prezenty na dzień dziecka mercedes benz

Prezenty na Dzień Dziecka | Poradnik Duda-Cars

Dzień Dziecka w Polsce zaczęto obchodzić około 1929 roku. Popularne święto w dwudziestowiecznej wersji wyglądało zgoła inaczej. Wówczas związane było z Kościołem Katolickim. Rano dzieci i rodzice szli na mszę, a później do szkoły, w której odbywały się przedstawienia.

5 pomysłów na prezenty dla dzieci

Dzień Dziecka przypada 1 czerwca i aktualnie świętuje się go zapewnieniem maluchom rozrywki lub podarowaniem prezentu. Nie wiesz z czego ucieszy się Twoja latorośl? My wiemy!

 

 

Upominek na Dzień Dziecka dla najmłodszych

 

W poszukiwaniu prezentu na Dzień Dziecka dla malucha niech nie umknie Ci klasyczny pluszowy miś w wyjątkowej wersji Mercedes-Benz. Niezwykle przyjemny w dotyku, będzie idealnym towarzyszem zabawy. Miś ma na sobie koszulkę z logo Mercedes-Benz "1926". A dla fanów pluszaków i Klasy G mamy coś specjalnego. Miś pluszowy G-klasa 2w1 zaskakuje genialnym rozwiązaniem konstrukcyjnym. Poprzez rozpięcie zamka błyskawicznego z tyłu zabawki, pozwala na przewrócenie jej na lewą stronę. Może być w jednym momencie przytulanką w kształcie misia, a w drugim w kształcie auta terenowego.

 

 

Prezent na Dzień Dziecka - hulajnoga

 

…i to w wydaniu Mercedes Benz. Możesz postawić na tradycyjną, czarną hulajnogę wykonaną z trwałego aluminium, która w dodatku jest całkowicie składana, więc możecie ją przewozić w bagażniku w drodze na wakacje czy wycieczki za miasto. Kierownica ma regulowaną wysokość od ok. 87 do 105 cm, amortyzowany widelec, rolki o średnicy 200 mm z łożyskami ABEC 9 oraz hamulec nożny na tylnej rolce. A kiedy przyjdzie do parkowania, dziecko może skorzystać z praktycznego stojaka.

 

 

Ale to nie wszystko. W naszej ofercie znajdziesz też hulajnogę elektryczną. Z mocowaniem tablicy rejestracyjnej i światłami zgodnymi z ruchem drogowym, z przodu i z tyłu. Hulajnoga ma regulowaną wysokość, teleskopową linkę hamulcową, a także silnik o mocy 500 W, który w zasięgu około 25 km pozwala na osiągnięcie prędkości 20 km/h. Akcelerator skrętny, przednie i tylne zawieszenie oraz tylny hamulec bębnowy, które dopełniają wyjątkowego wyposażenie.

 

Upominek dla dziecka, które uwielbia samochody

 

Małego fana motoryzacji na pewno zachwycą własne cztery kółka - w postaci jednego z naszych zabawkowych modelików. Znajdziesz je w trzech wersjach - Policja, Straż Pożarna i Ratownictwo Medyczne. Wszystkie odzwierciedlają Mercedesa klasy E Kombi All-Terrain S213 w skali 1:64. Modelik dostarczany jest w designerskim opakowaniu blistrowym, które zawiera również kartę kolekcjonerską z najważniejszymi informacjami o pojeździe. Kupując wiele różnych pojazdów z tymi kartami możesz odtworzyć popularną grę Top Trumps. Możesz też wybrać zestaw modeli, w którego skład wchodzą cztery samochodziki w barwach służb: straży pożarnej, policji drogowej, pogotowia ratunkowego, a także limitowany radiowóz australijskiej policji, który nie jest dostępny do zakupu oddzielnie.

 

Prezent dla małego biznesmena, który marzy o karierze w motoryzacji

 

Jeśli Twoja pociecha ma więcej niż 8 lat, zna język angielski i piszczy z zachwytu za każdym razem kiedy mija Was Mercedes-AMG, na pewno ucieszy się z kultowej gry Monopoly w wyjątkowej edycji. Sześć specjalnie opracowanych elementów, obiecuje zabawę w świecie Mercedes-AMG. Garaże z pit stopu oraz tory wyścigowe zamiast domów i hoteli zapewniają doskonałą rozrywkę. Wersja Monopoly Mercedes-AMG jest dostarczana w specjalnie zaprojektowanym pudełku. Gra jest w języku angielskim.

 

 

Powrót do listy artykułów
nowy CLA dla branży IT

2023-10-30

Kategoria: Mercedes-Benz Twój kod: CLA 200 FL za 1 440 zł netto miesięcznie.

Oferta zaprogramowana do Twoich potrzeb. Mercedes-Benz CLA 200 FL za 1 440 zł miesięcznie. Sprawdź kod tej propozycji – przekonaj się, że ten model będzie Twoim IDE.

Przeczytaj artykuł
Klasa C Duda Cars Wrocław

2023-10-05

Kategoria: Mercedes-Benz Design i motoryzacja – dwie pasje, jedna idea.

Ekonomia, która buduje przyszłość. W dobie zrównoważonego rozwoju i dbałości o środowisko, Mercedes-Benz Klasa C łączy w sobie luksus z odpowiedzialnością. A dzięki naszej specjalnej ofercie leasingowej, stanie się on dostępny dla każdego ambitnego architekta.

Przeczytaj artykuł
autopilot w Mercedes-EQ

2023-10-04

Kategoria: Mercedes-Benz Mercedes-Benz uruchamia system AUTOPILOTA

Kolejny raz Mercedes-Benz przekracza granice - tym razem technologiczne. Koncern uruchomił systemem autonomicznego AUTOPILOTA na rynku amerykańskim. Gotowa do produkcji wersja DRIVE PILOT zadebiutuje na drogach w Kalifornii i Nevadzie pod koniec bieżącego roku. Dostępny będzie w ograniczonej flocie sedanów EQS. Koncern planuje dalsze dostawy dla klientów w 2024 roku: DRIVE PILOT będzie oferowany w ramach subskrypcji w amerykańskim sklepie Mercedes me connect dla modeli Klasy S i EQS.

Przeczytaj artykuł
×