mercedes pay

Mercedes-Benz we współpracy z MasterCard

Płatność za paliwo jeszcze nigdy nie była tak wygodna. Poznaj nowoczesne rozwiązanie, jakim jest Mercedes Pay. System już niebawem będzie dostępny w Polsce.

Mercedes Pay

Na razie we Niemczech, ale docelowo we wszystkich lokalizacjach globalnie. Mercedes-Benz wdraża nowoczesne technologie, by móc ułatwić użytkownikom jazdę. Czym jest luksus w dzisiejszych czasach? Z pewnością oszczędnością czasu, prostymi rozwiązaniami, automatyzacją. Luksusem jest także komplementarność i możliwość załatwienia wielu rzeczy w jednym miejscu. I te elementy gwarantuje rozwiązanie Mercedes Pay. 

 

Jak działa Mercedes Pay?

 

Jest to rozwiązanie banalnie proste. Zresztą, skoro obsługę systemu można zaprezentować w minutowym filmie - nie może być inaczej, musi być to łatwe rozwiązanie. Obejrzyj film, by dowiedzieć się więcej.

 

 

Mercedes Pay. Kiedy w Polsce?

 

Od marca 2023 r. klienci w Niemczech mogą płacić za usługi cyfrowe i aktualizacje sprzętu na żądanie w sklepie Mercedes me za pomocą czytnika linii papilarnych w samochodzie. Ta tak zwana „natywna” płatność w samochodzie umożliwia biometryczne uwierzytelnianie dwuskładnikowe za pomocą nowej cyfrowej usługi płatniczej Mercedes pay+: czyli jak w smartofnie - wystarczy przyłożyć palec i gotowe! Nie trzeba już podawać hasła ani skanować kodu QR, aby uwierzytelnić płatność bezpośrednio z samochodu.

Przetwarzanie płatności bezpośrednio z samochodu jest istotnym aspektem ekskluzywnej i bezproblemowej obsługi klienta. Globalna platforma ePayment Mercedes pay umożliwia klientom zamawianie i płacenie za cyfrowe dodatki, aktualizacje sprzętu i oprogramowania bezpośrednio ze swojego samochodu. W przyszłości usługa Mercedes pay+ będzie dostępna na kolejnych rynkach europejskich.

 

Gdzie zapłacę Mercedes Pay?

 

Kończymy polowanie na parkometry czy odpowiednią aplikację na smartfona: Mercedes Pay sprawia, że ​​płacenie za parkowanie staje się dużo wygodniejsze (przypominamy, że na razie w Niemczech). Korzystając z systemu MBUX w samochodzie lub aplikacji Mercedes me, klienci mogą rozpocząć i zakończyć proces parkowania na ulicy oraz wygodnie za niego zapłacić. Po zakończeniu parkowania MBUX wyświetla kierowcy aktualną opłatę za parkowanie. Mercedes pay umożliwia realizację opłaty parkingowej. Dzięki tej łatwej i niewymagającej wysiłku płatności życie klientów Mercedes-Benz staje się wygodniejsze. W przypadku parkowania poza ulicą na parkingach karta parkingowa Mercedes-Benz cyfrowo rejestruje wjazd i wyjazd na wybranych parkingach wielopoziomowych w Niemczech za pomocą chipa RFID. Oszczędza to żmudnego manewrowania w celu odzyskania biletu parkingowego i chodzenia do automatu biletowego. No kto tego nie potrzebuje?


A gdyby tak zapłacić za tankowanie bez konieczności oczekiwania w kolejce do kasy na stacji benzynowej? Użytkownicy Mercedes me „Fuel & Pay” mogą porównywać ceny paliw na stacjach benzynowych w Niemczech i płacić za przepompowane paliwo cyfrowo – bez konieczności udania się do kasy stacji benzynowej lub płacąc kartą w kasie samoobsługowej. Po fizycznym zatankowaniu pojazdu mogą od razu usiąść za kierownicą, sprawdzić rzeczywiste koszty tankowania i szybko autoryzować płatność, skanując kod QR. Następnie opłata za tankowanie jest pobierana z karty płatniczej klienta, którą wcześniej zamieścił w swoim profilu Mercedes me. Dzięki współpracy z MasterCard autoryzacja płatności jest możliwa jednym dotknięciem.

 

Nasze życie z dnia na dzień staje się coraz bardziej cyfrowe, a pojazdy połączone z siecią są tego integralną częścią. Korzystamy z inteligentnych domów, smartfonów, inteligentnych zegarków – kolejnym logicznym krokiem są samochody połączone z siecią, które zaspokajają naszą potrzebę personalizacji i elastyczności. Jednak usługi cyfrowe mogą powstać tylko wtedy, gdy będą oparte na nowoczesnych rozwiązaniach płatniczych. Mercedes pay umożliwia bezpieczne przetwarzanie płatności za produkty i usługi e-commerce Mercedes-Benz, niezależnie od lokalizacji klienta, za pośrednictwem niezawodnych partnerów płatniczych. Chcemy zaoferować naszym klientom nie tylko ekskluzywną, ale i bezpieczną usługę. Szczególnie jeśli chodzi o płatności i dane, klienci mogą na nas polegać jako na godnym zaufania partnerze.

Powrót do listy artykułów
nowy CLA dla branży IT

2023-10-30

Kategoria: Mercedes-Benz Twój kod: CLA 200 FL za 1 440 zł netto miesięcznie.

Oferta zaprogramowana do Twoich potrzeb. Mercedes-Benz CLA 200 FL za 1 440 zł miesięcznie. Sprawdź kod tej propozycji – przekonaj się, że ten model będzie Twoim IDE.

Przeczytaj artykuł
Klasa C Duda Cars Wrocław

2023-10-05

Kategoria: Mercedes-Benz Design i motoryzacja – dwie pasje, jedna idea.

Ekonomia, która buduje przyszłość. W dobie zrównoważonego rozwoju i dbałości o środowisko, Mercedes-Benz Klasa C łączy w sobie luksus z odpowiedzialnością. A dzięki naszej specjalnej ofercie leasingowej, stanie się on dostępny dla każdego ambitnego architekta.

Przeczytaj artykuł
autopilot w Mercedes-EQ

2023-10-04

Kategoria: Mercedes-Benz Mercedes-Benz uruchamia system AUTOPILOTA

Kolejny raz Mercedes-Benz przekracza granice - tym razem technologiczne. Koncern uruchomił systemem autonomicznego AUTOPILOTA na rynku amerykańskim. Gotowa do produkcji wersja DRIVE PILOT zadebiutuje na drogach w Kalifornii i Nevadzie pod koniec bieżącego roku. Dostępny będzie w ograniczonej flocie sedanów EQS. Koncern planuje dalsze dostawy dla klientów w 2024 roku: DRIVE PILOT będzie oferowany w ramach subskrypcji w amerykańskim sklepie Mercedes me connect dla modeli Klasy S i EQS.

Przeczytaj artykuł
×