Safety Experience 2021

2 dni, 2 grupy. 30 klientów Duda-Cars, 9 samochodów Mercedes-Benz, 4 moduły zadań. Efekt?

Nauka bezpiecznej jazdy

8 godzin na torze w Bednary Driving City pod okiem profesjonalnych trenerów z Driving Academy! Nauka rozpoczęła się od szkolenia teoretycznego - krótkiego wdrożenia. Następnie uczestnicy szkolenia udali się na tor, gdzie pomimo przepięknej pogody, szlifowali swoje umiejętności w odpowiednio zaaranżowanych warunkach. Zespół Driving Academy zaaranżował ekstremalne waurnki. Kurtyny wodne, szarpak, przeszkody na drodze to tylko niektóre z elementów zaskoczenia, które czekały uczesników. 

 

 

Do zadań kursantów należały: 

  • nauka awaryjnego hamowania,
  • nauka korzystania z biernych i czynnych asystentów jazdy i bezpieczeństwa,
  • trening podsterowności i nadsterowności, nauka techniki skrętu,
  • reagowanie na niespodziewane przeszkody na drodze,
  • zapoznanie się z jazdą samochodami z napędem elektrycznym (w pełni i hybrydami),
  • nauka rekuperacji energii z hamowania.

 

 

Kto uczestniczył w spotkaniu? Bardzo cieszył nas widok rodziców z dorosłymi dziećmi, które dopiero niedawno odebrały prawo jazdy. Rodzice odpowiedzialnie zapisali pociechy na kurs, aby dalej szkoliły umiejętność jazdy. W szkoleniu wzięli udział także miłośnicy aut Mercedes-Benz, osoby poszukujące ekscytujących wrażeń, a nawet... para małżonków świętujących w ten sposób rocznicę! Safety Experience jest doświadczeniem, które każdy kierowca powinien odbyć.

 

 

Po zakończonym szkoleniu Robert Hundla, założyciel i właściciel Driving Academy, ale przede wszystkim pilot rajdowy z 14 letnim doświadczeniem, kilkukrotny mistrz Polski, powiedział: "mamy nadzieję, że nie będziecie mieli sposobności do wykorzystania zdobytej wiedzy podczas jazdy. Ale jeśli tak by się zdarzyło to wiecie, co macie robić. A to dopiero szkolenie podstawowe!". 

 

Już dzisiaj zachęcamy Was do udziału w przyszłorocznym szkoleniu. Obserwujcie na bieżąco ofertę kursów Duda-Cars.

Powrót do listy artykułów

2022-05-25

Kategoria: Mercedes-Benz Spotkanie z klientami | Oskar Zięta w Poznaniu

Chcesz być na bieżąco i otrzymywać zaproszenia na spotkania poza salonami Duda-Cars? Zostaw nam do siebie kontakt - napisz na: zaproszenia@duda-cars.mercedes-benz.pl

Przeczytaj artykuł

2022-05-23

Kategoria: Mercedes-Benz Prezenty na Dzień Dziecka | Poradnik Duda-Cars

Dzień Dziecka w Polsce zaczęto obchodzić około 1929 roku. Popularne święto w dwudziestowiecznej wersji wyglądało zgoła inaczej. Wówczas związane było z Kościołem Katolickim. Rano dzieci i rodzice szli na mszę, a później do szkoły, w której odbywały się przedstawienia.

Przeczytaj artykuł

2022-05-20

Kategoria: Mercedes-Benz Prezenty na Dzień Ojca | Duda-Cars

Dzień Ojca w Polsce obchodzimy 23 czerwca i podobnie, jak Dzień Matki jest wyrazem szacunku i podziękowań dla rodziców, za trud włożony w nasze wychowanie. Jak go uczcić? Najlepiej trafionym upominkiem!

Przeczytaj artykuł
×