Kolekcja odzieży BRABUS tylko w Duda-Cars

Pierwszy dealer w Polsce z ofertą sprzedaży kolekcji Brabus. Duda-Cars prezentuje wyjątkową odzież i dodatki sygnowane logo najmocarniejszej marki motoryzacyjnej.

Oryginalne ubrania Brabus tylko w Duda-Cars

Przez lata marka Brabus, która na rynku motoryzacyjnym funkcjonuje już 45 lat, wypracowała pozycję lidera w zakresie modyfikacji samochodów (o historii marki Brabus przeczytasz tutaj). Mercedesy, które wchodzą w mariaż z Brabusem, to samochody pełne mocy, o najlepszych osiągach, wielkich gabarytach i agresywnym designie. Zamknij oczy i pomyśl „Brabus”. Co widzisz? Muskulaturę, konie mechaniczne, ogromne pojemności. Słyszysz donośny dźwięk motoru. Zachwycający design, emblematy wskazujące na markę tunera.

 

 

Brabus to nie tylko tuning. Brabus to lifestyle

 

Tak faktycznie jest. Jeżdżąc samochodem poddanym modyfikacjom Brabus musisz lubić emocje za kołem kierownicy, głośny tembr silnika. Musisz przepadać za tym, że przechodnie zawieszają wzrok na bryle Twojego auta. Że robią mu zdjęcia. Musisz liczyć się z tym, że samochód zainteresuje każdego – nawet osobę, która nie zna się na motoryzacji.

 

 

Kolekcja Brabus dostępna w Duda-Cars

 

Kliknij tu i zobacz produkty w sprzedaży. Brabus wychodzi naprzeciw Twoim oczekiwaniom. A Duda-Cars razem z nim. Zaakcentuj swoją relację z marką Brabus – niech towarzyszy Ci także poza trasą. W Duda-Cars dostępna jest w sprzedaży kolekcja odzieży Brabus. Jakość odszycia jest wprost proporcjonalna do jakości wykonania modyfikacji samochodów – najwyższej jakości bawełna o grubym chwycie, oversize’owe kroje o mocnych przeszyciach. Charakterystyczny design i najwyższej jakości nadruk z logo Brabus.

 

Poznaj kolekcję odzieży i akcesoriów dostępnych online i stacjonarnie w salonach Duda-Cars we Wrocławiu, Poznaniu i Lesznie. Obejrzyj zdjęcia z sesji, którą wykonaliśmy z udziałem naszych pracowników - Mateusza i Stanisława, Logistyków z salonu we Wrocławiu.

Powrót do listy artykułów
nowy CLA dla branży IT

2023-10-30

Kategoria: Mercedes-Benz Twój kod: CLA 200 FL za 1 440 zł netto miesięcznie.

Oferta zaprogramowana do Twoich potrzeb. Mercedes-Benz CLA 200 FL za 1 440 zł miesięcznie. Sprawdź kod tej propozycji – przekonaj się, że ten model będzie Twoim IDE.

Przeczytaj artykuł
Klasa C Duda Cars Wrocław

2023-10-05

Kategoria: Mercedes-Benz Design i motoryzacja – dwie pasje, jedna idea.

Ekonomia, która buduje przyszłość. W dobie zrównoważonego rozwoju i dbałości o środowisko, Mercedes-Benz Klasa C łączy w sobie luksus z odpowiedzialnością. A dzięki naszej specjalnej ofercie leasingowej, stanie się on dostępny dla każdego ambitnego architekta.

Przeczytaj artykuł
autopilot w Mercedes-EQ

2023-10-04

Kategoria: Mercedes-Benz Mercedes-Benz uruchamia system AUTOPILOTA

Kolejny raz Mercedes-Benz przekracza granice - tym razem technologiczne. Koncern uruchomił systemem autonomicznego AUTOPILOTA na rynku amerykańskim. Gotowa do produkcji wersja DRIVE PILOT zadebiutuje na drogach w Kalifornii i Nevadzie pod koniec bieżącego roku. Dostępny będzie w ograniczonej flocie sedanów EQS. Koncern planuje dalsze dostawy dla klientów w 2024 roku: DRIVE PILOT będzie oferowany w ramach subskrypcji w amerykańskim sklepie Mercedes me connect dla modeli Klasy S i EQS.

Przeczytaj artykuł
×