Poradnik – jak wynająć samochód w Rent.Me DC?

Jesteś miłośnikiem marki Mercedes-Benz i potrzebujesz komfortowej limuzyny, pojemnego VAN-a lub chcesz zasiąść za kółkiem w pełni elektrycznego samochodu? Może marzy Ci się daleka podróż, szybki wypad w góry albo chcesz spakować wszystko i wyjechać w Bieszczady, a jedyną przeszkodą jest brak samochodu – Duda-Cars przychodzi z rozwiązaniem! Dzięki usłudze rent.me auto wypożyczysz w kilku prostych krokach i będziesz mógł ruszyć w drogę.

Poradnik – jak wynająć samochód w Rent.Me DC?

 

Od czego zacząć? Najpierw umów się na spotkanie z naszym doradcą. Wejdź na stronę duda-cars.pl/rent.me i skontaktuj się z nim mailowo lub telefonicznie. Doradca chętnie odpowie na wszystkie pytania i rozwieje wszelkie wątpliwości! Do dyspozycji masz szeroką ofertę Mercedesów na wynajem. Możesz wybierać spośród różnorodnych konfiguracji, wszystko po to by dobrać samochód, który najlepiej sprosta Twoim oczekiwaniom. Z doradcą spotkaj się w salonie w Poznaniu, Lesznie lub we Wrocławiu.

 

RENT.ME KONTAKT

 

Zastanawiałe/aś się kiedyś nad odpowiedzią na pytanie o to, którym Mercedesem masz ochotę pojeździć? Który model wskazujesz w pierwszej kolejności? Twoje wymarzone Mercedes-Benz odnajdziesz w jednym miejscu: https://duda-cars.pl/rent-me/ 

 

Gdy już wybierzesz auto – czas na wynajem Mercedesa! Musisz pamiętać, aby zabrać ze sobą dowód osobisty, prawo jazdy oraz kartę kredytową (niezbędną do opłaty kaucji zwrotnej), resztą zajmiemy się my. Mercedes-Benz Duda-Cars gwarantuje minimum formalności!

 

 

Co musisz wiedzieć? Samochód wynajmujesz krótkoterminowo – na minimum 2 dni, do maksymalnie kilku miesięcy. Ofertę przygotowujemy dla Ciebie indywidualnie, dbając o jak najlepsze warunki wynajmu. Dzięki temu będziesz mógł cieszyć się jazdą na własnych zasadach. Limit kilometrów zależny jest od liczby dni wynajmu. Dla przykładu – wynajmując samochód na 3 dni, przy limicie 300 km/dzień, Twój łączny limit wyniesie 900 km.

 

 

Wszystkie nasze auta są w pełni przygotowane na wynajem. Wybrany przez Ciebie Mercedes będzie w doskonałym stanie technicznym, w wysokiej wersji wyposażenia, a jego przebieg wynosił będzie maksymalnie kilka tysięcy kilometrów. Co kilka miesięcy wypożyczane samochody wymieniamy na nowe egzemplarze, dbając o to, aby wśród aut znalazły się również modele debiutujące obecnie na rynku. Nie zwlekaj, umów się z doradcą, odbierz kluczyk do Mercedesa i ruszaj w podróż!

 

KONTAKT: https://duda-cars.pl/rent-me/

Powrót do listy artykułów

2022-05-25

Kategoria: Mercedes-Benz Spotkanie z klientami | Oskar Zięta w Poznaniu

Chcesz być na bieżąco i otrzymywać zaproszenia na spotkania poza salonami Duda-Cars? Zostaw nam do siebie kontakt - napisz na: zaproszenia@duda-cars.mercedes-benz.pl

Przeczytaj artykuł

2022-05-23

Kategoria: Mercedes-Benz Prezenty na Dzień Dziecka | Poradnik Duda-Cars

Dzień Dziecka w Polsce zaczęto obchodzić około 1929 roku. Popularne święto w dwudziestowiecznej wersji wyglądało zgoła inaczej. Wówczas związane było z Kościołem Katolickim. Rano dzieci i rodzice szli na mszę, a później do szkoły, w której odbywały się przedstawienia.

Przeczytaj artykuł

2022-05-20

Kategoria: Mercedes-Benz Prezenty na Dzień Ojca | Duda-Cars

Dzień Ojca w Polsce obchodzimy 23 czerwca i podobnie, jak Dzień Matki jest wyrazem szacunku i podziękowań dla rodziców, za trud włożony w nasze wychowanie. Jak go uczcić? Najlepiej trafionym upominkiem!

Przeczytaj artykuł
×