Safety Experience 2021

2 dni, 2 grupy. 30 klientów Duda-Cars, 9 samochodów Mercedes-Benz, 4 moduły zadań. Efekt?

Nauka bezpiecznej jazdy

8 godzin na torze w Bednary Driving City pod okiem profesjonalnych trenerów z Driving Academy! Nauka rozpoczęła się od szkolenia teoretycznego - krótkiego wdrożenia. Następnie uczestnicy szkolenia udali się na tor, gdzie pomimo przepięknej pogody, szlifowali swoje umiejętności w odpowiednio zaaranżowanych warunkach. Zespół Driving Academy zaaranżował ekstremalne waurnki. Kurtyny wodne, szarpak, przeszkody na drodze to tylko niektóre z elementów zaskoczenia, które czekały uczesników. 

 

 

Do zadań kursantów należały: 

  • nauka awaryjnego hamowania,
  • nauka korzystania z biernych i czynnych asystentów jazdy i bezpieczeństwa,
  • trening podsterowności i nadsterowności, nauka techniki skrętu,
  • reagowanie na niespodziewane przeszkody na drodze,
  • zapoznanie się z jazdą samochodami z napędem elektrycznym (w pełni i hybrydami),
  • nauka rekuperacji energii z hamowania.

 

 

Kto uczestniczył w spotkaniu? Bardzo cieszył nas widok rodziców z dorosłymi dziećmi, które dopiero niedawno odebrały prawo jazdy. Rodzice odpowiedzialnie zapisali pociechy na kurs, aby dalej szkoliły umiejętność jazdy. W szkoleniu wzięli udział także miłośnicy aut Mercedes-Benz, osoby poszukujące ekscytujących wrażeń, a nawet... para małżonków świętujących w ten sposób rocznicę! Safety Experience jest doświadczeniem, które każdy kierowca powinien odbyć.

 

 

Po zakończonym szkoleniu Robert Hundla, założyciel i właściciel Driving Academy, ale przede wszystkim pilot rajdowy z 14 letnim doświadczeniem, kilkukrotny mistrz Polski, powiedział: "mamy nadzieję, że nie będziecie mieli sposobności do wykorzystania zdobytej wiedzy podczas jazdy. Ale jeśli tak by się zdarzyło to wiecie, co macie robić. A to dopiero szkolenie podstawowe!". 

 

Już dzisiaj zachęcamy Was do udziału w przyszłorocznym szkoleniu. Obserwujcie na bieżąco ofertę kursów Duda-Cars.

Powrót do listy artykułów
nowy CLA dla branży IT

2023-10-30

Kategoria: Mercedes-Benz Twój kod: CLA 200 FL za 1 440 zł netto miesięcznie.

Oferta zaprogramowana do Twoich potrzeb. Mercedes-Benz CLA 200 FL za 1 440 zł miesięcznie. Sprawdź kod tej propozycji – przekonaj się, że ten model będzie Twoim IDE.

Przeczytaj artykuł
Klasa C Duda Cars Wrocław

2023-10-05

Kategoria: Mercedes-Benz Design i motoryzacja – dwie pasje, jedna idea.

Ekonomia, która buduje przyszłość. W dobie zrównoważonego rozwoju i dbałości o środowisko, Mercedes-Benz Klasa C łączy w sobie luksus z odpowiedzialnością. A dzięki naszej specjalnej ofercie leasingowej, stanie się on dostępny dla każdego ambitnego architekta.

Przeczytaj artykuł
autopilot w Mercedes-EQ

2023-10-04

Kategoria: Mercedes-Benz Mercedes-Benz uruchamia system AUTOPILOTA

Kolejny raz Mercedes-Benz przekracza granice - tym razem technologiczne. Koncern uruchomił systemem autonomicznego AUTOPILOTA na rynku amerykańskim. Gotowa do produkcji wersja DRIVE PILOT zadebiutuje na drogach w Kalifornii i Nevadzie pod koniec bieżącego roku. Dostępny będzie w ograniczonej flocie sedanów EQS. Koncern planuje dalsze dostawy dla klientów w 2024 roku: DRIVE PILOT będzie oferowany w ramach subskrypcji w amerykańskim sklepie Mercedes me connect dla modeli Klasy S i EQS.

Przeczytaj artykuł
×