eVito. Samochód dostawczy dla Twojej firmy.

Niezawodność auta, które sprosta wszystkim wyzwaniom i zapewni bezpieczeństwo transportowanemu ładunkowi oraz kierowcy, stanowi kluczowy czynnik przy wyborze samochodu w biznesie. eVito Furgon jest jednym z takich aut, które zagwarantują Ci pewność i skuteczności podczas krótkich, jak i długich tras. A czy kupno używanego eVito jest dobrym rozwiązaniem?

eVito. Samochód dostawczy dla Twojej firmy.

Jak najbardziej. Wybór używanego samochodu dostawczego nie musi wiązać się z nieprzyjemnościami i problemami. Kupno samochodu używanego powinno być świadomą decyzją, dlatego sprawdź wskazówki, które ułatwią Ci weryfikację aut używanych i dzięki temu unikniesz niepotrzebnego stresu.
Gdzie kupić takie auto? Najlepiej u autoryzowanego dealera, wtedy masz pewność, że samochód jest w najlepszej kondycji. Zapoznaj się z ofertą eVito w PreOwned, gdzie możesz kupić go teraz taniej aż o 117 446zł!
A dlaczego wybrać akurat eVito? Co on może dać Twojej firmie?

 

1. Niskie koszty eksploatacji: Brak tradycyjnego silnika spalinowego przekłada się na niższe koszty utrzymania pojazdu, co stanowi znaczącą oszczędność dla firmy.

2. Duża przestrzeń ładunkowa: eVito o długości 5,14 m i pojemności 6 m3 zapewnia mnóstwo miejsca na Twoje towary. A system szyn do mocowania ładunku gwarantuje bezpieczny transport nawet nieporęcznych i kłopotliwych ładunków.

3. Oszczędność czasu i wygoda: Do eVito Furgon zostały dodane innowacyjne rozwiązania techniczne, np. elektryczna obsługa drzwi przesuwnych, która zapewnia szybki dostęp do magazynu samochodu. To cecha, która jest szczególnie ważna dla osób potrzebujących stałego dostępu do transportowanego towaru.

3. Łatwiejszy załadunek i rozładunek: Dwuskrzydłowe tylne drzwi eVito, otwierające się na szerokość 180 stopni, ułatwiają przewóz dużych towarów. Ponadto do tylnych drzwi można bezproblemowo podjechać wózkiem widłowym, co bywa bardzo potrzebne podczas załadunku.

4. Bezpieczeństwo: eVito to wszechstronny pojazd dostawczy, który łączy w sobie ładowność z kompatybilnością. Wzbogacony o różnorodne funkcje bezpieczeństwa, np. cyfrowe lusterko wsteczne, które poszerza pole widzenia. Staje się to nieocenionym wsparciem podczas manewrowania w ciasnych miejskich przestrzeniach.


Ale to nie wszystkie zalety eVito, ponieważ w PreOwned w Duda-Cars są jeszcze dodatkowe powody, dlaczego warto kupić akurat to auto:

  1. Pakiet Gwarancyjny – dodatkowe 2 lata ubezpieczenia.
  2. Finansowanie – oferta zostanie indywidualnie dopasowana do Twoich wymagań i możliwości.
  3. Ubezpieczenie – możesz dobrać dodatkowe oferty ubezpieczenia pod Twoje potrzeby.
  4. Odkup – możemy odkupić Twój obecny samochód (niezależnie od marki) i wymienić go na niezawodnego eVito.
  5. Cena – w tym momencie możesz mieć fantastycznego eVito taniej aż o 117 446zł!

 

eVito Furgon, to samochód, któremu możesz zaufać. A wybór używanego modelu może być rozsądnym rozwiązaniem, tym bardziej że dzięki autoryzowanemu dealerowi Duda-Cars zyskujesz gwarancję najlepszej możliwej kondycji auta. Wejdź na stronę duda-cars.pl i umów się na spotkanie z naszym doradcą, który przedstawi Ci szczegóły oferty.

Powrót do listy artykułów
nowy CLA dla branży IT

2023-10-30

Kategoria: Mercedes-Benz Twój kod: CLA 200 FL za 1 440 zł netto miesięcznie.

Oferta zaprogramowana do Twoich potrzeb. Mercedes-Benz CLA 200 FL za 1 440 zł miesięcznie. Sprawdź kod tej propozycji – przekonaj się, że ten model będzie Twoim IDE.

Przeczytaj artykuł
Klasa C Duda Cars Wrocław

2023-10-05

Kategoria: Mercedes-Benz Design i motoryzacja – dwie pasje, jedna idea.

Ekonomia, która buduje przyszłość. W dobie zrównoważonego rozwoju i dbałości o środowisko, Mercedes-Benz Klasa C łączy w sobie luksus z odpowiedzialnością. A dzięki naszej specjalnej ofercie leasingowej, stanie się on dostępny dla każdego ambitnego architekta.

Przeczytaj artykuł
autopilot w Mercedes-EQ

2023-10-04

Kategoria: Mercedes-Benz Mercedes-Benz uruchamia system AUTOPILOTA

Kolejny raz Mercedes-Benz przekracza granice - tym razem technologiczne. Koncern uruchomił systemem autonomicznego AUTOPILOTA na rynku amerykańskim. Gotowa do produkcji wersja DRIVE PILOT zadebiutuje na drogach w Kalifornii i Nevadzie pod koniec bieżącego roku. Dostępny będzie w ograniczonej flocie sedanów EQS. Koncern planuje dalsze dostawy dla klientów w 2024 roku: DRIVE PILOT będzie oferowany w ramach subskrypcji w amerykańskim sklepie Mercedes me connect dla modeli Klasy S i EQS.

Przeczytaj artykuł
×