prezenty na dzień dziecka mercedes benz

Prezenty na Dzień Dziecka | Poradnik Duda-Cars

Dzień Dziecka w Polsce zaczęto obchodzić około 1929 roku. Popularne święto w dwudziestowiecznej wersji wyglądało zgoła inaczej. Wówczas związane było z Kościołem Katolickim. Rano dzieci i rodzice szli na mszę, a później do szkoły, w której odbywały się przedstawienia.

5 pomysłów na prezenty dla dzieci

Dzień Dziecka przypada 1 czerwca i aktualnie świętuje się go zapewnieniem maluchom rozrywki lub podarowaniem prezentu. Nie wiesz z czego ucieszy się Twoja latorośl? My wiemy!

 

 

Upominek na Dzień Dziecka dla najmłodszych

 

W poszukiwaniu prezentu na Dzień Dziecka dla malucha niech nie umknie Ci klasyczny pluszowy miś w wyjątkowej wersji Mercedes-Benz. Niezwykle przyjemny w dotyku, będzie idealnym towarzyszem zabawy. Miś ma na sobie koszulkę z logo Mercedes-Benz "1926". A dla fanów pluszaków i Klasy G mamy coś specjalnego. Miś pluszowy G-klasa 2w1 zaskakuje genialnym rozwiązaniem konstrukcyjnym. Poprzez rozpięcie zamka błyskawicznego z tyłu zabawki, pozwala na przewrócenie jej na lewą stronę. Może być w jednym momencie przytulanką w kształcie misia, a w drugim w kształcie auta terenowego.

 

 

Prezent na Dzień Dziecka - hulajnoga

 

…i to w wydaniu Mercedes Benz. Możesz postawić na tradycyjną, czarną hulajnogę wykonaną z trwałego aluminium, która w dodatku jest całkowicie składana, więc możecie ją przewozić w bagażniku w drodze na wakacje czy wycieczki za miasto. Kierownica ma regulowaną wysokość od ok. 87 do 105 cm, amortyzowany widelec, rolki o średnicy 200 mm z łożyskami ABEC 9 oraz hamulec nożny na tylnej rolce. A kiedy przyjdzie do parkowania, dziecko może skorzystać z praktycznego stojaka.

 

 

Ale to nie wszystko. W naszej ofercie znajdziesz też hulajnogę elektryczną. Z mocowaniem tablicy rejestracyjnej i światłami zgodnymi z ruchem drogowym, z przodu i z tyłu. Hulajnoga ma regulowaną wysokość, teleskopową linkę hamulcową, a także silnik o mocy 500 W, który w zasięgu około 25 km pozwala na osiągnięcie prędkości 20 km/h. Akcelerator skrętny, przednie i tylne zawieszenie oraz tylny hamulec bębnowy, które dopełniają wyjątkowego wyposażenie.

 

Upominek dla dziecka, które uwielbia samochody

 

Małego fana motoryzacji na pewno zachwycą własne cztery kółka - w postaci jednego z naszych zabawkowych modelików. Znajdziesz je w trzech wersjach - Policja, Straż Pożarna i Ratownictwo Medyczne. Wszystkie odzwierciedlają Mercedesa klasy E Kombi All-Terrain S213 w skali 1:64. Modelik dostarczany jest w designerskim opakowaniu blistrowym, które zawiera również kartę kolekcjonerską z najważniejszymi informacjami o pojeździe. Kupując wiele różnych pojazdów z tymi kartami możesz odtworzyć popularną grę Top Trumps. Możesz też wybrać zestaw modeli, w którego skład wchodzą cztery samochodziki w barwach służb: straży pożarnej, policji drogowej, pogotowia ratunkowego, a także limitowany radiowóz australijskiej policji, który nie jest dostępny do zakupu oddzielnie.

 

Prezent dla małego biznesmena, który marzy o karierze w motoryzacji

 

Jeśli Twoja pociecha ma więcej niż 8 lat, zna język angielski i piszczy z zachwytu za każdym razem kiedy mija Was Mercedes-AMG, na pewno ucieszy się z kultowej gry Monopoly w wyjątkowej edycji. Sześć specjalnie opracowanych elementów, obiecuje zabawę w świecie Mercedes-AMG. Garaże z pit stopu oraz tory wyścigowe zamiast domów i hoteli zapewniają doskonałą rozrywkę. Wersja Monopoly Mercedes-AMG jest dostarczana w specjalnie zaprojektowanym pudełku. Gra jest w języku angielskim.

 

 

Powrót do listy artykułów
Kubek #KochamyMercedesy i karty Legends

2022-11-07

Kategoria: Mercedes-Benz Świąteczne prezenty: poradnik

Kiedy temperatura na dworze spada, w naszych domach robi się ciepło i przytulnie. Rodzinne spotkania w okresie świątecznym to wyjątkowe momenty. Pełne miłości i bliskości… Kiedy z ukochanymi zasiadamy przy stole zastawionym ulubionymi przysmakami mamy wrażenie, że czas się na chwilę zatrzymał. Czy można zatrzymać go na dłużej? Nie, ale trafiony prezent może stać się symbolem takich momentów.

Przeczytaj artykuł
Mandaty 2022 recydywa

2022-10-13

Kategoria: Mercedes-Benz Zmiany w taryfikatorze mandatów

Od 17 września br. za naruszenie przepisów ruchu drogowego kierowca będzie mógł dostać nawet 15 punktów karnych, dotychczas maksymalna liczba punktów za niektóre wykroczenia wynosiła 10. W nowym taryfikatorze punktów karnych wyszczególniono wykroczenia, za które kierowca będzie mógł otrzymać jednorazowo 15 punktów karnych.

Przeczytaj artykuł
X Aukcja Numizmatyczna we Wrocławiu

2022-10-04

Kategoria: Mercedes-Benz Inwestowanie w klasyczne Mercedes-Benz

Klasyczne Mercedes-Benz to nie tylko historia technologii. To nie tylko piękne projekty i design. To nawet nie tylko sztuka użytkowa. Dzisiaj to także rosnąca wartość i doskonały sposób na niekonwencjonalną lokatę kapitału!

Przeczytaj artykuł
×