Jak dobrać odpowiedni fotelik samochodowy?

Zakup fotelika samochodowego to inwestycja, której wartości nie sposób ocenić. Fotelik ma bowiem za zadanie chronić to, co dla Ciebie najcenniejsze.

Foteliki samochodowe - bezpieczeństwo to podstawa!

Samochody marki Mercedes-Benz są znane ze swojej niezawodności. Nowoczesne technologie, systemy bezpieczeństwa i asystenci jazdy pozytywnie wpływają nie tylko na komfort podróży, ale także w sytuacjach kryzysowych oferują namacalną pomoc. Pomimo tego że auto jest sprawne, serwisowane i gwarantuje najwyższą jakość, nie możesz rezygnować z zakupu profesjonalnego fotelika dla Twojego dziecka. To nie fanaberia czy kolejna próba namówienia rodzica na niepotrzebny wydatek. Inwestycja w zdrowie i bezpieczeństwo Twojej pociechy to wartość, której nie sposób oszacować.

 

 

 

Jaki fotelik jest najbezpieczniejszy?

 

Nie ma tu żadnej filozofii. Największym gwarantem bezpieczeństwa jest fotelik zamocowany zgodnie z instrukcją obsługi (nie pomijaj jej przy montażu fotelika w aucie - co więcej, zostaw ją na przyszłość. Znajdziesz tam wskazówki dotyczące np. czyszczenia tapicerki) i nowy. Kupowanie używanych, z drugiej ręki rzeczy dla dzieci ma niemal same plusy, ale nie w przypadku fotelika. Dlaczego? To proste. Pełnię bezpieczeństwa może zagwarantować tylko ten fotelik, który nigdy nie brał udziału w zdarzeniu drogowym, a na uczciwość sprzedawców nie zawsze można liczyć. Pamiętaj też, że sam fakt naklejenia na fotelik pomarańczowej naklejki homologacyjnej nie świadczy o jego jakości, a już na pewno o bezpieczeństwie! Dlatego warto nabyć nowy sprzęt i nie mieć wątpliwości co do jego użyteczności.

 

Skorzystaj z promocji - ceny wybranych fotelików z ofery Duda-Cars zostały znacznie obniżone. 

SPRAWDŹhttps://bit.ly/DC_FOTELIKI

 

 

Gwarantem bezpiecznej podróży jest odpowiednie dopasowanie fotelika do wzrostu i wagi dziecka. Nie ma tutaj mowy o ustępstwach czy też kalkulowaniu marginesów! Stosowanie się do wytycznych producenta, który testował produkt (między innymi w testach zderzeniowych) to konieczność. A skoro producentem jest Mercedes-Benz, który również odpowiada za skonstrukowanie Twojego samochodu - czy nie lepiej mu zaufać w kwestii bezpieczeństwa? 

 

 

Kompatybilność samochód Mercedes-Benz z akcesoriami, jak na przykład foteliki dziecięce, jest niepodważalna i eliminuje błędy związane z zamontowaniem. Siedzenia marki Mercedes-Benz dostępne w sprzedaży w Duda-Cars posiadają system ISOFIX, który gwarantuje stabilne "połączenie" fotelika z samochodem. 

 

 

Przy wyborze fotelika skorzystaj z wiedzy specjalistów. Odwiedź salon Duda-Cars, gdzie Doradcy Działu Części i Akcesoriów z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. Większość z nich już jest rodzicami, dlatego znają Twoje obawy, potrzeby i wiedzą, na co zwrócić uwagę. Jeśli obok bezpieczeństwa cenną wartością jest dla Ciebie CZAS - skorzystaj z oferty zakupów online w sklepie Duda-Cars.

 

OFERTA: https://sklep.duda-cars.pl/kategoria/foteliki-dzieciece

Powrót do listy artykułów
wiosenna promocja w Duda-Cars

2023-03-15

Kategoria: Mercedes-Benz Wiosna w Duda-Cars!

Wiosna to nie tylko czas kompletowania garderoby....To także rewelacyjny czas na odświeżenie swojego samochodu! W Duda-Cars zaopatrzysz się w niezbędne gadżety i przeprowadzisz serwis przed sezonem.

Przeczytaj artykuł
portret Berthy Benz

2023-03-06

Kategoria: Mercedes-Benz It's (not) a man's world

Dzień Kobiet w Polsce stereotypowo jest łączony z okresem PRL. Znakiem rozpoznawczym święta - bukiet czerwonych goździków. Geneza Dnia Kobiet jest związana z trudem walki o emancypację... i zupełnie nieusłana kwiatami czy słodkimi pralinami.

Przeczytaj artykuł

2023-02-01

Kategoria: Mercedes-Benz EQS SUV. Stworzony z myślą o kobietach

Gdy Mercedes-Benz ogłaszał wprowadzenie na rynek swojego najnowszego modelu, EQS SUV, my nie mogliśmy się doczekać, gdy trafi do naszych salonów i oferty sprzedażowej. Zorganizowaliśmy sesję zdjęciową ukazując kobiecą, eteryczną odsłonę samochodu, konfrontując ją z jego siłą i postawną sylwetką. Zobacz efekty!

Przeczytaj artykuł
×