Mercedes-Maybach GLS 600Poznań

Mercedes-AMG i Maybach w Duda-Cars

Pod koniec listopada, w poznańskim Duda-Cars, odbyło się wyjątkowe spotkanie klientów z najdroższymi Mercedesami. Wraz z ekipą Driving Academy zaprezentowaliśmy najbardziej luksusowe i sportowe egzemplarze z bieżącej oferty Mercedes-Benz, AMG i Maybach. Klientom Duda-Cars oddaliśmy do dyspozycji całą flotę samochodów.

Najdroższe Mercedesy w Poznaniu

Dream Cars to wydarzenie, które jest świetnym momentem przed-zakupowym. To także czas, aby przetestować zamówiony samochód na drodze - jeśli jesteś już oczekującym na swój egzemplarz klientem. Dla nas spotkanie miało jeszcze wymiary emocjonalny i relacyjny. Po prostu uwielbiamy spotykać się z klientami w niestandardowych okolicznościach i dzielić się miłością do Mercedesów. Bo jak wiadomo, #KochamyMercedesy.

 

Elektryczne Mercedes-AMGPodczas Dream Cars do użytku klientów oddaliśmy samochody, których nie ma w standardowych ofertach demo i jazd próbnych. Zaprosiliśmy Was na całodniowe poznawanie się z nowościami modelowymi Mercedes-Benz... w ruchu. Wyznajemy bowiem zasadzę, że największe zalety samochodów, które sprzedajemy uwidaczniają się w ich faktycznym użytkowniu, a nie podczas statycznej prezentacji. Dlatego w 2022 roku zdecydowaliśmy się m.in. na wyjątkową,"mobilną" premierę nowego EQE.

 

 

Nowy model z gamy Mercedes-EQ oddaliśmy także na testy klientom w trakcie Dream Cars. Już od kilku miesięcy EQE 43 AMG dostępne jest w Duda-Cars w ramach jazd testowych. O samym modelu pisaliśmy obszernie na blogu, porównując wersje 43 i 53 AMG. Latem klienci Duda-Cars, uczestniczący w Safety Experience i EQ Tour, mogli przetestować obie wersje silnikowe, porównując je z EQS 580. Podczas Dream Cars zaprezentowaliśmy inną wersję elektrycznej limuzyny, bo to spotkanie to naprawdę hołd najmocniejszym silnikom. Goście odbyli podróż w kosmicznych i luksusowych wnętrzach Mercedes-AMG EQS 53 4Matic+!

 

Mercedes-AMG w Duda-Cars

 

Na pograniczu motorsportu, elektromobilności, ryku silnika i nowych technologii znajduje się wyjątkowy model. Jest nim Mercedes-AMG GT 4-Door Coupe 63 S E Performance, który przypiesza do 100km/h zanim w pełni wypowiesz jego nazwę! Sprawdziliśmy to za kierownicą w pełni spalinowego "4doora". To egzemplarz hybrydowy, który sportowe doznania wnosi na kolejny poziom: 900 Nm (+300), 639 KM (+204), przyspieszenie do setki poniżej 3 sekund. Zorientowana na osiągi i wysoce wydajna technologia hybrydowa łączy się ze sprawdzoną technologią AMG. W ten sposób Performance Luxury osiąga wyższy poziom. Jak na Gran Tourismo przystało!

 

W ofercie Dream Cars znalazły się także Klasa G 63 AMG i najnowsza generacja SL, czyli R232 w wersji 63 AMG. To samochody kultowe, bezsprzecznie posiadające grono wiernych miłośników. To samochody, które mają niesamowitą historię i dziedzictwo, a także wywarły ogromny wpływ na dzieje marki Mercedes-Benz i motoryzacji w całości. Klasa G jest produkowana od ponad 40 lat w prawie niezmienionej formie, co potwierdza, że ideał naprawdę trudno jest ulepszyć. Klienci Duda-Cars uwielbiają ten model. Zresztą naszą coroczną tradycją są testy Gelendy w Graz, podczas G-Class Experience. Harmonogram dnia spędzonego w miejscu, w którym powstaje G-wagon zrelacjonowaliśmy tu. Zapraszamy do lektury i obejrzenia filmu!SL ma za sobą jeszcze bogatszą historię - jest produkowany od ponad 70 lat, a generacja R232 jest 7 wcieleniem modelu. Historię Mercedes-Benz SL opisaliśmy w cyklu na blogu Legends Duda-Cars.

 

Mercedes-Maybach w Duda-Cars

 

Last but not least - czyli najlepsze zostawiamy na koniec. Do dyspozycji klientów oddaliśmy dwa topowe, najbardziej luksusowe modele: ekskluzywną limuzynę i fortecę na (22-calowych) kołach! Mowa oczywiście o Mercedes-Maybach Klasie S 680 i GLS600. Te dwa, wyjątkowe samochody, sfotografowaliśmy na poznańskiej Śródce. Niebawem pochwalimy się efektami.

 

Wybierz swój Dream Car

 

Którym z dostępnych modeli chciał/abyś się przejechać i sprawdzić czy odpowiada Twoim potrzebom?

 

1. Mercedes-AMG EQS 53 4Matic+
2. Mercedes-AMG GT 4-Door Coupe 63 S E Performance
3. Mercedes-AMG SL 63 4Matic+
4. Mercedes-AMG EQE 43 4Matic
5. Mercedes-AMG G63
6. Mercedes-Maybach Klasa S 680 4M
7. Mercedes-Maybach GLS 600

 

  

Powrót do listy artykułów
wiosenna promocja w Duda-Cars

2023-03-15

Kategoria: Mercedes-Benz Wiosna w Duda-Cars!

Wiosna to nie tylko czas kompletowania garderoby....To także rewelacyjny czas na odświeżenie swojego samochodu! W Duda-Cars zaopatrzysz się w niezbędne gadżety i przeprowadzisz serwis przed sezonem.

Przeczytaj artykuł
portret Berthy Benz

2023-03-06

Kategoria: Mercedes-Benz It's (not) a man's world

Dzień Kobiet w Polsce stereotypowo jest łączony z okresem PRL. Znakiem rozpoznawczym święta - bukiet czerwonych goździków. Geneza Dnia Kobiet jest związana z trudem walki o emancypację... i zupełnie nieusłana kwiatami czy słodkimi pralinami.

Przeczytaj artykuł

2023-02-01

Kategoria: Mercedes-Benz EQS SUV. Stworzony z myślą o kobietach

Gdy Mercedes-Benz ogłaszał wprowadzenie na rynek swojego najnowszego modelu, EQS SUV, my nie mogliśmy się doczekać, gdy trafi do naszych salonów i oferty sprzedażowej. Zorganizowaliśmy sesję zdjęciową ukazując kobiecą, eteryczną odsłonę samochodu, konfrontując ją z jego siłą i postawną sylwetką. Zobacz efekty!

Przeczytaj artykuł
×