Kolekcja odzieży BRABUS tylko w Duda-Cars

Pierwszy dealer w Polsce z ofertą sprzedaży kolekcji Brabus. Duda-Cars prezentuje wyjątkową odzież i dodatki sygnowane logo najmocarniejszej marki motoryzacyjnej.

Oryginalne ubrania Brabus tylko w Duda-Cars

Przez lata marka Brabus, która na rynku motoryzacyjnym funkcjonuje już 45 lat, wypracowała pozycję lidera w zakresie modyfikacji samochodów (o historii marki Brabus przeczytasz tutaj). Mercedesy, które wchodzą w mariaż z Brabusem, to samochody pełne mocy, o najlepszych osiągach, wielkich gabarytach i agresywnym designie. Zamknij oczy i pomyśl „Brabus”. Co widzisz? Muskulaturę, konie mechaniczne, ogromne pojemności. Słyszysz donośny dźwięk motoru. Zachwycający design, emblematy wskazujące na markę tunera.

 

 

Brabus to nie tylko tuning. Brabus to lifestyle

 

Tak faktycznie jest. Jeżdżąc samochodem poddanym modyfikacjom Brabus musisz lubić emocje za kołem kierownicy, głośny tembr silnika. Musisz przepadać za tym, że przechodnie zawieszają wzrok na bryle Twojego auta. Że robią mu zdjęcia. Musisz liczyć się z tym, że samochód zainteresuje każdego – nawet osobę, która nie zna się na motoryzacji.

 

 

Kolekcja Brabus dostępna w Duda-Cars

 

Kliknij tu i zobacz produkty w sprzedaży. Brabus wychodzi naprzeciw Twoim oczekiwaniom. A Duda-Cars razem z nim. Zaakcentuj swoją relację z marką Brabus – niech towarzyszy Ci także poza trasą. W Duda-Cars dostępna jest w sprzedaży kolekcja odzieży Brabus. Jakość odszycia jest wprost proporcjonalna do jakości wykonania modyfikacji samochodów – najwyższej jakości bawełna o grubym chwycie, oversize’owe kroje o mocnych przeszyciach. Charakterystyczny design i najwyższej jakości nadruk z logo Brabus.

 

Poznaj kolekcję odzieży i akcesoriów dostępnych online i stacjonarnie w salonach Duda-Cars we Wrocławiu, Poznaniu i Lesznie. Obejrzyj zdjęcia z sesji, którą wykonaliśmy z udziałem naszych pracowników - Mateusza i Stanisława, Logistyków z salonu we Wrocławiu.

Powrót do listy artykułów

2022-05-25

Kategoria: Mercedes-Benz Spotkanie z klientami | Oskar Zięta w Poznaniu

Chcesz być na bieżąco i otrzymywać zaproszenia na spotkania poza salonami Duda-Cars? Zostaw nam do siebie kontakt - napisz na: zaproszenia@duda-cars.mercedes-benz.pl

Przeczytaj artykuł

2022-05-23

Kategoria: Mercedes-Benz Prezenty na Dzień Dziecka | Poradnik Duda-Cars

Dzień Dziecka w Polsce zaczęto obchodzić około 1929 roku. Popularne święto w dwudziestowiecznej wersji wyglądało zgoła inaczej. Wówczas związane było z Kościołem Katolickim. Rano dzieci i rodzice szli na mszę, a później do szkoły, w której odbywały się przedstawienia.

Przeczytaj artykuł

2022-05-20

Kategoria: Mercedes-Benz Prezenty na Dzień Ojca | Duda-Cars

Dzień Ojca w Polsce obchodzimy 23 czerwca i podobnie, jak Dzień Matki jest wyrazem szacunku i podziękowań dla rodziców, za trud włożony w nasze wychowanie. Jak go uczcić? Najlepiej trafionym upominkiem!

Przeczytaj artykuł
×