Rafał Rogaczewski, Kierownik Biura Obsługi Klienta

Poznaj wartości Duda-Cars!

Duda-Cars daje zatrudnienie niemal 500 pracownikom, a nadal pozostaje firmą o rodzinnej genezie. Pomimo rozwoju i rozrostu pracownicy są sobie bliscy i identyfikują z pracodawcą. Jest to możliwe dzięki wspólnemu wyznawaniu tych samych wartości: troski, odwagi, szacunku i wiarygodności. Stosujemy je w życiu prywatnym i zawodowo.

Kampania z udziałem pracowników

Wszystko co robimy, robimy z ludźmi, dla ludzi i dzięki ludziom. Potrzeby naszych pracowników, klientów, rodzin i lokalnej społeczności stawiamy zawsze w centrum. Z myślą o człowieku stworzyliśmy kulturę organizacyjną opartą o kluczowe wartości. Odwagą, troską, szacunkiem i wiarygodnością kierujemy się na co dzień - w pracy i w życiu prywatnym. Wyznaczają nam kierunek działania. Dzięki nim dążymy do wspólnego celu - dalszego budowania firmy i relacji wspartych na jednakowych i zrozumiałych dla nas filarach.

 

Wartości Duda-Cars


Wartości - dla nas są naturalne, zrozumiałe i oczywiste. Nadszedł odpowiedni moment, by zaprezentować je szerzej: klientom, potencjalnym pracownikom i społeczności lokalnej. 

We wszystkich lokalizacjach Duda-Cars umieszczone są billboardy z wizerunkiem ambasadorów kampanii. Dziękujemy Ilonie Raszewskiej, Julii Liczner, Rafałowi Rogaczewskiemu i Rafałowi Komorowskiemu za stanie się (wiarygodnymi i odważnymi) twarzami projektu! Online kampanię prowadzimy za pomocą kanałów social media, ale przede wszystkim na specjalnie uruchomionej witrynie: wartosci.duda-cars.pl 

 

 

Na stronie umieszczone zostały zdjęcia i cytaty kolejnych osób, dla których wartości w pracy i w życiu prywatnym są ważne. Sprawdźcie, jak Honorata Meller, Agnieszka Niklaus, Agata Plewińska, Krzysztof Piechowiak, Mateusz Piechowiak, Piotr Hnatyszyn, Paweł Wiewióra i Marcin Budzyński rozumieją wartości.

 

Drużyna Duda-Cars

Powrót do listy artykułów
Nowa Klasa E

2023-04-28

Kategoria: Mercedes-Benz Nowa Klasa E

Dostęp do TikToka, odbieranie muzyki kilkoma zmysłami, kompatybilność z aplikacjami, a do tego odświeżony design. Mercedes-Benz Klasy E młodnieje - paradoksalnie z biegiem lat. Zobacz, co oferuje najnowsza wersja kultowej limuzyny. Warto poznać nowy model Mercedes-Benz Klasy E, który właśnie miał swoją światową premierę. Premiera jest kolejnym dowodem na zmianę strategii marki – forma przekazu wskazuje na duży nacisk na zachęcenie młodego pokolenia, by dążyło do dołączenia do grona właścicieli Gwiazd.

Przeczytaj artykuł

2023-04-14

Kategoria: Mercedes-Benz Konkurs Duda-Cars Challange 2023

O Duda-Cars myślimy perspektywicznie. Dlatego wsłuchujemy się w głos młodego pokolenia, które niebawem dołączy do grupy naszych klientów i pracowników. Z Gen Z współpracujemy na różnych poziomach - w ramach stażów, ankiet i badań. Zaspokojenie potrzeb młodego pokolenia to jeden z naszych celów na nadchodzące lata.

Przeczytaj artykuł
×