Klasa V i Vito 2023

Nowa Klasa V. Nowe Vito

Mercedes-Benz Vans z dumą wprowadza na rynek zmodernizowaną serię samochodów dostawczych. Wśród nich znajdują się zapierające dech w piersiach pojazdy EQV, Klasa V, Klasa V Marco Polo, eVito i Vito.

Rewolucja w Mercedes-Benz Vans

 


Samochody dostawcze przeszły przemianę – nie tylko wizualną, ale także oferując najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Vany są przystosowane dla klientów poszukujących zarówno rozwiązań do użytku prywatnego, jak i biznesowego. Mercedes-Benz Vans koncentruje się na różnych segmentach rynku, przyjmując dwie kluczowe strategie. Strategia luksusu obejmuje modele dostawcze do użytku prywatnego: EQV, Klasa V i Klasa V Marco Polo. eVito i Vito są częścią strategii premium skierowanej do użytku biznesowego. Celem tej zmiany jest wprowadzenie innowacyjnej architektury Van Electric Architecture (VAN.EA) dążąc do neutralności CO2 dostawczej floty pojazdów do 2039 roku. Według tego planu, do 2030 roku, ponad 50% vanów powinny być zasilanych elektrycznie – zarówno w segmencie prywatnym jak i komercyjnym.

 

Klasa V i Vito – nowy design

 

Na pierwszy rzut oka najbardziej wyróżniającą się cechą jest odświeżona paleta kolorystyczna oraz nowe wzory felg 17-,18- i 19-calowych. Po przyjrzeniu się znajdziemy wiele innych modyfikacji dotyczących Klas V i Vito i ich elektrycznych odpowiedników: EQV i eVito.

Z przodu pojazdów przykuwa uwagę efektowna osłona chłodnicy i charakterystyczny przedni zderzak, które nadają im ekskluzywny wygląd. Dodatkowo adaptacyjne reflektory MULTIBEAM LED oraz przyciemniony kontur tylnych świateł LED tworzą nowoczesną kompozycję świetlną, co nadaje stylowego i nieszablonowego charakteru. Poza tym Klasa V i Klasa V Marco Polo mogą pochwalić się chromowaną listwą ozdobną z napisem Mercedes-Benz. Każdy szczegół został dopracowany na najwyższym poziomie jakości, by zachwycić zarówno Ciebie, jak i wszystkich na drodze.

 

Cyfrowa rewolucja w samochodach dostawczych

 

Mercedes-Benz wprowadził szereg udogodnień technologicznych. Dla wszystkich modeli dostępne są funkcje: KEYLESS start, podgrzewanie kierownicy, przyciemnione tylne oświetlenie oraz elektryczny hamulec postojowy. Natomiast EQV, Klasa V i Klasa V Marco Polo otrzymały odnowione wnętrza z 64 kolorami oświetlenia ambient, które tworzą przyjemną atmosferę wewnątrz pojazdu w zależności od indywidualnych potrzeb. Klasa V i EQV zyskały przesuwane drzwi po lewej stronie pojazdu ułatwiające dostęp do tylnej części auta, co jest szczególnie praktyczne w przypadku samochodów dostawczych.

 

System MBUX zmienia się w 3 x i – inteligentny, interaktywny, indywidualnyPo raz pierwszy System MBUX wprowadzono do modeli Vito i eVito, a w Klasie V, V Marco Polo i EQV oferuje teraz jeszcze większe możliwości. Wyposażony jest w liczne funkcje, takie jak strumieniowe przesyłanie muzyki, sterowanie ENERGIZING i nawigacja z rozszerzoną rzeczywistością. Wsparcie dla tego zaawansowanego systemu jest kompleksowe, obejmujące trzy formy interakcji: na centralnym wyświetlaczu, dotykowym panelu sterowania na kierownicy oraz przez asystenta głosowego "Hej Mercedes", który został zoptymalizowany. Ulepszone zostały systemy wspomagania jazdy oraz parkowania, które wyświetlane są na głównym ekranie. Innowacyjna technologia Plug & Charge to kolejna zaleta, pozwalająca na szybkie i wygodne ładowanie pojazdu na kompatybilnych stacjach ładowania, bez konieczności ręcznego uwierzytelniania. Dzięki Mercedes Me Charge kierowcy mają dostęp do ładowania energią elektryczną ze źródeł odnawialnych na wszystkich stacjach, co wpisuje się w dążenie do zrównoważonej mobilności. Wprowadzone funkcje stanowią postęp w zwiększeniu bezpieczeństwa i zapewnieniu wyższego poziomu komfortu i efektywności w samochodach dostawczych marki.

 

To przełomowy krok, który umacnia pozycję Mercedes-Benz jako lidera i pioniera w dziedzinie mobilności i doświadczeń cyfrowych. Otwiera nowe horyzonty i kształtuje nowe możliwości dla przyszłości tego sektora. Nowe modele średniej wielkości furgonetek stanowią esencje misji firmy, dostarczając nie tylko praktycznych rozwiązań dla użytkowników indywidualnych i biznesowych, ale również odzwierciedlają unikalny i ekskluzywny charakter Mercedes-Benz.

Powrót do listy artykułów
EQE SUV Mercedes-Benz

2023-09-21

Kategoria: Mercedes-Benz Obejrzyj film i wygraj Mercedes-Benz EQE SUV na weekend!

Mercedes-Benz nieprzerwanie ustanawia nowe standardy, kształtując przyszłość motoryzacji. Luksus, innowacyjność, elegancja i tradycja to atrybuty, które codziennie możemy doświadczać w salonach Duda-Cars. Z ogromną przyjemnością zapraszamy Cię na premierę filmu, w którym prezentujemy najnowszy model z prestiżowej gamy samochodów elektrycznych – Mercedes-Benz EQE SUV.

Przeczytaj artykuł
Mercedes-Maybach S680 Heute Voiture w Poznaniu

2023-08-29

Kategoria: Mercedes-Benz Mercedes-Maybach S 680 Haute Voiture

Limitowany, luksusowy, designerski. Połączenie siły V12 i trendów high fashion. Przed Wami Mercedes-Maybach S 680 Haute Voiture, egzemplarz o numerze 147 na 150 wyprodukowanych i dopuszczonych do sprzedaży na całym świecie. Zachwyca z zewnątrz, zapiera dech we wnętrzu - jakością, ale także odważnymi połączeniami faktur i kolorów. To model, który został zaprojektowany z myślą o miłośnikach mody. Jest odważny, jest przepiękny.

Przeczytaj artykuł

2023-08-18

Kategoria: Mercedes-Benz eVito. Samochód dostawczy dla Twojej firmy.

Niezawodność auta, które sprosta wszystkim wyzwaniom i zapewni bezpieczeństwo transportowanemu ładunkowi oraz kierowcy, stanowi kluczowy czynnik przy wyborze samochodu w biznesie. eVito Furgon jest jednym z takich aut, które zagwarantują Ci pewność i skuteczności podczas krótkich, jak i długich tras. A czy kupno używanego eVito jest dobrym rozwiązaniem?

Przeczytaj artykuł
×