Myjnia samochodowa Duda-Cars

Kosmetyki do pielęgnacji Mercedes-Benz

Kiedy ostatnio robiła/eś swojemu Mercedesowi SPA day? Dbaj o gwiazdę regularnie, dzięki czemu dłużej będzie świecić swoim blaskiem. W ofercie Duda-Cars znajdziesz kosmetyki samochodowe kompatybilne z Twoim Mercedes-Benz.

Domowy detailing Mercedes-Benz

Dbasz o mechaniczną sprawność swojego Mercedesa regularnie serwisując go w Duda-Cars. Zadbaj także o jego wygląd! Utrzymanie dobrej kondycji karoserii i wnętrza samochodu opłaci się na wielu poziomach. Twój Mercedes-Benz dłużej będzie cieszył Twoje oko, a także zyska na wartości, z chwilą w której zapadnie decyzja o jego sprzedaży (i kupnie nowego). Przy okazji nadmienimy, że w Duda-Cars oferujemy usługę odkupu samochodów.

 

Kosmetyki do pielęgnacji samochodów

 

 

Dbanie o czystość samochodu nie zna pory roku - czujmym trzeba być zawsze. Zmieniająca się aura to także zmieniające się czynniki zanieczyszczające karoserię i wnętrze Mercedesa. Latem zainwestuj w niezbędnik Mercedes-Benz czyli:

 

  1. Intensywny płyn do mycia szyb skutecznie usuwa zabrudzenia drogowe, silikony, sadzę po spalinach i gorący wosk. Płyn wspomaga cichą pracę wycieraczek, chroni powierzchnie lakierowane i z tworzyw sztucznych. Produkt jest przeznaczonych do zewnętrznych powierzchni nadwozia należy stosować po każdej wymianie piór wycieraczek oraz po myciu pojazdu.

  2. Letni koncentrat płynu do spryskiwaczy, czyści szyby z brudu drogowego w każdych warunkach pogodowych. Szybko i dokładnie eliminuje smugi spowodowane wysychaniem i konserwantami z myjni. 40 ml koncentratu SummerFit = 4 litry płynu do spryskiwaczy.

  3. Środek do czyszczenia dachu w kabriolecie Mercedes-Benz. Preparat jest przeznaczony do użytku zarówno wewnątrz, jak i zewnątrz pojazdu. Usuwa brud, nikotynę, szczątki owadów i ptasie odchody.

  4. Sprawy do impregnacji dachu w kabriolecie. Środek ochrania i konserwuje. Powoduje gładkość i przewiewność tkaniny, odświeża kolor i nadaje mu intensywności.

  5. Szampon do karoserii. Szampon samochodowy ochrania przed powstawaniem rdzy nalotowej na lakierze, materiałach syntetycznych, elementach chromowych i szklanych. Produkt jest łatwy w użyciu dzięki głowicy dozującej. Regularne użytkowanie wpływa ochronnie na lakier.

 

 

Jeśli dopiero kupiła/eś nowego Mercedesa - rozpocznij jego pielęgnację od zaraz. W ofercie Duda-Cars znajdziesz środki do mycia i zabezpieczenia świeżego lakieru, preparaty do impregnacji skóry i kokpitu, nabłyszczenia i zabezpieczenia powierzchni felg.

 

Letni przegląd: dezynfekcja klimatyzacji

 

Zadbaj o swojego Mercedesa oddając go w ręce profesjonalistów. W serwisach Duda-Cars w Poznaniu, Lesznie, Wrocławiu czy Golęczewie przeprowadzimy letni przegląd, abyś bezpiecznie, sprawnie i komfortowo podróżował podczas wakacji. Wykonamy czyszczenie i dezynfekcję klimatyzacji oraz uzupełnienie środka chłodzącego. Przygotujemy Twojego Mercedesa do drogi. Zlecimy mycie samochodu - wszystkie procesy odbędą się w jednym miejscu.

 

Umów się na wizytę serwisową - kliknij tu wybierając Duda-Cars lub skojrzystaj z aplikacji Mercedes me.

 

 

Zakup Umweltzone w Mercedes-Benz 

 

Planujesz weekend w Berlinie? Czy wiesz, że w salonach Duda-Cars możesz kupić naklejkę upoważniającą do wjazdu do Umweltzone? 

 

Strefa Umweltzone w Berlinie została wprowadzona w styczniu 2008 i od tego czasu wjazd do niej możliwy jest jedynie z Plakietką ekologiczną Umweltzone. Granicę strefy wyznacza wewnętrzny ring kolejki S-Bahn (niem. Berliner Ringbahn), tzw. głowa psa (niem. Hundekopf lub Großer Hundekopf). Autostrada A100, która miejscami przebiega przez teren zielonej strefy, jest z niej wyłączona – możesz się nią poruszać bez Plakietki Umweltzone.

 

Plakietki można kupić na miejscu w Berlinie, ale warto się zaopatrzyć w Duda-Cars z wyprzedzeniem. Zapraszamy do kontaktu z Recepcją Salonu i Recepcją Serwisu.

Powrót do listy artykułów
Kubek #KochamyMercedesy i karty Legends

2022-11-07

Kategoria: Mercedes-Benz Świąteczne prezenty: poradnik

Kiedy temperatura na dworze spada, w naszych domach robi się ciepło i przytulnie. Rodzinne spotkania w okresie świątecznym to wyjątkowe momenty. Pełne miłości i bliskości… Kiedy z ukochanymi zasiadamy przy stole zastawionym ulubionymi przysmakami mamy wrażenie, że czas się na chwilę zatrzymał. Czy można zatrzymać go na dłużej? Nie, ale trafiony prezent może stać się symbolem takich momentów.

Przeczytaj artykuł
Mandaty 2022 recydywa

2022-10-13

Kategoria: Mercedes-Benz Zmiany w taryfikatorze mandatów

Od 17 września br. za naruszenie przepisów ruchu drogowego kierowca będzie mógł dostać nawet 15 punktów karnych, dotychczas maksymalna liczba punktów za niektóre wykroczenia wynosiła 10. W nowym taryfikatorze punktów karnych wyszczególniono wykroczenia, za które kierowca będzie mógł otrzymać jednorazowo 15 punktów karnych.

Przeczytaj artykuł
X Aukcja Numizmatyczna we Wrocławiu

2022-10-04

Kategoria: Mercedes-Benz Inwestowanie w klasyczne Mercedes-Benz

Klasyczne Mercedes-Benz to nie tylko historia technologii. To nie tylko piękne projekty i design. To nawet nie tylko sztuka użytkowa. Dzisiaj to także rosnąca wartość i doskonały sposób na niekonwencjonalną lokatę kapitału!

Przeczytaj artykuł
×