Nowy GLC w Duda-Cars

Nowy Mercedes-Benz GLC

SUV, na którego wszyscy czekali. Samochód niezawodny, najbardziej pożądany, najczęściej kupowany - niezrównany! GLC zdobywa rocznie rzesze miłośników - 2,5 miliona kierowców doceniło jego wyjątkowość.

Nowy GLC już w Duda-Cars

Produkcja GLC ruszyła w drugiej połowie 2015 roku w zakładach Mercedesa w Bremie. Z racji dużego popytu i chęci bardziej proporcjonalnego rozłożenia mocy produkcyjnych, produkcją GLC na rynek europejski dodatkowo od lutego 2017 roku zajmuje się też fabryka w Uusikaupunki w Finlandii. 1 czerwca zaprezentowana została nowa odsłona najpopularniejszego modelu z trójramienną gwiazdą na masce. 

 

 

GLC 2022: synonim cool samochodu

 

Daimler zaprezentował model w nietuzinkowy sposób. Premiera #online miała charakter fabularny, a komunikacja skupiona wokół nowego GLC podkreśla, że jest to samochód z definicji przebojowy. Widz doświadcza najważniejszych etapów przygotowywania premiery nowego GLC. Mercedes-Benz zabiera nas za kulisy przygotowań do zdjęć na planie filmowym – z pełnym pasji, ale nieco zdezorientowanym reżyserem, nadgorliwym zespołem i inteligentnym kierowcą Formuły 1. Tym samym Mercedes-Benz, w bardzo przystępny sposób, przełamuje bariery dystansu między marką a odbiorcą.

 

Nowy GLC

 

W powyższym materiale widzimy nową bryłę GLC z każdej perspektywy. Czego nie widzimy - doświadczymy niebawem w ramach jazd testowych. O możliwości odbycia jazdy próbnej nowym GLC 2022 w Duda-Cars poinformujemy niezwłocznie, gdy będzie to możliwe. Ale nie mamy wątpliwości - GLC w odświeżonej wersji znowu zdobędzie serca wielu miłośników motoryzacji. O jego niezawodności świadczy różnorodność jego przeznaczenia: może być miejskim suvem lub samochodem, który sprawdzi się podczas weekendowych wyjazdów do lasów. Jest świetną propozycją dla rodzin czy singli. Jego gabaryty sprawiają, że jest pojemny, ale także - wszędzie zaparkuje.

 

Nowy Mercedes-Benz GLC

 

Wnętrze GLC

 

Nowy GLC łączy wyrazisty, sportowy design z luksusowym wnętrzem. Oprócz komfortowej i nowoczesnej przestrzeni, a także wszechstronnego systemu informacyjno-rozrywkowego MBUX charakteryzuje się doskonałymi właściwościami terenowymi, dzięki seryjnemu napędowi na wszystkie koła 4MATIC i specjalnym programom wspomagającym kierowcę podczas jazdy. Plug-in o zasięgu elektrycznym przekraczającym 100 kilometrów pozwala na praktycznie bezemisyjną codzienną eksploatację. Podsumowując: GLC 2022 w mieście czy poza nim - nie ma sobie równych.

 

GLC 2022: najbardziej dynamiczny SUV

 

 Już na pierwszy rzut oka podkreśla to design z wyjątkowymi proporcjami, efektownym kształtem, precyzyjnie uformowanymi krawędziami i przejrzystym, wysokiej jakości wnętrzem. Imponuje również osiągami i wydajnością jazdy. GLC jest dostępny tylko jako hybryda: jako hybryda typu plug-in lub jako łagodna hybryda z technologią 48 V i zintegrowanym rozrusznikiem-generatorem. Hybrydy typu plug-in oferują zasięg ponad 100 kilometrów (WLTP) – idealny do codziennej jazdy głównie na napędzie elektrycznym. GLC czuje się jak w domu w każdym terenie: czy to na drodze, czy poza nią, imponuje swoim komfortem i zwinnością. Nowa skrętna tylna oś sprawia, że ​​jest jeszcze bardziej zwrotny i bezpieczny. W terenie wyróżnia się licznymi funkcjami, takimi jak standardowy 4MATIC, czysto elektryczna jazda terenowa w modelach typu plug-in, ekran terenowy i „przezroczysta maska”.

 

GLC 2022: wnętrze

 

Nowy GLC czerpie z dzidzictwa swojego poprzednika prezentując wnętrze estetyczne i przejrzyste. Ulepszony MBUX jest ejszcze bardziej responsywny niż dotychczas. Rozwinięte zostały funkcje opcji łączenia głosowego z samochodem. Przedni panel prezentuje dwa ekrany multimedialne, które w uporządkowany i bardzo intuicyjny sposób prezentują wszelkie informacje dotyczące auta, drogi, systemów bezpieczeństwa, asystentów jazdy i funkcji COMFORT.

 

Wnętrze nowego GLC

 

Nawigacja na pełnym ekranie zapewnia kierowcy najlepsze możliwe prowadzenie po trasie. Rozszerzona rzeczywistość MBUX do nawigacji jest dostępna jako opcja. Kamera rejestruje otoczenie przed pojazdem. Centralny wyświetlacz pokazuje ruchome obrazy, a także nakłada na siebie wirtualne obiekty, informacje i znaczniki. Należą do nich na przykład znaki drogowe, strzałki kierunkowe, zalecenia dotyczące zmiany pasa i numery domów. Może to znacznie ułatwić nawigację, zwłaszcza na obszarach miejskich.

 

GLC 2022: już niedługo w Duda-Cars

 

Zanim GLC 2022 pojawi się w salonach Duda-Cars w Poznaniu, Lesznie i Wrocławiu, zapraszamy do zapoznania się z jego poprzednikiem: dowiedz się więcej o GLC. "Bezkompromisowe bezpieczeństwo prowadzenia na drodze, wyjątkowa dynamika jazdy i doskonałe osiągi w terenie” – tak charakteryzuje GLC Jörg Bartels, kierownik ds. ogólnej integracji pojazdów. „Dzięki wysokiemu poziomowi komfortu jazdy i przekonującej ogólnej akustyce, GLC jest doskonałym towarzyszem na długich dystansach zapewniając świetną jazdę. W zastosowaniach specyficznych dla SUV-ów nasza wyjątkowo innowacyjna „przezroczysta maska” zapewnia zwiększoną świadomość, na przykład podczas jazdy w terenie. W przypadku holowania po raz pierwszy wprowadziliśmy zoptymalizowaną funkcję planowania trasy i asystenta manewrowania przyczepą”.

 

GLC 200

Powrót do listy artykułów
nowy CLA dla branży IT

2023-10-30

Kategoria: Mercedes-Benz Twój kod: CLA 200 FL za 1 440 zł netto miesięcznie.

Oferta zaprogramowana do Twoich potrzeb. Mercedes-Benz CLA 200 FL za 1 440 zł miesięcznie. Sprawdź kod tej propozycji – przekonaj się, że ten model będzie Twoim IDE.

Przeczytaj artykuł
Klasa C Duda Cars Wrocław

2023-10-05

Kategoria: Mercedes-Benz Design i motoryzacja – dwie pasje, jedna idea.

Ekonomia, która buduje przyszłość. W dobie zrównoważonego rozwoju i dbałości o środowisko, Mercedes-Benz Klasa C łączy w sobie luksus z odpowiedzialnością. A dzięki naszej specjalnej ofercie leasingowej, stanie się on dostępny dla każdego ambitnego architekta.

Przeczytaj artykuł
autopilot w Mercedes-EQ

2023-10-04

Kategoria: Mercedes-Benz Mercedes-Benz uruchamia system AUTOPILOTA

Kolejny raz Mercedes-Benz przekracza granice - tym razem technologiczne. Koncern uruchomił systemem autonomicznego AUTOPILOTA na rynku amerykańskim. Gotowa do produkcji wersja DRIVE PILOT zadebiutuje na drogach w Kalifornii i Nevadzie pod koniec bieżącego roku. Dostępny będzie w ograniczonej flocie sedanów EQS. Koncern planuje dalsze dostawy dla klientów w 2024 roku: DRIVE PILOT będzie oferowany w ramach subskrypcji w amerykańskim sklepie Mercedes me connect dla modeli Klasy S i EQS.

Przeczytaj artykuł
×