Nowy właściciel voyager Group w Poznaniu

Voyager Group dołączył do Duda-Cars

Dwie doświadczone w branży motoryzacyjnej spółki: Duda-Cars, autoryzowany dealer i serwis Mercedes-Benz oraz Voyager Group, mający w swoim portfolio także takie marki, jak: Mazda, Jeep i Alfa Romeo, są od lutego br. własnością Marii i Marcina Duda, stojących na czele Duda-Cars.

Łączymy się. Nowa lokalizacja Duda-Cars w Poznaniu

Synergia doświadczeń, podobny system wartości obu organizacji o rodzinnej genezie oraz zorientowanie Duda-Cars na partnerskie relacje i wdrażanie nowoczesnych rozwiązań to elementy składające się na przemyślaną strategię integracji dwóch marek. "O Duda-Cars myślimy przyszłościowo, stawiając sobie za cel dalszy rozwój marki i pracowników. Pomimo upływu wielu lat pozostajemy organizacją o rodzinnej genezie" - właściciele Duda-Cars, Maria i Marcin Duda, podkreślają, jak ważni są dla nich ludzie, a także wartości i długofalowe podejście do prowadzonej działalności. 

 

Duda-Cars i Voyager Group – połączenie z myślą o ludziach i rozwoju 

 

Łączenie Duda-Cars i Voyager Group odbywa się z zachowaniem tożsamości obu marek: autoryzowany serwis samochodowy Mercedes-Benz wchodzi w struktury Duda-Cars, natomiast pozostałe marki z dotychczasowego portfolio Voyager Group, nadal będą funkcjonować pod tą samą marką dealerską - Voyager Group. Połączenie tych dwóch organizacji to także korzyść dla klientów obu spółek, którzy zyskują dostęp do nowych usług, marek oraz wypracowanych, wysokich standardów obsługi i dodatkowych benefitów.  

 

Kierowanie się wartościami stanowi dla nas podstawę prowadzenia działalności. Odwadze do wprowadzania zmian i wdrażania nowych pomysłów, towarzyszą takie wartości, jak: troska, szacunek i wiarygodność. Kierujemy się nimi w relacjach z klientami, pracownikami, społecznością lokalną oraz partnerami biznesowymi. O naszej organizacji myślimy perspektywicznie, a z Voyager Group pragniemy stworzyć jeden zespół napędzany pasją do motoryzacji - wyjaśnia Maria Duda, Wiceprezes Zarządu Duda-Cars. 

 

Zdeterminowani do rozwoju 

 

Inwestowanie w rozwój biznesu to podstawa naszego działania. Nie mam na myśli jedynie poszerzania obszarów działalności, ale także inwestowanie w nowoczesne rozwiązania oraz standardy wspierające procesy biznesowe i sprzedaż - Maria i Marcin Duda mają już na swoim koncie przeprowadzone z sukcesem włączenie do organizacji innej firmy dealerskiej: Mercedes-Benz Frączak z salonami we Wrocławiu i Lesznie w 2015 roku. 
 

Najważniejszy dla nas jest rozwój potencjału ludzkiego – dlatego wyposażamy nasze zespoły w nowe narzędzia, szkolimy, rozwijamy kompetencje, zapewniamy perspektywy zawodowe. Budujące dla nas są sytuacje, jak w przypadku włączenia do struktury Duda-Cars zespołu Mercedes-Benz Frączak, kiedy to z radością obserwowaliśmy, jak szybko pracownicy identyfikują się z naszą marką. Podobną strategię działania planujemy w kontekście integracji z Voyager Group - mówi Marcin Duda.Wszystko, co robimy, robimy z ludźmi, dla ludzi i dzięki ludziom – dodaje. 
 

Wierzymy, że atmosferę w naszych salonach i serwisach tworzą ludzie oraz relacje, które budują. Dołożymy wszelkich starań, aby obsługa w serwisie przy ul. Świętego Michała w Poznaniu nadal realizowana była przez pracowników, których klienci znają od lat. "Najwyższa jakość jest dewizą wyznawaną przez nas od początku działalności i stosowaną we wszystkich naszych lokalizacjach. Nieustannie dążymy do tego, aby doskonalić poziom świadczonych usług" - podkreśla Maria Duda. W każdej lokalizacji satysfakcję i zadowolenie, a także gwarancję bezpieczeństwa klientów stawiamy na pierwszym miejscu.  

 

Voyager Group w Poznaniu

 

Voyager Group to marka z bogatą historią w branży motoryzacyjnej. Stała się urzeczywistnieniem pasji i miłości do samochodów jej założycieli, czyli Bożeny Nawrockiej i Zefiryna Grabskiego. Pierwsze kroki na poznańskim rynku stawiała jako Autoryzowany Serwis Jeep i Chrysler ponad dwadzieścia lat temu. Sentyment do Ameryki, miłość do aut zza oceanu, a także praca z klientami doceniającymi dostępność i wyjątkowość produktów podpowiedziały, by tą drogą podążać dalej. Chęć odkrywania nowych ścieżek i możliwości rozwoju sprawiły, że po kilku latach do portfolio amerykańskich marek dołączył także kultowy Dodge. W 2005 roku z kolei podwoje otworzył Autoryzowany Serwis Mercedes-Benz przy ulicy Świętego Michała 20 w Poznaniu. W latach 2009-2010 Voyager Group rozszerzył działalność dołączając do oferty sprzedażowej Mazdę, a następnie Lancię. Od 2017 roku Voyager Group jest Autoryzowanym Dealerem i Serwisem Alfa Romeo.

 

Voyager Group. Powody połączenia

 

"Świat motoryzacyjny, przeżył w ostatnich 2-3 latach i, nadal przeżywa wielki skok rozwoju technologii, kompletnie nowych rozwiązań. Jest bardzo wiele wyzwań w tej chwilii w branży motoryzacyjnej, i de facto, aby móc sprostać rozwojowi firmy, wpisując się w rozwój technologiczny - potrzebni są młodzi ludzie. Młodzi ludzie, którzy mają pasję, wiedzę i chęć rozwijania i bycia obecnymi w trwających zmianach. (...) Myśląc o tym, kto i jak dalej powinien poprowadzić Voyager Group, jak powinna dalej funkcjonować, aby zachować pewne tradycje i wartości. Wówczas postanowiliśmy, obserwując pracę Marii i Marcina Duda, że na tle innych dealerów i całego rynku, oni jedyni dają nam gwarancję rozwoju i gwarancję dalszej współpracy z naszymi pracownikami" - Bożena Nawrocka, założycielka Voyager Group, przedstawia perspektywę dołączenia marki do struktur Duda-Cars. W materiale video, wraz z Zefirynem Grabskim, przedstawiają historię marki, a także argumentują decyzję o przekazaniu Voyager Group nowemu właścicielowi.

 

Co w praktyce oznacza połączenie?

 

  • Właścicielami obu spółek, Duda-Cars i Voyager Group, są Maria i Marcin Duda,
  • Duda-Cars zyskało dodatkową lokalizację Autoryzowanego Serwisu Mercedes-Benz. Serwis spod znaku trójramiennej, który funkcjonował pod szyldem Voyager Group mieści się przy ulicy Świętego Michała 20 w Poznaniu,
  • w nowej lokalizacji dostępne są w sprzedaży używane modele Mercedes-Benz. Dotychczasowi klienci Voyager Group uzyskają dostęp do kompleksowej obsługi i możliwość zakupu samochodów nowych z oferty Mercedes-Benz u swojego dealera, Duda-Cars,
  • Voyager Group działa niezmiennie, przy ul. Świętego Michała w Poznaniu jako salon i serwis marek Mazda, Alfa Romeo, Jeep, salon sprzedaży aut używanych i Stacja Kontroli Pojazdów,
  • Duda-Cars zyskało mocny zespół złożony ze 100 doświadczonych specjalistów,
  • połączyliśmy dwa sklepy online obu marek, wspólnie tworząc spójny e-commerce. Zapraszamy do poznania oferty dostępnej na: sklep.duda-cars.pl
Powrót do listy artykułów
łańcuch na oponie

2024-01-16

Kategoria: Mercedes-Benz Jak poprawnie założyć łańcuchy na koła?

Łańcuchy na koła - do czego służą? Jeśli kiedykolwiek chodziłeś zimą po górach, pewnie zdarzyło Ci się założyć na buty tzw. “raczki”, aby móc swobodniej poruszać się po śliskiej powierzchni. Podobnie jest z kołami samochodu - zakładanie łańcuchów to kluczowy krok, który poprawia trakcję i bezpieczeństwo jazdy w trudnych warunkach zimowych.

Przeczytaj artykuł
Sprinter na tle wrocławskiego schroniska dla zwierząt

2024-01-16

Kategoria: Mercedes-Benz Dealer Dobrych Uczynków

Miesięcznik Dealer przyznał nam tytuł Dealera Dobrych Uczynków. Poniższy tekst pochodzi z grudniowego wydania czasopisma. Redakcja wskazuje na najważniejsze projekty, które zrealizowaliśmy, a które przyczyniły się do otrzymania zaszczytnego wyróżnienia. Autorem tekstu jest Piotr Burakowski.

Przeczytaj artykuł
Srebrny GLE SUV w zimowej scenerii, w lesie

2024-01-12

Kategoria: Mercedes-Benz Duda-Cars znów rusza w trasę z ESKA WINTER CITY

ESKA WINTER CITY 2024 startuje już niebawem! Niech nie ominie Cię festiwal zimowej rozrywki, na której poza licznymi konkursami i atrakcjami, będziesz mógł podziwiać najnowsze modele Mercedes-Benz. Sprawdź, jakie miasta tej zimy to must-have do wpisania w nawigację! 

Przeczytaj artykuł
×