Safety Experience 2021

2 dni, 2 grupy. 30 klientów Duda-Cars, 9 samochodów Mercedes-Benz, 4 moduły zadań. Efekt?

Nauka bezpiecznej jazdy

8 godzin na torze w Bednary Driving City pod okiem profesjonalnych trenerów z Driving Academy! Nauka rozpoczęła się od szkolenia teoretycznego - krótkiego wdrożenia. Następnie uczestnicy szkolenia udali się na tor, gdzie pomimo przepięknej pogody, szlifowali swoje umiejętności w odpowiednio zaaranżowanych warunkach. Zespół Driving Academy zaaranżował ekstremalne waurnki. Kurtyny wodne, szarpak, przeszkody na drodze to tylko niektóre z elementów zaskoczenia, które czekały uczesników. 

 

 

Do zadań kursantów należały: 

  • nauka awaryjnego hamowania,
  • nauka korzystania z biernych i czynnych asystentów jazdy i bezpieczeństwa,
  • trening podsterowności i nadsterowności, nauka techniki skrętu,
  • reagowanie na niespodziewane przeszkody na drodze,
  • zapoznanie się z jazdą samochodami z napędem elektrycznym (w pełni i hybrydami),
  • nauka rekuperacji energii z hamowania.

 

 

Kto uczestniczył w spotkaniu? Bardzo cieszył nas widok rodziców z dorosłymi dziećmi, które dopiero niedawno odebrały prawo jazdy. Rodzice odpowiedzialnie zapisali pociechy na kurs, aby dalej szkoliły umiejętność jazdy. W szkoleniu wzięli udział także miłośnicy aut Mercedes-Benz, osoby poszukujące ekscytujących wrażeń, a nawet... para małżonków świętujących w ten sposób rocznicę! Safety Experience jest doświadczeniem, które każdy kierowca powinien odbyć.

 

 

Po zakończonym szkoleniu Robert Hundla, założyciel i właściciel Driving Academy, ale przede wszystkim pilot rajdowy z 14 letnim doświadczeniem, kilkukrotny mistrz Polski, powiedział: "mamy nadzieję, że nie będziecie mieli sposobności do wykorzystania zdobytej wiedzy podczas jazdy. Ale jeśli tak by się zdarzyło to wiecie, co macie robić. A to dopiero szkolenie podstawowe!". 

 

Już dzisiaj zachęcamy Was do udziału w przyszłorocznym szkoleniu. Obserwujcie na bieżąco ofertę kursów Duda-Cars.

Powrót do listy artykułów
wiosenna promocja w Duda-Cars

2023-03-15

Kategoria: Mercedes-Benz Wiosna w Duda-Cars!

Wiosna to nie tylko czas kompletowania garderoby....To także rewelacyjny czas na odświeżenie swojego samochodu! W Duda-Cars zaopatrzysz się w niezbędne gadżety i przeprowadzisz serwis przed sezonem.

Przeczytaj artykuł
portret Berthy Benz

2023-03-06

Kategoria: Mercedes-Benz It's (not) a man's world

Dzień Kobiet w Polsce stereotypowo jest łączony z okresem PRL. Znakiem rozpoznawczym święta - bukiet czerwonych goździków. Geneza Dnia Kobiet jest związana z trudem walki o emancypację... i zupełnie nieusłana kwiatami czy słodkimi pralinami.

Przeczytaj artykuł

2023-02-01

Kategoria: Mercedes-Benz EQS SUV. Stworzony z myślą o kobietach

Gdy Mercedes-Benz ogłaszał wprowadzenie na rynek swojego najnowszego modelu, EQS SUV, my nie mogliśmy się doczekać, gdy trafi do naszych salonów i oferty sprzedażowej. Zorganizowaliśmy sesję zdjęciową ukazując kobiecą, eteryczną odsłonę samochodu, konfrontując ją z jego siłą i postawną sylwetką. Zobacz efekty!

Przeczytaj artykuł
×