EQE SUV

Obejrzyj film i wygraj Mercedes-Benz EQE SUV na weekend!

Mercedes-Benz nieprzerwanie ustanawia nowe standardy, kształtując przyszłość motoryzacji. Luksus, innowacyjność, elegancja i tradycja to atrybuty, które codziennie możemy doświadczać w salonach Duda-Cars. Zapraszamy Cię na premierę filmu, w którym prezentujemy najnowszy model z prestiżowej gamy samochodów elektrycznych – Mercedes-AMG EQE 43 SUV.

Prezentacja EQE SUV z Wrocławiem w tle.

Obejrzyj film i wygraj Mercedes-Benz EQE SUV na weekend!

Nowy Mercedes-AMG EQE 43 SUV to najnowocześniejsze technologie elektryczne, które gwarantują niezrównane osiągi, maksymalny zasięg oraz niski wpływ na środowisko. W filmie Kacper Belka, Koordynator ds. Sprzedaży i Obsługi Posprzedażnej Samochodów EQ w Duda-Cars, opowie o zaletach EQE SUV, sprawdzi jego funkcjonalność w mieście i poza nim, a także opowie kilka ciekawostek na jego temat. Wśród nich jest m.in. tylna skrętna oś, zawieszenie adaptacyjne, stylistyka samochodu czy luksusowe wykończenie pojazdu.

 

Film został nagrany w pięknych okolicznościach Wrocławia i okolic. A czy SUV o takich gabarytach zdoła skutecznie pokonać zatłoczone wrocławskie ulice? Jak poradzi sobie na leśnych dróżkach? Odpowiedź znajdziecie w filmie.

 

Konkurs | Wygraj EQE SUV na weekend!  

W ramach prezentacji Mercedes-AMG EQE 43 SUV przygotowaliśmy niecodzienną niespodziankę – konkurs. Masz szanse spędzić niezapomniany weekend za kierownicą tego fenomenalnego SUV-a.

 

Co zrobić, aby wygrać? Wystarczy, że po obejrzeniu filmu, zadasz pytanie, które nasunęło Ci się w trakcie oglądania i zamieścisz je w komentarzu na YouTube. Autor najciekawszego pytania otrzyma EQE SUV-a na cały weekend od Duda-Cars. To Twoja niepowtarzalna okazja, aby osobiście doświadczyć, co oznacza być częścią przyszłości motoryzacji. Zachęcamy do komentowania i wzięcia udziału w konkursie!

 

Regulamin konkursu: https://dcmb.pl/regulamineqesuv   

Powrót do listy artykułów
nowy CLA dla branży IT

2023-10-30

Kategoria: Mercedes-Benz Twój kod: CLA 200 FL za 1 440 zł netto miesięcznie.

Oferta zaprogramowana do Twoich potrzeb. Mercedes-Benz CLA 200 FL za 1 440 zł miesięcznie. Sprawdź kod tej propozycji – przekonaj się, że ten model będzie Twoim IDE.

Przeczytaj artykuł
Klasa C Duda Cars Wrocław

2023-10-05

Kategoria: Mercedes-Benz Design i motoryzacja – dwie pasje, jedna idea.

Ekonomia, która buduje przyszłość. W dobie zrównoważonego rozwoju i dbałości o środowisko, Mercedes-Benz Klasa C łączy w sobie luksus z odpowiedzialnością. A dzięki naszej specjalnej ofercie leasingowej, stanie się on dostępny dla każdego ambitnego architekta.

Przeczytaj artykuł
autopilot w Mercedes-EQ

2023-10-04

Kategoria: Mercedes-Benz Mercedes-Benz uruchamia system AUTOPILOTA

Kolejny raz Mercedes-Benz przekracza granice - tym razem technologiczne. Koncern uruchomił systemem autonomicznego AUTOPILOTA na rynku amerykańskim. Gotowa do produkcji wersja DRIVE PILOT zadebiutuje na drogach w Kalifornii i Nevadzie pod koniec bieżącego roku. Dostępny będzie w ograniczonej flocie sedanów EQS. Koncern planuje dalsze dostawy dla klientów w 2024 roku: DRIVE PILOT będzie oferowany w ramach subskrypcji w amerykańskim sklepie Mercedes me connect dla modeli Klasy S i EQS.

Przeczytaj artykuł
×