Kolekcja odzieży BRABUS tylko w Duda-Cars

Pierwszy dealer w Polsce z ofertą sprzedaży kolekcji Brabus. Duda-Cars prezentuje wyjątkową odzież i dodatki sygnowane logo najmocarniejszej marki motoryzacyjnej.

Oryginalne ubrania Brabus tylko w Duda-Cars

Przez lata marka Brabus, która na rynku motoryzacyjnym funkcjonuje już 45 lat, wypracowała pozycję lidera w zakresie modyfikacji samochodów (o historii marki Brabus przeczytasz tutaj). Mercedesy, które wchodzą w mariaż z Brabusem, to samochody pełne mocy, o najlepszych osiągach, wielkich gabarytach i agresywnym designie. Zamknij oczy i pomyśl „Brabus”. Co widzisz? Muskulaturę, konie mechaniczne, ogromne pojemności. Słyszysz donośny dźwięk motoru. Zachwycający design, emblematy wskazujące na markę tunera.

 

 

Brabus to nie tylko tuning. Brabus to lifestyle

 

Tak faktycznie jest. Jeżdżąc samochodem poddanym modyfikacjom Brabus musisz lubić emocje za kołem kierownicy, głośny tembr silnika. Musisz przepadać za tym, że przechodnie zawieszają wzrok na bryle Twojego auta. Że robią mu zdjęcia. Musisz liczyć się z tym, że samochód zainteresuje każdego – nawet osobę, która nie zna się na motoryzacji.

 

 

Kolekcja Brabus dostępna w Duda-Cars

 

Kliknij tu i zobacz produkty w sprzedaży. Brabus wychodzi naprzeciw Twoim oczekiwaniom. A Duda-Cars razem z nim. Zaakcentuj swoją relację z marką Brabus – niech towarzyszy Ci także poza trasą. W Duda-Cars dostępna jest w sprzedaży kolekcja odzieży Brabus. Jakość odszycia jest wprost proporcjonalna do jakości wykonania modyfikacji samochodów – najwyższej jakości bawełna o grubym chwycie, oversize’owe kroje o mocnych przeszyciach. Charakterystyczny design i najwyższej jakości nadruk z logo Brabus.

 

Poznaj kolekcję odzieży i akcesoriów dostępnych online i stacjonarnie w salonach Duda-Cars we Wrocławiu, Poznaniu i Lesznie. Obejrzyj zdjęcia z sesji, którą wykonaliśmy z udziałem naszych pracowników - Mateusza i Stanisława, Logistyków z salonu we Wrocławiu.

Powrót do listy artykułów
wiosenna promocja w Duda-Cars

2023-03-15

Kategoria: Mercedes-Benz Wiosna w Duda-Cars!

Wiosna to nie tylko czas kompletowania garderoby....To także rewelacyjny czas na odświeżenie swojego samochodu! W Duda-Cars zaopatrzysz się w niezbędne gadżety i przeprowadzisz serwis przed sezonem.

Przeczytaj artykuł
portret Berthy Benz

2023-03-06

Kategoria: Mercedes-Benz It's (not) a man's world

Dzień Kobiet w Polsce stereotypowo jest łączony z okresem PRL. Znakiem rozpoznawczym święta - bukiet czerwonych goździków. Geneza Dnia Kobiet jest związana z trudem walki o emancypację... i zupełnie nieusłana kwiatami czy słodkimi pralinami.

Przeczytaj artykuł

2023-02-01

Kategoria: Mercedes-Benz EQS SUV. Stworzony z myślą o kobietach

Gdy Mercedes-Benz ogłaszał wprowadzenie na rynek swojego najnowszego modelu, EQS SUV, my nie mogliśmy się doczekać, gdy trafi do naszych salonów i oferty sprzedażowej. Zorganizowaliśmy sesję zdjęciową ukazując kobiecą, eteryczną odsłonę samochodu, konfrontując ją z jego siłą i postawną sylwetką. Zobacz efekty!

Przeczytaj artykuł
×