EQScytująca premiera w Duda-Cars

Przetestowanie samochodu o napędzie elektrycznym stanowi podstawę do wyrobienia sobie o nim zdania | EQS w Poznaniu od 20.11.

Supernova w galaktyce Mercedes-Benz

4 listopada zaprezentowaliśmy #live nowość w gamie Mercedes-Benz: ekskluzywną limuzynę EQS, napędzaną energią elektryczną. To już 3 premiera na żywo, którą zorganizowaliśmy online w tym roku. Obostrzenia wywarły na nas zmiany w przedstawieniu nowości, ale uważamy, że obrana przez nas strategia jest słuszna. Dlaczego? Lubimy, jako pierwsi, dostarczać swoim klientom merytorycznej wiedzy, informacji branżowych, ciekawostek. Zresztą - nie tylko klientom obecnym, ale również przyszłym, jak i całemu gronu miłośników samochodów spod znaku trójramiennej gwiazdy!

 

Nasze prezentacje są kompleksowe - staramy się jak najwnikliwiej omówić zewnętrze auta, design nadwozia, jego wpływ na osiągi, zaimplementowane innowacje. To samo tyczy się wnętrza auta i jego wyposażenia - standardowego i dodatkowego. Materiały z prezentacji umieszczone są na YouTube Duda-Cars.

 

EQS w środku:

 

 

I z zewnątrz!

 

 

Nie zapominamy jednak o tym, co stanowi pdostawę naszej działalności. O kwestii, którą uwielbiamy, o którą dbamy. O bezpośrednich spotkaniach z klientami! Dlatego organizujemy spotkania dla stałych klientów salonów Duda-Cars, podczas których, w małych grupach, mogą oni doświadczyć nowego wymiaru elektromobilności. EQS 580 jest wtedy do ich dyspozycji. Maksymalnie 10-osobowe grupy, za pomocą słuchawek uczestniczą w prelekcji na temat EQS, co gwarantuje intymność. Nad prezentacją czuwa gotowy do odpowiedzi Doradca Handlowy. Klienci, którzy brali udział we wrocławskim wydarzeniu, potwierdzali, że to przeżycie wyjątkowe.

 

 

O "elektrykach" mówi się w sieci wiele, ale decyzji zakupowych nie podejmuje się przecież w oparciu o internetową narrację. Uważamy, że przetestowanie samochodu o napędzie elektrycznym stanowi podstawę do wyrobienia sobie o nim zdania! Dlatego zapraszamy już w tę sobotę (20.11) do poznańskiego salonu (9:00-14:00) na bliskie spotkanie z Supernovą ⭐.

 

Powrót do listy artykułów
Kubek #KochamyMercedesy i karty Legends

2022-11-07

Kategoria: Mercedes-Benz Świąteczne prezenty: poradnik

Kiedy temperatura na dworze spada, w naszych domach robi się ciepło i przytulnie. Rodzinne spotkania w okresie świątecznym to wyjątkowe momenty. Pełne miłości i bliskości… Kiedy z ukochanymi zasiadamy przy stole zastawionym ulubionymi przysmakami mamy wrażenie, że czas się na chwilę zatrzymał. Czy można zatrzymać go na dłużej? Nie, ale trafiony prezent może stać się symbolem takich momentów.

Przeczytaj artykuł
Mandaty 2022 recydywa

2022-10-13

Kategoria: Mercedes-Benz Zmiany w taryfikatorze mandatów

Od 17 września br. za naruszenie przepisów ruchu drogowego kierowca będzie mógł dostać nawet 15 punktów karnych, dotychczas maksymalna liczba punktów za niektóre wykroczenia wynosiła 10. W nowym taryfikatorze punktów karnych wyszczególniono wykroczenia, za które kierowca będzie mógł otrzymać jednorazowo 15 punktów karnych.

Przeczytaj artykuł
X Aukcja Numizmatyczna we Wrocławiu

2022-10-04

Kategoria: Mercedes-Benz Inwestowanie w klasyczne Mercedes-Benz

Klasyczne Mercedes-Benz to nie tylko historia technologii. To nie tylko piękne projekty i design. To nawet nie tylko sztuka użytkowa. Dzisiaj to także rosnąca wartość i doskonały sposób na niekonwencjonalną lokatę kapitału!

Przeczytaj artykuł
×