Poradnik – jak wynająć samochód w Rent.Me DC?

Jesteś miłośnikiem marki Mercedes-Benz i potrzebujesz komfortowej limuzyny, pojemnego VAN-a lub chcesz zasiąść za kółkiem w pełni elektrycznego samochodu? Może marzy Ci się daleka podróż, szybki wypad w góry albo chcesz spakować wszystko i wyjechać w Bieszczady, a jedyną przeszkodą jest brak samochodu – Duda-Cars przychodzi z rozwiązaniem! Dzięki usłudze rent.me auto wypożyczysz w kilku prostych krokach i będziesz mógł ruszyć w drogę.

Poradnik – jak wynająć samochód w Rent.Me DC?

 

Od czego zacząć? Najpierw umów się na spotkanie z naszym doradcą. Wejdź na stronę duda-cars.pl/rent.me i skontaktuj się z nim mailowo lub telefonicznie. Doradca chętnie odpowie na wszystkie pytania i rozwieje wszelkie wątpliwości! Do dyspozycji masz szeroką ofertę Mercedesów na wynajem. Możesz wybierać spośród różnorodnych konfiguracji, wszystko po to by dobrać samochód, który najlepiej sprosta Twoim oczekiwaniom. Z doradcą spotkaj się w salonie w Poznaniu, Lesznie lub we Wrocławiu.

 

RENT.ME KONTAKT

 

Zastanawiałe/aś się kiedyś nad odpowiedzią na pytanie o to, którym Mercedesem masz ochotę pojeździć? Który model wskazujesz w pierwszej kolejności? Twoje wymarzone Mercedes-Benz odnajdziesz w jednym miejscu: https://duda-cars.pl/rent-me/ 

 

Gdy już wybierzesz auto – czas na wynajem Mercedesa! Musisz pamiętać, aby zabrać ze sobą dowód osobisty, prawo jazdy oraz kartę kredytową (niezbędną do opłaty kaucji zwrotnej), resztą zajmiemy się my. Mercedes-Benz Duda-Cars gwarantuje minimum formalności!

 

 

Co musisz wiedzieć? Samochód wynajmujesz krótkoterminowo – na minimum 2 dni, do maksymalnie kilku miesięcy. Ofertę przygotowujemy dla Ciebie indywidualnie, dbając o jak najlepsze warunki wynajmu. Dzięki temu będziesz mógł cieszyć się jazdą na własnych zasadach. Limit kilometrów zależny jest od liczby dni wynajmu. Dla przykładu – wynajmując samochód na 3 dni, przy limicie 300 km/dzień, Twój łączny limit wyniesie 900 km.

 

 

Wszystkie nasze auta są w pełni przygotowane na wynajem. Wybrany przez Ciebie Mercedes będzie w doskonałym stanie technicznym, w wysokiej wersji wyposażenia, a jego przebieg wynosił będzie maksymalnie kilka tysięcy kilometrów. Co kilka miesięcy wypożyczane samochody wymieniamy na nowe egzemplarze, dbając o to, aby wśród aut znalazły się również modele debiutujące obecnie na rynku. Nie zwlekaj, umów się z doradcą, odbierz kluczyk do Mercedesa i ruszaj w podróż!

 

KONTAKT: https://duda-cars.pl/rent-me/

Powrót do listy artykułów
Wnętrze 190SL

2022-09-13

Kategoria: Mercedes-Benz Nowy Mercedes-AMG SL w Duda-Cars

SL to znany na całym świecie znak rozpoznawczy wyjątkowej tradycji samochodów sportowych Mercedes-Benz. Od 70 lat skrót ten oznacza “sportowy i lekki” (niem. sport-leicht), jest synonimem prędkości i dynamiki w motoryzacji. Dzisiaj, po 7 (szczęśliwych) dekadach historia SL zatacza pętlę, niczym na torze wyścigowym.

Przeczytaj artykuł
Nowy elektryczny SUV Mercedes-Benz

2022-09-07

Kategoria: Mercedes-Benz Nowy EQS SUV

W Mercedes-Benz nie lubimy próżni. Oferta marki jest szeroka i odpowiadająca na potrzeby wielu grup odbiorców. Dbamy o to, by nasze portfolio sprostało Waszym oczekiwaniom – różnimy się, lubimy personalizować rzeczywistość. Nie zamykamy się na kilka możliwości, dajemy Wam całe multum. Gamę elektrycznych SUV zasilił nowy model: EQS SUV.

Przeczytaj artykuł
Koszulka z bawełny. Klasa G Duda-Cars

2022-08-24

Kategoria: Mercedes-Benz Odzież Mercedes-Benz w Duda-Cars. Kolekcja #KochamyMercedesy

#KochamyMercedesy nie jest pustym sloganem. Nasza miłość do Mercedesów trwa nieprzerwanie od ponad 30 lat, a od 17 dzielimy się nią z Wami. Od teraz na kolejnym poziomie!

Przeczytaj artykuł
×