Kolekcja odzieży BRABUS tylko w Duda-Cars

Pierwszy dealer w Polsce z ofertą sprzedaży kolekcji Brabus. Duda-Cars prezentuje wyjątkową odzież i dodatki sygnowane logo najmocarniejszej marki motoryzacyjnej.

Oryginalne ubrania Brabus tylko w Duda-Cars

Przez lata marka Brabus, która na rynku motoryzacyjnym funkcjonuje już 45 lat, wypracowała pozycję lidera w zakresie modyfikacji samochodów (o historii marki Brabus przeczytasz tutaj). Mercedesy, które wchodzą w mariaż z Brabusem, to samochody pełne mocy, o najlepszych osiągach, wielkich gabarytach i agresywnym designie. Zamknij oczy i pomyśl „Brabus”. Co widzisz? Muskulaturę, konie mechaniczne, ogromne pojemności. Słyszysz donośny dźwięk motoru. Zachwycający design, emblematy wskazujące na markę tunera.

 

 

Brabus to nie tylko tuning. Brabus to lifestyle

 

Tak faktycznie jest. Jeżdżąc samochodem poddanym modyfikacjom Brabus musisz lubić emocje za kołem kierownicy, głośny tembr silnika. Musisz przepadać za tym, że przechodnie zawieszają wzrok na bryle Twojego auta. Że robią mu zdjęcia. Musisz liczyć się z tym, że samochód zainteresuje każdego – nawet osobę, która nie zna się na motoryzacji.

 

 

Kolekcja Brabus dostępna w Duda-Cars

 

Kliknij tu i zobacz produkty w sprzedaży. Brabus wychodzi naprzeciw Twoim oczekiwaniom. A Duda-Cars razem z nim. Zaakcentuj swoją relację z marką Brabus – niech towarzyszy Ci także poza trasą. W Duda-Cars dostępna jest w sprzedaży kolekcja odzieży Brabus. Jakość odszycia jest wprost proporcjonalna do jakości wykonania modyfikacji samochodów – najwyższej jakości bawełna o grubym chwycie, oversize’owe kroje o mocnych przeszyciach. Charakterystyczny design i najwyższej jakości nadruk z logo Brabus.

 

Poznaj kolekcję odzieży i akcesoriów dostępnych online i stacjonarnie w salonach Duda-Cars we Wrocławiu, Poznaniu i Lesznie. Obejrzyj zdjęcia z sesji, którą wykonaliśmy z udziałem naszych pracowników - Mateusza i Stanisława, Logistyków z salonu we Wrocławiu.

Powrót do listy artykułów
Wnętrze 190SL

2022-09-13

Kategoria: Mercedes-Benz Nowy Mercedes-AMG SL w Duda-Cars

SL to znany na całym świecie znak rozpoznawczy wyjątkowej tradycji samochodów sportowych Mercedes-Benz. Od 70 lat skrót ten oznacza “sportowy i lekki” (niem. sport-leicht), jest synonimem prędkości i dynamiki w motoryzacji. Dzisiaj, po 7 (szczęśliwych) dekadach historia SL zatacza pętlę, niczym na torze wyścigowym.

Przeczytaj artykuł
Nowy elektryczny SUV Mercedes-Benz

2022-09-07

Kategoria: Mercedes-Benz Nowy EQS SUV

W Mercedes-Benz nie lubimy próżni. Oferta marki jest szeroka i odpowiadająca na potrzeby wielu grup odbiorców. Dbamy o to, by nasze portfolio sprostało Waszym oczekiwaniom – różnimy się, lubimy personalizować rzeczywistość. Nie zamykamy się na kilka możliwości, dajemy Wam całe multum. Gamę elektrycznych SUV zasilił nowy model: EQS SUV.

Przeczytaj artykuł
Koszulka z bawełny. Klasa G Duda-Cars

2022-08-24

Kategoria: Mercedes-Benz Odzież Mercedes-Benz w Duda-Cars. Kolekcja #KochamyMercedesy

#KochamyMercedesy nie jest pustym sloganem. Nasza miłość do Mercedesów trwa nieprzerwanie od ponad 30 lat, a od 17 dzielimy się nią z Wami. Od teraz na kolejnym poziomie!

Przeczytaj artykuł
×