Rozpustne Dni w Duda-Cars

Na osłodę i by dodać energii. W Duda-Cars Tłusty Czwartek świętowaliśmy od środy do piątku, wspólnie z naszymi klientami.

W środę o poranku rozpoczęły się prace montażowe 4 barów kawowych; w każdej z naszych lokalizacji pojawiło stanowisko, przy którym wykwalifikowani bariści parzyli kawę z lokalnych palarni. Od samego rana w Poznaniu, Wrocławiu, Lesznie i Golęczewie wyczuwalny był aromat świeżo usmażonych pączków i konfitury. Słodko, lokalnie i z poszanowaniem tradycji.

 

Pączki to niebyle jakie. Słodycze są przygotowywane w manufakturze Pałacu Pakosław według receptury obecnej w rodzinie Duda od lat. Codziennie do salonów przyjeżdżały świeże, ciepłe pączki, którymi klienci (i pracownicy) raczyli się przez 3 dni. Przygotowaliśmy dla odwiedzających salon niemałą niespodziankę. Amatorzy mlecznych kaw mogli zamówić specjalny nadruk na napoju. Capuccino ze zdjęciem swojego pupila? Nie ma problemu. Wesołe hasło na latte? Robi się! Cieszymy się, że okazji do wspólnego świętowania zgodnie z lokalnymi tradycjami mamy w ciągu roku kilka. W listopadzie delektujemy się rogalami - nie tylko w Poznaniu.

 

 

Podsumowanie

 

W ciągu 3 dni wspólnie wypiliśmy... 2077 kaw. To oznacza, że bariści zaparzyli 16 kilogramów ziaren. Zjedliśmy 1384 pączki. Tutaj nie będziemy już podliczać łącznej liczby kalorii, żyjmy w błogiej nieświadomości.

 

Przypominamy, że w każdą środę w salonach Duda-Cars trwa "Słodka Środa" - w strefie komfortu czekają na Was ciastka z gwiazdą. Do zobaczenia!

Powrót do listy artykułów
nowy CLA dla branży IT

2023-10-30

Kategoria: Mercedes-Benz Twój kod: CLA 200 FL za 1 440 zł netto miesięcznie.

Oferta zaprogramowana do Twoich potrzeb. Mercedes-Benz CLA 200 FL za 1 440 zł miesięcznie. Sprawdź kod tej propozycji – przekonaj się, że ten model będzie Twoim IDE.

Przeczytaj artykuł
Klasa C Duda Cars Wrocław

2023-10-05

Kategoria: Mercedes-Benz Design i motoryzacja – dwie pasje, jedna idea.

Ekonomia, która buduje przyszłość. W dobie zrównoważonego rozwoju i dbałości o środowisko, Mercedes-Benz Klasa C łączy w sobie luksus z odpowiedzialnością. A dzięki naszej specjalnej ofercie leasingowej, stanie się on dostępny dla każdego ambitnego architekta.

Przeczytaj artykuł
autopilot w Mercedes-EQ

2023-10-04

Kategoria: Mercedes-Benz Mercedes-Benz uruchamia system AUTOPILOTA

Kolejny raz Mercedes-Benz przekracza granice - tym razem technologiczne. Koncern uruchomił systemem autonomicznego AUTOPILOTA na rynku amerykańskim. Gotowa do produkcji wersja DRIVE PILOT zadebiutuje na drogach w Kalifornii i Nevadzie pod koniec bieżącego roku. Dostępny będzie w ograniczonej flocie sedanów EQS. Koncern planuje dalsze dostawy dla klientów w 2024 roku: DRIVE PILOT będzie oferowany w ramach subskrypcji w amerykańskim sklepie Mercedes me connect dla modeli Klasy S i EQS.

Przeczytaj artykuł
×