EQScytująca premiera w Duda-Cars

Przetestowanie samochodu o napędzie elektrycznym stanowi podstawę do wyrobienia sobie o nim zdania | EQS w Poznaniu od 20.11.

Supernova w galaktyce Mercedes-Benz

4 listopada zaprezentowaliśmy #live nowość w gamie Mercedes-Benz: ekskluzywną limuzynę EQS, napędzaną energią elektryczną. To już 3 premiera na żywo, którą zorganizowaliśmy online w tym roku. Obostrzenia wywarły na nas zmiany w przedstawieniu nowości, ale uważamy, że obrana przez nas strategia jest słuszna. Dlaczego? Lubimy, jako pierwsi, dostarczać swoim klientom merytorycznej wiedzy, informacji branżowych, ciekawostek. Zresztą - nie tylko klientom obecnym, ale również przyszłym, jak i całemu gronu miłośników samochodów spod znaku trójramiennej gwiazdy!

 

Nasze prezentacje są kompleksowe - staramy się jak najwnikliwiej omówić zewnętrze auta, design nadwozia, jego wpływ na osiągi, zaimplementowane innowacje. To samo tyczy się wnętrza auta i jego wyposażenia - standardowego i dodatkowego. Materiały z prezentacji umieszczone są na YouTube Duda-Cars.

 

EQS w środku:

 

 

I z zewnątrz!

 

 

Nie zapominamy jednak o tym, co stanowi pdostawę naszej działalności. O kwestii, którą uwielbiamy, o którą dbamy. O bezpośrednich spotkaniach z klientami! Dlatego organizujemy spotkania dla stałych klientów salonów Duda-Cars, podczas których, w małych grupach, mogą oni doświadczyć nowego wymiaru elektromobilności. EQS 580 jest wtedy do ich dyspozycji. Maksymalnie 10-osobowe grupy, za pomocą słuchawek uczestniczą w prelekcji na temat EQS, co gwarantuje intymność. Nad prezentacją czuwa gotowy do odpowiedzi Doradca Handlowy. Klienci, którzy brali udział we wrocławskim wydarzeniu, potwierdzali, że to przeżycie wyjątkowe.

 

 

O "elektrykach" mówi się w sieci wiele, ale decyzji zakupowych nie podejmuje się przecież w oparciu o internetową narrację. Uważamy, że przetestowanie samochodu o napędzie elektrycznym stanowi podstawę do wyrobienia sobie o nim zdania! Dlatego zapraszamy już w tę sobotę (20.11) do poznańskiego salonu (9:00-14:00) na bliskie spotkanie z Supernovą ⭐.

 

Powrót do listy artykułów

2022-01-18

Kategoria: Mercedes-Benz 2021 BRABUS GLS 800

Czy model Mercedes-Benz GLS można udoskonalić? Największy spośród suvów z oferty marki łączy w sobie wiele pierwiastków. Na szczęście, dzięki gabarytom, mieszczą się wszystkie!

Przeczytaj artykuł

2022-01-05

Kategoria: Mercedes-Benz Premiera VISION EQXX

Jest piękny - design łączy pierwiastek nowoczesności z klasycznymi liniami sprzed 60 lat. Jest futurystyczny, ekologiczny, naszpikowany technologiami. Jest definicją pożądania.

Przeczytaj artykuł

2022-01-03

Kategoria: Mercedes-Benz SHOWREEL 2021 | Najlepsze podsumowanie roku

Ostatnich 12 miesięcy, jak zawsze zresztą, było dla nas bardzo pracowitych. Obejrzyj podsumowanie 2021 roku - przeżyj to z nami jeszcze raz.

Przeczytaj artykuł
×