Safety Experience 2021

2 dni, 2 grupy. 30 klientów Duda-Cars, 9 samochodów Mercedes-Benz, 4 moduły zadań. Efekt?

Nauka bezpiecznej jazdy

8 godzin na torze w Bednary Driving City pod okiem profesjonalnych trenerów z Driving Academy! Nauka rozpoczęła się od szkolenia teoretycznego - krótkiego wdrożenia. Następnie uczestnicy szkolenia udali się na tor, gdzie pomimo przepięknej pogody, szlifowali swoje umiejętności w odpowiednio zaaranżowanych warunkach. Zespół Driving Academy zaaranżował ekstremalne waurnki. Kurtyny wodne, szarpak, przeszkody na drodze to tylko niektóre z elementów zaskoczenia, które czekały uczesników. 

 

 

Do zadań kursantów należały: 

  • nauka awaryjnego hamowania,
  • nauka korzystania z biernych i czynnych asystentów jazdy i bezpieczeństwa,
  • trening podsterowności i nadsterowności, nauka techniki skrętu,
  • reagowanie na niespodziewane przeszkody na drodze,
  • zapoznanie się z jazdą samochodami z napędem elektrycznym (w pełni i hybrydami),
  • nauka rekuperacji energii z hamowania.

 

 

Kto uczestniczył w spotkaniu? Bardzo cieszył nas widok rodziców z dorosłymi dziećmi, które dopiero niedawno odebrały prawo jazdy. Rodzice odpowiedzialnie zapisali pociechy na kurs, aby dalej szkoliły umiejętność jazdy. W szkoleniu wzięli udział także miłośnicy aut Mercedes-Benz, osoby poszukujące ekscytujących wrażeń, a nawet... para małżonków świętujących w ten sposób rocznicę! Safety Experience jest doświadczeniem, które każdy kierowca powinien odbyć.

 

 

Po zakończonym szkoleniu Robert Hundla, założyciel i właściciel Driving Academy, ale przede wszystkim pilot rajdowy z 14 letnim doświadczeniem, kilkukrotny mistrz Polski, powiedział: "mamy nadzieję, że nie będziecie mieli sposobności do wykorzystania zdobytej wiedzy podczas jazdy. Ale jeśli tak by się zdarzyło to wiecie, co macie robić. A to dopiero szkolenie podstawowe!". 

 

Już dzisiaj zachęcamy Was do udziału w przyszłorocznym szkoleniu. Obserwujcie na bieżąco ofertę kursów Duda-Cars.

Powrót do listy artykułów
Wnętrze 190SL

2022-09-13

Kategoria: Mercedes-Benz Nowy Mercedes-AMG SL w Duda-Cars

SL to znany na całym świecie znak rozpoznawczy wyjątkowej tradycji samochodów sportowych Mercedes-Benz. Od 70 lat skrót ten oznacza “sportowy i lekki” (niem. sport-leicht), jest synonimem prędkości i dynamiki w motoryzacji. Dzisiaj, po 7 (szczęśliwych) dekadach historia SL zatacza pętlę, niczym na torze wyścigowym.

Przeczytaj artykuł
Nowy elektryczny SUV Mercedes-Benz

2022-09-07

Kategoria: Mercedes-Benz Nowy EQS SUV

W Mercedes-Benz nie lubimy próżni. Oferta marki jest szeroka i odpowiadająca na potrzeby wielu grup odbiorców. Dbamy o to, by nasze portfolio sprostało Waszym oczekiwaniom – różnimy się, lubimy personalizować rzeczywistość. Nie zamykamy się na kilka możliwości, dajemy Wam całe multum. Gamę elektrycznych SUV zasilił nowy model: EQS SUV.

Przeczytaj artykuł
Koszulka z bawełny. Klasa G Duda-Cars

2022-08-24

Kategoria: Mercedes-Benz Odzież Mercedes-Benz w Duda-Cars. Kolekcja #KochamyMercedesy

#KochamyMercedesy nie jest pustym sloganem. Nasza miłość do Mercedesów trwa nieprzerwanie od ponad 30 lat, a od 17 dzielimy się nią z Wami. Od teraz na kolejnym poziomie!

Przeczytaj artykuł
×