klasa c w206

Design i motoryzacja – dwie pasje, jedna idea.

Ekonomia, która buduje przyszłość. W dobie zrównoważonego rozwoju i dbałości o środowisko, Mercedes-Benz Klasa C łączy w sobie luksus z odpowiedzialnością. A dzięki naszej specjalnej ofercie leasingowej, stanie się on dostępny dla każdego ambitnego architekta. Już za 1 799 złotych netto!

Twoja Klasa C od 1799 zł. Atrakcyjne finansowanie w Duda-Cars.

Umów się na spotkanie z Doradcą, który zaprojektuje oferte specjalnie dla Ciebie.

 

Michał Łukasiński, Doradca Handlowy ds. Sprzedaży Flotowej Samochodów Osobowych

  • michal.lukasinski@duda-cars.mercedes-benz.pl
  • +48 885 703 189

 

Dlaczego wybrać Klasę C?

 

1. Design, który inspiruje. Każdy detal w Klasie C został zaprojektowany z myślą o harmonii i estetyce. Jego linie płyną jak rzeka przez miasto. Wsiadając do tego samochodu, wkraczasz do świata, w którym forma spotyka funkcję. Mercedes-Benz Klasa C to kwintesencja elegancji i nowoczesności. Za kierownicą tego samochodu poczujesz się jak w ultranowoczesnym biurze w centrum metropolii. Dzięki łatwemu parowaniu telefonu z wewnętrznymi multimediami pozostaniesz w kontakcie ze swoimi klientami i podwykonawcami.

 

2. Osiągi, które robią wrażenie. Dobrze zdajemy sobie sprawę, że Twoje życie to ciągłe wyzwania i nieustająca aktywność. Dlatego Klasa C została wyposażona w silniki o imponujących osiągach. Jeździsz płynnie, pewnie i efektywnie, a przyspieszenie i dynamika jazdy są porównywalne z najszybszymi windami w wieżowcach, które projektujesz. Jako architekt, dążysz do perfekcji. Mercedes-Benz Klasa C z jego mocnymi, ale jednocześnie oszczędnymi silnikami, odzwierciedla Twoje pragnienie doskonałości w każdym calu. To nie tylko środek transportu, ale odzwierciedlenie Twojej wizji świata.

 

3. Pojemność, która pomieści Twoje marzenia. Często musisz przewozić modele, próbki materiałów czy duże projekty? Nie ma problemu! Mercedes-Benz Klasa C ma przestronne wnętrze i bagażnik, który pomieści wszystko, co potrzebujesz. Mercedes-Benz Klasa C oferuje nie tylko przestronne wnętrze, ale również intuicyjnie rozmieszczone elementy kokpitu, dzięki czemu każda podróż staje się prawdziwym doświadczeniem.

 

4. Ekonomia na pierwszym miejscu. Architektura to nie tylko sztuka, ale też biznes. Oszczędność i efektywność to klucze do sukcesu. Dzięki atrakcyjnej ofercie leasingowej, jaką dla Ciebie przygotowaliśmy, oraz niskiemu zużyciu paliwa, Mercedes-Benz Klasa C stanie się inwestycją, która szybko się zwróci.

 

Architektura i motoryzacja – dwie pasje, jedna idea. Myśląc o architekturze miast takich jak Poznań czy Wrocław, widzimy połączenie tradycji z nowoczesnością. W budynkach tych miast kryje się historia, ale też przyszłość. Podobnie jest z Mercedesem-Benz Klasa C. To połączenie tradycyjnych wartości marki z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi.

 

Twoja Klasa C już za 1 799 złotych netto.

 

Zapraszamy do salonów Duda-Cars, aby przekonać się na własne oczy i doświadczyć wszystkich zalet Mercedes-Benz Klasy C. Skorzystaj ze specjalnej oferty biznesowej – nie tylko atrakcyjnych warunków leasingu, ale również konsultacji z naszymi ekspertami, którzy doradzą w wyborze najlepszej konfiguracji Twojej mobilnej przestrzeni. 

 

Jesteś zainteresowany, aby poznać szczegóły oferty?

Kliknij tutaj i skontaktuj się z naszym doradcą, który odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Powrót do listy artykułów
nowy CLA dla branży IT

2023-10-30

Kategoria: Mercedes-Benz Twój kod: CLA 200 FL za 1 440 zł netto miesięcznie.

Oferta zaprogramowana do Twoich potrzeb. Mercedes-Benz CLA 200 FL za 1 440 zł miesięcznie. Sprawdź kod tej propozycji – przekonaj się, że ten model będzie Twoim IDE.

Przeczytaj artykuł
autopilot w Mercedes-EQ

2023-10-04

Kategoria: Mercedes-Benz Mercedes-Benz uruchamia system AUTOPILOTA

Kolejny raz Mercedes-Benz przekracza granice - tym razem technologiczne. Koncern uruchomił systemem autonomicznego AUTOPILOTA na rynku amerykańskim. Gotowa do produkcji wersja DRIVE PILOT zadebiutuje na drogach w Kalifornii i Nevadzie pod koniec bieżącego roku. Dostępny będzie w ograniczonej flocie sedanów EQS. Koncern planuje dalsze dostawy dla klientów w 2024 roku: DRIVE PILOT będzie oferowany w ramach subskrypcji w amerykańskim sklepie Mercedes me connect dla modeli Klasy S i EQS.

Przeczytaj artykuł
×