Gen Z raport Duda Cars

Raport: Gen Z

Generacja Z, czyli ludzie rodzeni po 1995 roku, wchodzą na rynek - zarówno, jako pracownicy, ale także konsumenci. Rośnie wśród nich zainteresowanie dobrami luksusowymi, a do tej grupy zaliczają się Mercedes-Benz. Młodzi zainteresowani są kupnem samochodu, ale niekoniecznie z pierwszej ręki. Dowiedz się więcej na temat ich preferencji zakupowych, potrzebach i sposobach na ich zaspokojenie pobierając raport z badań.

Nowe pokolenie klientów dóbr luksusowych. Generacja Z

Dowiedz się więcej jak Generacja Z kupuje, na temat ich preferencji, o potrzebach i sposobach na ich zaspokojenie. Pobierając raport z badań, autostwa Działu Marketingu Duda-Cars, uzyskasz wiedzę na temat zmian w funkcjonowaniu rynku dóbr luksusowych. Kliknij tu i przejdź do lektury raportu.

 

"Klient tego segmentu oczekuje wysokiej jakości względem wybranego produktu czy usługi, jak również od całego procesu obcowania z marką. Generacja Z niejako redefiniuje pojęcie luksusu, spoglądając poprzez pryzmat swoich preferencji zakupowych, wymagań, upodobań. Z wielką przyjemnością przedstawiam Wam raport, w którym dzielimy się zbiorem najbardziej aktualnych informacji oraz danych na temat transformacji pokoleniowej, jaką niesie ze sobą pokolenie Z. Poza zbiorem najbardziej aktualnych informacji oraz danych znajdziecie w raporcie analizę badań przeprowadzonych przez Duda-Cars na grupie reprezentatywnych przedstawicieli Generacji Z. Inspiracją do przeprowadzenia badań były chęć lepszego poznania preferencji młodych ludzi i wsłuchanie się w ich głos" - Jakub Dębski, Kierownik Marketingu Duda-Cars.

 

preferencje zakupowe gen z
Powrót do listy artykułów
nowy CLA dla branży IT

2023-10-30

Kategoria: Mercedes-Benz Twój kod: CLA 200 FL za 1 440 zł netto miesięcznie.

Oferta zaprogramowana do Twoich potrzeb. Mercedes-Benz CLA 200 FL za 1 440 zł miesięcznie. Sprawdź kod tej propozycji – przekonaj się, że ten model będzie Twoim IDE.

Przeczytaj artykuł
Klasa C Duda Cars Wrocław

2023-10-05

Kategoria: Mercedes-Benz Design i motoryzacja – dwie pasje, jedna idea.

Ekonomia, która buduje przyszłość. W dobie zrównoważonego rozwoju i dbałości o środowisko, Mercedes-Benz Klasa C łączy w sobie luksus z odpowiedzialnością. A dzięki naszej specjalnej ofercie leasingowej, stanie się on dostępny dla każdego ambitnego architekta.

Przeczytaj artykuł
autopilot w Mercedes-EQ

2023-10-04

Kategoria: Mercedes-Benz Mercedes-Benz uruchamia system AUTOPILOTA

Kolejny raz Mercedes-Benz przekracza granice - tym razem technologiczne. Koncern uruchomił systemem autonomicznego AUTOPILOTA na rynku amerykańskim. Gotowa do produkcji wersja DRIVE PILOT zadebiutuje na drogach w Kalifornii i Nevadzie pod koniec bieżącego roku. Dostępny będzie w ograniczonej flocie sedanów EQS. Koncern planuje dalsze dostawy dla klientów w 2024 roku: DRIVE PILOT będzie oferowany w ramach subskrypcji w amerykańskim sklepie Mercedes me connect dla modeli Klasy S i EQS.

Przeczytaj artykuł
×