Rozpustne Dni w Duda-Cars

Na osłodę i by dodać energii. W Duda-Cars Tłusty Czwartek świętowaliśmy od środy do piątku, wspólnie z naszymi klientami.

W środę o poranku rozpoczęły się prace montażowe 4 barów kawowych; w każdej z naszych lokalizacji pojawiło stanowisko, przy którym wykwalifikowani bariści parzyli kawę z lokalnych palarni. Od samego rana w Poznaniu, Wrocławiu, Lesznie i Golęczewie wyczuwalny był aromat świeżo usmażonych pączków i konfitury. Słodko, lokalnie i z poszanowaniem tradycji.

 

Pączki to niebyle jakie. Słodycze są przygotowywane w manufakturze Pałacu Pakosław według receptury obecnej w rodzinie Duda od lat. Codziennie do salonów przyjeżdżały świeże, ciepłe pączki, którymi klienci (i pracownicy) raczyli się przez 3 dni. Przygotowaliśmy dla odwiedzających salon niemałą niespodziankę. Amatorzy mlecznych kaw mogli zamówić specjalny nadruk na napoju. Capuccino ze zdjęciem swojego pupila? Nie ma problemu. Wesołe hasło na latte? Robi się! Cieszymy się, że okazji do wspólnego świętowania zgodnie z lokalnymi tradycjami mamy w ciągu roku kilka. W listopadzie delektujemy się rogalami - nie tylko w Poznaniu.

 

 

Podsumowanie

 

W ciągu 3 dni wspólnie wypiliśmy... 2077 kaw. To oznacza, że bariści zaparzyli 16 kilogramów ziaren. Zjedliśmy 1384 pączki. Tutaj nie będziemy już podliczać łącznej liczby kalorii, żyjmy w błogiej nieświadomości.

 

Przypominamy, że w każdą środę w salonach Duda-Cars trwa "Słodka Środa" - w strefie komfortu czekają na Was ciastka z gwiazdą. Do zobaczenia!

Powrót do listy artykułów
wiosenna promocja w Duda-Cars

2023-03-15

Kategoria: Mercedes-Benz Wiosna w Duda-Cars!

Wiosna to nie tylko czas kompletowania garderoby....To także rewelacyjny czas na odświeżenie swojego samochodu! W Duda-Cars zaopatrzysz się w niezbędne gadżety i przeprowadzisz serwis przed sezonem.

Przeczytaj artykuł
portret Berthy Benz

2023-03-06

Kategoria: Mercedes-Benz It's (not) a man's world

Dzień Kobiet w Polsce stereotypowo jest łączony z okresem PRL. Znakiem rozpoznawczym święta - bukiet czerwonych goździków. Geneza Dnia Kobiet jest związana z trudem walki o emancypację... i zupełnie nieusłana kwiatami czy słodkimi pralinami.

Przeczytaj artykuł

2023-02-01

Kategoria: Mercedes-Benz EQS SUV. Stworzony z myślą o kobietach

Gdy Mercedes-Benz ogłaszał wprowadzenie na rynek swojego najnowszego modelu, EQS SUV, my nie mogliśmy się doczekać, gdy trafi do naszych salonów i oferty sprzedażowej. Zorganizowaliśmy sesję zdjęciową ukazując kobiecą, eteryczną odsłonę samochodu, konfrontując ją z jego siłą i postawną sylwetką. Zobacz efekty!

Przeczytaj artykuł
×