logo Mercedes-Maybach

Mercedes-Maybach S 680 Haute Voiture

Limitowany, luksusowy, designerski. Połączenie siły V12 i trendów high fashion. Przed Wami Mercedes-Maybach S 680 Haute Voiture, egzemplarz o numerze 147 na 150 wyprodukowanych i dopuszczonych do sprzedaży na całym świecie. Zachwyca z zewnątrz, zapiera dech we wnętrzu - jakością, ale także odważnymi połączeniami faktur i kolorów. To model, który został zaprojektowany z myślą o miłośnikach mody. Jest odważny, jest przepiękny.

Limitowana Klasa S 680

Nas, dealera Mercedes-Benz, napawa dumą, że możemy oferować klientom samochody, które są niepowtarzalne; edycje specjalne, które już w chwili powstawania papierowego szkicu stają się legendą motoryzacji. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć detali. Jak podoba Ci się połączenie tweedu, skóry, lakierowanych elementów, bieli, złota, granatu i różu?

 

Przód Mercedes-Maybach S680

 

Mercedes-Benz i high fashion mają wiele ze sobą wspólnego: wyznaczają trendy, przecierają szlaki, kreują legendę. Prezentujemy Wam model, który łączy motoryzację i modę, zabawę formą i fakturami, elegancję, styl i najwyższą jakość wykończenia. To Mercedes-Maybach S680 Haute Voiture, egzemplarz o numerze 147 (na 150 sztuk, które zostały wyprodukowane). 

 

Mercedes-Maybach S680 Heute Voiture

 

Oprócz karoserii malowanej na różowe złoto (Rose Gold) oraz głęboki granat (Dark Nautical Blue), Mercedes-Maybach S 680 Haute Voiture posiada niecodzienne wnętrze wypełnione tkaniną bouclé, inspirowaną paryskim domem mody Chanel. Pokrywa ona panele na drzwiach, jak i fotele, a także poduszki. Jest używa również jako łączenie tkanin. Gdyby luksusu było mało, w kabinie samochodu znajdują się dywaniki wykonane z lnu i moheru oraz komplet kieliszków do szampana w kolorze różowego złota.

wnętrze S680 Heute Voiture

Powrót do listy artykułów
nowy CLA dla branży IT

2023-10-30

Kategoria: Mercedes-Benz Twój kod: CLA 200 FL za 1 440 zł netto miesięcznie.

Oferta zaprogramowana do Twoich potrzeb. Mercedes-Benz CLA 200 FL za 1 440 zł miesięcznie. Sprawdź kod tej propozycji – przekonaj się, że ten model będzie Twoim IDE.

Przeczytaj artykuł
Klasa C Duda Cars Wrocław

2023-10-05

Kategoria: Mercedes-Benz Design i motoryzacja – dwie pasje, jedna idea.

Ekonomia, która buduje przyszłość. W dobie zrównoważonego rozwoju i dbałości o środowisko, Mercedes-Benz Klasa C łączy w sobie luksus z odpowiedzialnością. A dzięki naszej specjalnej ofercie leasingowej, stanie się on dostępny dla każdego ambitnego architekta.

Przeczytaj artykuł
autopilot w Mercedes-EQ

2023-10-04

Kategoria: Mercedes-Benz Mercedes-Benz uruchamia system AUTOPILOTA

Kolejny raz Mercedes-Benz przekracza granice - tym razem technologiczne. Koncern uruchomił systemem autonomicznego AUTOPILOTA na rynku amerykańskim. Gotowa do produkcji wersja DRIVE PILOT zadebiutuje na drogach w Kalifornii i Nevadzie pod koniec bieżącego roku. Dostępny będzie w ograniczonej flocie sedanów EQS. Koncern planuje dalsze dostawy dla klientów w 2024 roku: DRIVE PILOT będzie oferowany w ramach subskrypcji w amerykańskim sklepie Mercedes me connect dla modeli Klasy S i EQS.

Przeczytaj artykuł
×