używana klasa S Poznań

Postaw na zrównoważony luksus. Sprawdź ofertę używanych Mercedesów od Duda-Cars!

Chcesz zadbać o wysoki komfort jazdy w luksusowym wydaniu? Poczuć za kierownicą wyjątkowe emocje w wielkim stylu? A może jesteś miłośnikiem sprawdzonych i w pełni bezpiecznych rozwiązań, które ułatwią Ci codzienność? Jeśli Twoja odpowiedź na te pytania brzmi: „Tak!”, to pewnie przez myśl przemknął Ci pomysł kupna Mercedesa. Przekonaj się, dlaczego wybór używanego auta od Mercedes-Benz będzie dobrą decyzją na lata!

Postaw na zrównoważony luksus. Sprawdź ofertę używanych Mercedesów od Duda-Cars!

Odkryj nowy wymiar jazdy! 

To, co nas przyciąga do Mercedesów to precyzyjne wykończenie, bogactwo możliwości i wyjątkowe doświadczenie użytkowania. Chcąc znaleźć auto w najwyższym stopniu dopasowane do naszych potrzeb, wcale nie musimy ograniczać poszukiwań do jedynie nowych samochodów. Mercedes-Benz Duda-Cars w Poznaniu, Wrocławiu, Lesznie i Golęczewie starannie selekcjonuje modele używane (m.in. w wersjach AMG i Klasach GT oraz GLS) i sprawdza je pod kątem charakterystycznych dla Mercedesa niezawodności oraz wysokiej jakości. W ofercie Duda-Cars znajdziesz używane Mercedesy zarówno Klasy S, jak i Klasy G czy używane Mercedesy Klasy E.

 

W 2023 roku nietrudno znaleźć motywację do tego, by na drodze pojawiać się w samochodzie z drugiej ręki. Szacunek do środowiska naturalnego od lat ma ogromny wpływ na nasze decyzje, również te dotyczące zakupu czterech kółek. Decydując się na używanego Mercedesa, przedłużamy jego użytkowanie i redukujemy potrzebę produkcji nowych aut. Oczywiście – to tylko pojedyncze wybory konsumenckie, ale właśnie one składają się na systemowe zmiany i świadczą o naszej ekologicznej świadomości. 

Wartościowa inwestycja. Dlaczego warto kupić używanego Mercedesa?

Duda-Cars to marka, która od 2005 roku wzbudza zaufanie kierowców. Samochody te utrzymują swoją wartość bardzo długo i są popularne na rynku wtórnym. Dlatego też zakup używanego Mercedesa to niejako inwestycja, która może w przyszłości się zwrócić. Szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę to, że w ramach sprzedaży używanych aut salony Mercedes-Benz Duda-Cars w  Poznaniu, Wrocławiu, Lesznie i Golęczewie oferują kompleksowe pakiety gwarancji. To u nas możesz otrzymać kompleksową obsługę podczas zakupu np. używanych modeli z serii Mercedes-AMG czy wyborze luksusowego używanego Mercedesa klasy S.

 

Sprzedawane przez nas pojazdy muszą przejść rygorystyczne testy i spełniać ścisłe kryteria. Dokładna selekcja nie wpływa jednak na ograniczony wybór aut w naszej ofercie. Zarówno w salonie Mercedes-Benz Duda-Cars w Poznaniu, Wrocławiu, jak i Lesznie i Golęczewie znajdziesz różne auta używane – od tych bardziej sportowych po eleganckie modele (w ofercie znajdziesz najpopularniejsze samochody – m.in.: z Klasy G, GT, GLS i używane auta Klasy S i E).

Kultowe auta w dobrej cenie

Dla kierowców zainteresowanych zakupem auta z drugiej ręki przygotowaliśmy specjalny program – Mercedes-Benz Certified. Certyfikowane Mercedesy nie mogą mieć więcej niż 6 lat i przebiegu powyżej 150 tysięcy kilometrów. W naszych salonach wykonujemy kontrolę stanu technicznego i po upewnieniu się co do przebiegu auta, otrzymujesz od nas minimum 24-miesięczną gwarancję i dobierasz dodatkowe usługi, takie jak np. pakiety serwisowe. 


Nie musisz rezygnować z marzeń o luksusowym aucie – wystarczy, że zgłosisz się do nas, a my przygotujemy dla Ciebie odpowiedni i sprawdzony pod kątem technicznym samochód używany. Pamiętaj – luksus jest na wyciągnięcie ręki. I to w zrównoważonym wydaniu! Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie chcesz podejmować decyzji o zakupie nowego Mercedesa, skorzystaj z atrakcyjnej alternatywy!

Powrót do listy artykułów
nowy CLA dla branży IT

2023-10-30

Kategoria: Mercedes-Benz Twój kod: CLA 200 FL za 1 440 zł netto miesięcznie.

Oferta zaprogramowana do Twoich potrzeb. Mercedes-Benz CLA 200 FL za 1 440 zł miesięcznie. Sprawdź kod tej propozycji – przekonaj się, że ten model będzie Twoim IDE.

Przeczytaj artykuł
Klasa C Duda Cars Wrocław

2023-10-05

Kategoria: Mercedes-Benz Design i motoryzacja – dwie pasje, jedna idea.

Ekonomia, która buduje przyszłość. W dobie zrównoważonego rozwoju i dbałości o środowisko, Mercedes-Benz Klasa C łączy w sobie luksus z odpowiedzialnością. A dzięki naszej specjalnej ofercie leasingowej, stanie się on dostępny dla każdego ambitnego architekta.

Przeczytaj artykuł
autopilot w Mercedes-EQ

2023-10-04

Kategoria: Mercedes-Benz Mercedes-Benz uruchamia system AUTOPILOTA

Kolejny raz Mercedes-Benz przekracza granice - tym razem technologiczne. Koncern uruchomił systemem autonomicznego AUTOPILOTA na rynku amerykańskim. Gotowa do produkcji wersja DRIVE PILOT zadebiutuje na drogach w Kalifornii i Nevadzie pod koniec bieżącego roku. Dostępny będzie w ograniczonej flocie sedanów EQS. Koncern planuje dalsze dostawy dla klientów w 2024 roku: DRIVE PILOT będzie oferowany w ramach subskrypcji w amerykańskim sklepie Mercedes me connect dla modeli Klasy S i EQS.

Przeczytaj artykuł
×