EQScytująca premiera w Duda-Cars

Przetestowanie samochodu o napędzie elektrycznym stanowi podstawę do wyrobienia sobie o nim zdania | EQS w Poznaniu od 20.11.

Supernova w galaktyce Mercedes-Benz

4 listopada zaprezentowaliśmy #live nowość w gamie Mercedes-Benz: ekskluzywną limuzynę EQS, napędzaną energią elektryczną. To już 3 premiera na żywo, którą zorganizowaliśmy online w tym roku. Obostrzenia wywarły na nas zmiany w przedstawieniu nowości, ale uważamy, że obrana przez nas strategia jest słuszna. Dlaczego? Lubimy, jako pierwsi, dostarczać swoim klientom merytorycznej wiedzy, informacji branżowych, ciekawostek. Zresztą - nie tylko klientom obecnym, ale również przyszłym, jak i całemu gronu miłośników samochodów spod znaku trójramiennej gwiazdy!

 

Nasze prezentacje są kompleksowe - staramy się jak najwnikliwiej omówić zewnętrze auta, design nadwozia, jego wpływ na osiągi, zaimplementowane innowacje. To samo tyczy się wnętrza auta i jego wyposażenia - standardowego i dodatkowego. Materiały z prezentacji umieszczone są na YouTube Duda-Cars.

 

EQS w środku:

 

 

I z zewnątrz!

 

 

Nie zapominamy jednak o tym, co stanowi pdostawę naszej działalności. O kwestii, którą uwielbiamy, o którą dbamy. O bezpośrednich spotkaniach z klientami! Dlatego organizujemy spotkania dla stałych klientów salonów Duda-Cars, podczas których, w małych grupach, mogą oni doświadczyć nowego wymiaru elektromobilności. EQS 580 jest wtedy do ich dyspozycji. Maksymalnie 10-osobowe grupy, za pomocą słuchawek uczestniczą w prelekcji na temat EQS, co gwarantuje intymność. Nad prezentacją czuwa gotowy do odpowiedzi Doradca Handlowy. Klienci, którzy brali udział we wrocławskim wydarzeniu, potwierdzali, że to przeżycie wyjątkowe.

 

 

O "elektrykach" mówi się w sieci wiele, ale decyzji zakupowych nie podejmuje się przecież w oparciu o internetową narrację. Uważamy, że przetestowanie samochodu o napędzie elektrycznym stanowi podstawę do wyrobienia sobie o nim zdania! Dlatego zapraszamy już w tę sobotę (20.11) do poznańskiego salonu (9:00-14:00) na bliskie spotkanie z Supernovą ⭐.

 

Powrót do listy artykułów

2022-08-03

Kategoria: Mercedes-Benz Krasnal MercLovek

#KochamyMercedesy – znamy losy marki Mercedes-Benz, szanujemy dziedzictwo motorsportu. Wybierając wzór dla krasnala Duda-Cars nie mieliśmy wątpliwości, czyje sukcesy i sylwetkę chcemy upamiętnić. Zapraszamy do zapoznania się z historią sportowca, którego kariera stanowiła inspirację do powstania MercLovka.

Przeczytaj artykuł

2022-07-14

Kategoria: Mercedes-Benz Akcesoria do Twojego Mercedes-Benz

Spraw, aby Twoja Gwiazda zabłysnęła jeszcze jaśniej! Doposaż swojego Mercedesa w oryginalne akcesoria z pakietu TOP 10 i dobierz idealny zestaw dodatków wyselekcjonowanych specjalnie dla Twojego samochodu.

Przeczytaj artykuł

2022-07-11

Kategoria: Mercedes-Benz Kosmetyki do pielęgnacji Mercedes-Benz

Kiedy ostatnio robiła/eś swojemu Mercedesowi SPA day? Dbaj o gwiazdę regularnie, dzięki czemu dłużej będzie świecić swoim blaskiem. W ofercie Duda-Cars znajdziesz kosmetyki samochodowe kompatybilne z Twoim Mercedes-Benz.

Przeczytaj artykuł
×