energią elektryczną. To już 3 premiera na żywo, którą zorganizowaliśmy online w tym roku. Obostrzenia wywarły na nas zmiany w przedstawieniu nowości, ale uważamy, że obrana przez nas strategia jest słuszna. Dlaczego? Lubimy, jako pierwsi, dostarczać swoim klientom merytorycznej wiedzy, informacji branżowych, ciekawostek. Zresztą - nie tylko klientom obecnym, ale również przyszłym, jak i całemu gronu miłośników samochodów spod znaku trójramiennej gwiazdy!

 

Nasze prezentacje są kompleksowe - staramy się jak najwnikliwiej omówić zewnętrze auta, design nadwozia, jego wpływ na osiągi, zaimplementowane innowacje. To samo tyczy się wnętrza auta i jego wyposażenia - standardowego i dodatkowego. Materiały z prezentacji umieszczone są na YouTube Duda-Cars.

 

EQS w środku:

 

 

I z zewnątrz!

 

 

Nie zapominamy jednak o tym, co stanowi pdostawę naszej działalności. O kwestii, którą uwielbiamy, o którą dbamy. O bezpośrednich spotkaniach z klientami! Dlatego organizujemy spotkania dla stałych klientów salonów Duda-Cars, podczas których, w małych grupach, mogą oni doświadczyć nowego wymiaru elektromobilności. EQS 580 jest wtedy do ich dyspozycji. Maksymalnie 10-osobowe grupy, za pomocą słuchawek uczestniczą w prelekcji na temat EQS, co gwarantuje intymność. Nad prezentacją czuwa gotowy do odpowiedzi Doradca Handlowy. Klienci, którzy brali udział we wrocławskim wydarzeniu, potwierdzali, że to przeżycie wyjątkowe.

 

 

O "elektrykach" mówi się w sieci wiele, ale decyzji zakupowych nie podejmuje się przecież w oparciu o internetową narrację. Uważamy, że przetestowanie samochodu o napędzie elektrycznym stanowi podstawę do wyrobienia sobie o nim zdania! Dlatego zapraszamy już w tę sobotę (20.11) do poznańskiego salonu (9:00-14:00) na bliskie spotkanie z Supernovą ⭐.

 

Powrót do listy artykułów
nowy CLA dla branży IT

2023-10-30

Kategoria: Mercedes-Benz Twój kod: CLA 200 FL za 1 440 zł netto miesięcznie.

Oferta zaprogramowana do Twoich potrzeb. Mercedes-Benz CLA 200 FL za 1 440 zł miesięcznie. Sprawdź kod tej propozycji – przekonaj się, że ten model będzie Twoim IDE.

Przeczytaj artykuł
Klasa C Duda Cars Wrocław

2023-10-05

Kategoria: Mercedes-Benz Design i motoryzacja – dwie pasje, jedna idea.

Ekonomia, która buduje przyszłość. W dobie zrównoważonego rozwoju i dbałości o środowisko, Mercedes-Benz Klasa C łączy w sobie luksus z odpowiedzialnością. A dzięki naszej specjalnej ofercie leasingowej, stanie się on dostępny dla każdego ambitnego architekta.

Przeczytaj artykuł
autopilot w Mercedes-EQ

2023-10-04

Kategoria: Mercedes-Benz Mercedes-Benz uruchamia system AUTOPILOTA

Kolejny raz Mercedes-Benz przekracza granice - tym razem technologiczne. Koncern uruchomił systemem autonomicznego AUTOPILOTA na rynku amerykańskim. Gotowa do produkcji wersja DRIVE PILOT zadebiutuje na drogach w Kalifornii i Nevadzie pod koniec bieżącego roku. Dostępny będzie w ograniczonej flocie sedanów EQS. Koncern planuje dalsze dostawy dla klientów w 2024 roku: DRIVE PILOT będzie oferowany w ramach subskrypcji w amerykańskim sklepie Mercedes me connect dla modeli Klasy S i EQS.

Przeczytaj artykuł
×