Szara bluza z bawełny. Klasa G

Odzież Mercedes-Benz w Duda-Cars. Kolekcja #KochamyMercedesy

#KochamyMercedesy nie jest pustym sloganem. Nasza miłość do Mercedesów trwa nieprzerwanie od ponad 30 lat, a od 17 dzielimy się nią z Wami. Od teraz na kolejnym poziomie!

Kolekcja zaprojektowana i uszyta w Polsce

Od dzisiaj akcentujemy oddanie marce szerzej. I zapraszamy Was do czynnego udziału w grupie miłośników Mercedes-Benz. W ostatnich miesiącach prowadziliśmy wytężone prace nad powstaniem gadżetów z logo #KochamyMercedesy. Akcesoriów, które możecie sprezentować sobie lub innym miłośnikom trójramiennej gwiazdy! Dbamy o to, aby produkty z naszej autorskiej kolekcji były jak najwyższej jakości - jak reszta naszych usług.

 

Czarna koszulka i szara bluza z bawełny. Wyprodukowano w Polsce
Bluza i koszulka. Nadruk Klasa G. Wyprodukowane w Polsce. Kolekcja #KochamyMercedesy Duda-Cars.

 

Dlatego aż kilka miesięcy zajęło nam wybranie odpowiedniej tkaniny, szwalni, sposobu nadruku... Ale w końcu jest! Oficjalnie rozpoczynamy PRE-ORDER pierwszych egzemplarzy z kolekcji odzieży #KochamyMercedesy!

 

 1.  T-shirt z 100% bawełny najwyższej jakości. Zaprojektowany i uszyty w Polsce, we wrocławskiej szwalni. Ozdobiony unikatową grafiką, nadrukiem z legendarną Klasą G. Cena w preoderze: 189 zł.
 2.  Bluza z 100% bawełny o wysokiej gramaturze. Bluza także jest zaprojektowana i uszyta w Polsce, w tej samej szwalni. Ozdobiona jest tą samą grafiką i tak, jak koszulka, wykończona jest skórzaną naszywką. Cena w preoderze: 259 zł. ZAMÓW: https://sklep.duda-cars.pl/pl/p/Bluza-KochamyMercedesy/2166
   

#KochamyMercedesy

 

"Są samochody i są Mercedesy" - to jedno z głównych haseł przyświecających działalności Duda-Cars. Kochamy samochody Mercedes-Benz z wielu powodów. Do najważniejszych należy zaliczyć:

 

 • historię samej marki i jej wkład w rozwój motorsportu,
 • design i piękno samochodów,
 • innowacyjne technologie, otwartość na nowe rozwiązania,
 • komfort w podróżowaniu i zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim uczestnikom ruchu - nie tylko na pokładzie Mercedes-Benz,
 • poczucie przynależności do grupy właścicieli Mercedesów, dla których ich samochody to nie tylko wyraz prestiżu.

 

Trzy lata temu podjęliśmy decyzję o utworzeniu submarki #KochamyMercedesy. Od tego momentu wszystkie podarunki serwisowe czy autorskie gadżety sygnowaliśmy tym hasłem. Na pewno w swoich zasobach macie płócienne torby czy ciepłe skarpetki, które wręczaliśmy klientom serwisu. Możecie się delektować kawą serwowaną w kubku #KochamyMercedesy w zaciszu domowego ogniska. Kolorowanki dla Waszych pociech, które dostępne są u Front Assistants w salonach również dumnie głoszą, że Mercedesy to nasza miłość. 

 

 

Film z produkcji: backstage

 

 

Kolekcja Duda-Cars

 

Nie tylko odzież, ale także gadżety - zobacz kolekcję. Co ważne całość powstała w Polsce! Jesteśmy z tego bardzo dumni z wielu powodów - ograniczamy zanieczyszczenie środowiska, zatrzymujemy kapitał w Polsce, a co więcej - potwierdzamy tym swoje zaangażowanie w lokalne inicjatywy i współpracę z partnerami biznesowymi. Do asortymentu dostępnego w sprzedaży w sklepie online Duda-Cars zaliczają się także:

 

 1. Piórniki wykonane z nieużywanego baneru! Stworzyliśmy piórniki w duchu upcyclingu, czyli w dbałości o naturę, z ponownym wykorzystaniem surowców.
 2. Breloki z zawieszką #KochamyMercedesy.

 

Brelok i piórnik Kochamy Mercedesy
Piórnik wykonany z upcyclingowanego baneru. Brelok zaprojektowany i wyprodukowany w Polsce. Kolekcja #KochamyMercedesy Duda-Cars.
Powrót do listy artykułów
Wnętrze 190SL

2022-09-13

Kategoria: Mercedes-Benz Nowy Mercedes-AMG SL w Duda-Cars

SL to znany na całym świecie znak rozpoznawczy wyjątkowej tradycji samochodów sportowych Mercedes-Benz. Od 70 lat skrót ten oznacza “sportowy i lekki” (niem. sport-leicht), jest synonimem prędkości i dynamiki w motoryzacji. Dzisiaj, po 7 (szczęśliwych) dekadach historia SL zatacza pętlę, niczym na torze wyścigowym.

Przeczytaj artykuł
Nowy elektryczny SUV Mercedes-Benz

2022-09-07

Kategoria: Mercedes-Benz Nowy EQS SUV

W Mercedes-Benz nie lubimy próżni. Oferta marki jest szeroka i odpowiadająca na potrzeby wielu grup odbiorców. Dbamy o to, by nasze portfolio sprostało Waszym oczekiwaniom – różnimy się, lubimy personalizować rzeczywistość. Nie zamykamy się na kilka możliwości, dajemy Wam całe multum. Gamę elektrycznych SUV zasilił nowy model: EQS SUV.

Przeczytaj artykuł
×