Rafał Rogaczewski, Kierownik Biura Obsługi Klienta

Poznaj wartości Duda-Cars!

Duda-Cars daje zatrudnienie niemal 500 pracownikom, a nadal pozostaje firmą o rodzinnej genezie. Pomimo rozwoju i rozrostu pracownicy są sobie bliscy i identyfikują z pracodawcą. Jest to możliwe dzięki wspólnemu wyznawaniu tych samych wartości: troski, odwagi, szacunku i wiarygodności. Stosujemy je w życiu prywatnym i zawodowo.

Kampania z udziałem pracowników

Wszystko co robimy, robimy z ludźmi, dla ludzi i dzięki ludziom. Potrzeby naszych pracowników, klientów, rodzin i lokalnej społeczności stawiamy zawsze w centrum. Z myślą o człowieku stworzyliśmy kulturę organizacyjną opartą o kluczowe wartości. Odwagą, troską, szacunkiem i wiarygodnością kierujemy się na co dzień - w pracy i w życiu prywatnym. Wyznaczają nam kierunek działania. Dzięki nim dążymy do wspólnego celu - dalszego budowania firmy i relacji wspartych na jednakowych i zrozumiałych dla nas filarach.

 

Wartości Duda-Cars


Wartości - dla nas są naturalne, zrozumiałe i oczywiste. Nadszedł odpowiedni moment, by zaprezentować je szerzej: klientom, potencjalnym pracownikom i społeczności lokalnej. 

We wszystkich lokalizacjach Duda-Cars umieszczone są billboardy z wizerunkiem ambasadorów kampanii. Dziękujemy Ilonie Raszewskiej, Julii Liczner, Rafałowi Rogaczewskiemu i Rafałowi Komorowskiemu za stanie się (wiarygodnymi i odważnymi) twarzami projektu! Online kampanię prowadzimy za pomocą kanałów social media, ale przede wszystkim na specjalnie uruchomionej witrynie: wartosci.duda-cars.pl 

 

 

Na stronie umieszczone zostały zdjęcia i cytaty kolejnych osób, dla których wartości w pracy i w życiu prywatnym są ważne. Sprawdźcie, jak Honorata Meller, Agnieszka Niklaus, Agata Plewińska, Krzysztof Piechowiak, Mateusz Piechowiak, Piotr Hnatyszyn, Paweł Wiewióra i Marcin Budzyński rozumieją wartości.

 

Drużyna Duda-Cars

Powrót do listy artykułów
nowy CLA dla branży IT

2023-10-30

Kategoria: Mercedes-Benz Twój kod: CLA 200 FL za 1 440 zł netto miesięcznie.

Oferta zaprogramowana do Twoich potrzeb. Mercedes-Benz CLA 200 FL za 1 440 zł miesięcznie. Sprawdź kod tej propozycji – przekonaj się, że ten model będzie Twoim IDE.

Przeczytaj artykuł
Klasa C Duda Cars Wrocław

2023-10-05

Kategoria: Mercedes-Benz Design i motoryzacja – dwie pasje, jedna idea.

Ekonomia, która buduje przyszłość. W dobie zrównoważonego rozwoju i dbałości o środowisko, Mercedes-Benz Klasa C łączy w sobie luksus z odpowiedzialnością. A dzięki naszej specjalnej ofercie leasingowej, stanie się on dostępny dla każdego ambitnego architekta.

Przeczytaj artykuł
autopilot w Mercedes-EQ

2023-10-04

Kategoria: Mercedes-Benz Mercedes-Benz uruchamia system AUTOPILOTA

Kolejny raz Mercedes-Benz przekracza granice - tym razem technologiczne. Koncern uruchomił systemem autonomicznego AUTOPILOTA na rynku amerykańskim. Gotowa do produkcji wersja DRIVE PILOT zadebiutuje na drogach w Kalifornii i Nevadzie pod koniec bieżącego roku. Dostępny będzie w ograniczonej flocie sedanów EQS. Koncern planuje dalsze dostawy dla klientów w 2024 roku: DRIVE PILOT będzie oferowany w ramach subskrypcji w amerykańskim sklepie Mercedes me connect dla modeli Klasy S i EQS.

Przeczytaj artykuł
×