Myjnia samochodowa Duda-Cars

Kosmetyki do pielęgnacji Mercedes-Benz

Kiedy ostatnio robiła/eś swojemu Mercedesowi SPA day? Dbaj o gwiazdę regularnie, dzięki czemu dłużej będzie świecić swoim blaskiem. W ofercie Duda-Cars znajdziesz kosmetyki samochodowe kompatybilne z Twoim Mercedes-Benz.

Domowy detailing Mercedes-Benz

Dbasz o mechaniczną sprawność swojego Mercedesa regularnie serwisując go w Duda-Cars. Zadbaj także o jego wygląd! Utrzymanie dobrej kondycji karoserii i wnętrza samochodu opłaci się na wielu poziomach. Twój Mercedes-Benz dłużej będzie cieszył Twoje oko, a także zyska na wartości, z chwilą w której zapadnie decyzja o jego sprzedaży (i kupnie nowego). Przy okazji nadmienimy, że w Duda-Cars oferujemy usługę odkupu samochodów.

 

Kosmetyki do pielęgnacji samochodów

 

 

Dbanie o czystość samochodu nie zna pory roku - czujmym trzeba być zawsze. Zmieniająca się aura to także zmieniające się czynniki zanieczyszczające karoserię i wnętrze Mercedesa. Latem zainwestuj w niezbędnik Mercedes-Benz czyli:

 

  1. Intensywny płyn do mycia szyb skutecznie usuwa zabrudzenia drogowe, silikony, sadzę po spalinach i gorący wosk. Płyn wspomaga cichą pracę wycieraczek, chroni powierzchnie lakierowane i z tworzyw sztucznych. Produkt jest przeznaczonych do zewnętrznych powierzchni nadwozia należy stosować po każdej wymianie piór wycieraczek oraz po myciu pojazdu.

  2. Letni koncentrat płynu do spryskiwaczy, czyści szyby z brudu drogowego w każdych warunkach pogodowych. Szybko i dokładnie eliminuje smugi spowodowane wysychaniem i konserwantami z myjni. 40 ml koncentratu SummerFit = 4 litry płynu do spryskiwaczy.

  3. Środek do czyszczenia dachu w kabriolecie Mercedes-Benz. Preparat jest przeznaczony do użytku zarówno wewnątrz, jak i zewnątrz pojazdu. Usuwa brud, nikotynę, szczątki owadów i ptasie odchody.

  4. Sprawy do impregnacji dachu w kabriolecie. Środek ochrania i konserwuje. Powoduje gładkość i przewiewność tkaniny, odświeża kolor i nadaje mu intensywności.

  5. Szampon do karoserii. Szampon samochodowy ochrania przed powstawaniem rdzy nalotowej na lakierze, materiałach syntetycznych, elementach chromowych i szklanych. Produkt jest łatwy w użyciu dzięki głowicy dozującej. Regularne użytkowanie wpływa ochronnie na lakier.

 

 

Jeśli dopiero kupiła/eś nowego Mercedesa - rozpocznij jego pielęgnację od zaraz. W ofercie Duda-Cars znajdziesz środki do mycia i zabezpieczenia świeżego lakieru, preparaty do impregnacji skóry i kokpitu, nabłyszczenia i zabezpieczenia powierzchni felg.

 

Letni przegląd: dezynfekcja klimatyzacji

 

Zadbaj o swojego Mercedesa oddając go w ręce profesjonalistów. W serwisach Duda-Cars w Poznaniu, Lesznie, Wrocławiu czy Golęczewie przeprowadzimy letni przegląd, abyś bezpiecznie, sprawnie i komfortowo podróżował podczas wakacji. Wykonamy czyszczenie i dezynfekcję klimatyzacji oraz uzupełnienie środka chłodzącego. Przygotujemy Twojego Mercedesa do drogi. Zlecimy mycie samochodu - wszystkie procesy odbędą się w jednym miejscu.

 

Umów się na wizytę serwisową - kliknij tu wybierając Duda-Cars lub skojrzystaj z aplikacji Mercedes me.

 

 

Zakup Umweltzone w Mercedes-Benz 

 

Planujesz weekend w Berlinie? Czy wiesz, że w salonach Duda-Cars możesz kupić naklejkę upoważniającą do wjazdu do Umweltzone? 

 

Strefa Umweltzone w Berlinie została wprowadzona w styczniu 2008 i od tego czasu wjazd do niej możliwy jest jedynie z Plakietką ekologiczną Umweltzone. Granicę strefy wyznacza wewnętrzny ring kolejki S-Bahn (niem. Berliner Ringbahn), tzw. głowa psa (niem. Hundekopf lub Großer Hundekopf). Autostrada A100, która miejscami przebiega przez teren zielonej strefy, jest z niej wyłączona – możesz się nią poruszać bez Plakietki Umweltzone.

 

Plakietki można kupić na miejscu w Berlinie, ale warto się zaopatrzyć w Duda-Cars z wyprzedzeniem. Zapraszamy do kontaktu z Recepcją Salonu i Recepcją Serwisu.

Powrót do listy artykułów
nowy CLA dla branży IT

2023-10-30

Kategoria: Mercedes-Benz Twój kod: CLA 200 FL za 1 440 zł netto miesięcznie.

Oferta zaprogramowana do Twoich potrzeb. Mercedes-Benz CLA 200 FL za 1 440 zł miesięcznie. Sprawdź kod tej propozycji – przekonaj się, że ten model będzie Twoim IDE.

Przeczytaj artykuł
Klasa C Duda Cars Wrocław

2023-10-05

Kategoria: Mercedes-Benz Design i motoryzacja – dwie pasje, jedna idea.

Ekonomia, która buduje przyszłość. W dobie zrównoważonego rozwoju i dbałości o środowisko, Mercedes-Benz Klasa C łączy w sobie luksus z odpowiedzialnością. A dzięki naszej specjalnej ofercie leasingowej, stanie się on dostępny dla każdego ambitnego architekta.

Przeczytaj artykuł
autopilot w Mercedes-EQ

2023-10-04

Kategoria: Mercedes-Benz Mercedes-Benz uruchamia system AUTOPILOTA

Kolejny raz Mercedes-Benz przekracza granice - tym razem technologiczne. Koncern uruchomił systemem autonomicznego AUTOPILOTA na rynku amerykańskim. Gotowa do produkcji wersja DRIVE PILOT zadebiutuje na drogach w Kalifornii i Nevadzie pod koniec bieżącego roku. Dostępny będzie w ograniczonej flocie sedanów EQS. Koncern planuje dalsze dostawy dla klientów w 2024 roku: DRIVE PILOT będzie oferowany w ramach subskrypcji w amerykańskim sklepie Mercedes me connect dla modeli Klasy S i EQS.

Przeczytaj artykuł
×