Rozpustne Dni w Duda-Cars

Na osłodę i by dodać energii. W Duda-Cars Tłusty Czwartek świętowaliśmy od środy do piątku, wspólnie z naszymi klientami.

W środę o poranku rozpoczęły się prace montażowe 4 barów kawowych; w każdej z naszych lokalizacji pojawiło stanowisko, przy którym wykwalifikowani bariści parzyli kawę z lokalnych palarni. Od samego rana w Poznaniu, Wrocławiu, Lesznie i Golęczewie wyczuwalny był aromat świeżo usmażonych pączków i konfitury. Słodko, lokalnie i z poszanowaniem tradycji.

 

Pączki to niebyle jakie. Słodycze są przygotowywane w manufakturze Pałacu Pakosław według receptury obecnej w rodzinie Duda od lat. Codziennie do salonów przyjeżdżały świeże, ciepłe pączki, którymi klienci (i pracownicy) raczyli się przez 3 dni. Przygotowaliśmy dla odwiedzających salon niemałą niespodziankę. Amatorzy mlecznych kaw mogli zamówić specjalny nadruk na napoju. Capuccino ze zdjęciem swojego pupila? Nie ma problemu. Wesołe hasło na latte? Robi się! Cieszymy się, że okazji do wspólnego świętowania zgodnie z lokalnymi tradycjami mamy w ciągu roku kilka. W listopadzie delektujemy się rogalami - nie tylko w Poznaniu.

 

 

Podsumowanie

 

W ciągu 3 dni wspólnie wypiliśmy... 2077 kaw. To oznacza, że bariści zaparzyli 16 kilogramów ziaren. Zjedliśmy 1384 pączki. Tutaj nie będziemy już podliczać łącznej liczby kalorii, żyjmy w błogiej nieświadomości.

 

Przypominamy, że w każdą środę w salonach Duda-Cars trwa "Słodka Środa" - w strefie komfortu czekają na Was ciastka z gwiazdą. Do zobaczenia!

Powrót do listy artykułów
Wnętrze 190SL

2022-09-13

Kategoria: Mercedes-Benz Nowy Mercedes-AMG SL w Duda-Cars

SL to znany na całym świecie znak rozpoznawczy wyjątkowej tradycji samochodów sportowych Mercedes-Benz. Od 70 lat skrót ten oznacza “sportowy i lekki” (niem. sport-leicht), jest synonimem prędkości i dynamiki w motoryzacji. Dzisiaj, po 7 (szczęśliwych) dekadach historia SL zatacza pętlę, niczym na torze wyścigowym.

Przeczytaj artykuł
Nowy elektryczny SUV Mercedes-Benz

2022-09-07

Kategoria: Mercedes-Benz Nowy EQS SUV

W Mercedes-Benz nie lubimy próżni. Oferta marki jest szeroka i odpowiadająca na potrzeby wielu grup odbiorców. Dbamy o to, by nasze portfolio sprostało Waszym oczekiwaniom – różnimy się, lubimy personalizować rzeczywistość. Nie zamykamy się na kilka możliwości, dajemy Wam całe multum. Gamę elektrycznych SUV zasilił nowy model: EQS SUV.

Przeczytaj artykuł
Koszulka z bawełny. Klasa G Duda-Cars

2022-08-24

Kategoria: Mercedes-Benz Odzież Mercedes-Benz w Duda-Cars. Kolekcja #KochamyMercedesy

#KochamyMercedesy nie jest pustym sloganem. Nasza miłość do Mercedesów trwa nieprzerwanie od ponad 30 lat, a od 17 dzielimy się nią z Wami. Od teraz na kolejnym poziomie!

Przeczytaj artykuł
×